frumos frumos.
Toate de ieri, si cu cele de azinoapte si in dimineata asta:

buni ma, buni.
Hamburg - Hoffenheim 1
Borussia M. - Bayern 2
Hull - Scunthorpe 1
Legia - Jagiellonia 1
Bordeaux - Valenciennes 1
Munca de ieri. Profit mic dar e profit:

Plus un bilet de 520 ron pierdut la stanley pe un meci de hochei ![]()
o sa joc si eu un bilet cu cote mici miza mai mare astazi , o sa il postez mai tarziu.
Am rezolvat-o cu cardul , mi-am facut cont la bet365 . De inceput am pus meciurile care mi se pareau sigure si o suma mai mica...sa nu incep din prima cu pierdere mare ![]()
![]()
pe mine m-a nenorocit leeds pe un bilet si heerenven pe altul.
Werder - Eintracht 1
Bordeaux - Nancy 1
Lech Poznan - Lechia Gdansk 1
Unirea - Timisoara 2
Stoke - Liverpool 2
werder nu cred ca pate pe frankfurt.
Man City @ 1.40
Marseille @ 1.40
Bayer Leverkusen ( egal sau pariul se ramburseaza) @ 1.44
Wolfsburg-Schalke Gol (ambele echipe sa inscrie) @ 1.53
si
Real Betis @ 1.50
Liteks Lovetch @ 1.40
Panathinaikos @ 1.28
Egal sau VfB Stuttgart @ 1.36
Leeds-Bristol Peste2.5 @ 1.80
si inca unul bagat acum
Mainz v Hannover 96
(Rezultatul la finalul partidei) Mainz
Werder Bremen v Eintracht Frankfurt
(Sansa dubla) Egal sau Eintracht Frankfurt
Kaiserslautern v VfB Stuttgart
(Sansa dubla) Kaiserslautern sau VfB Stuttgart
Unirea Urziceni v FC Timisoara
(Numar Goluri - Handicap Ajustabil) Sub 3.5
La Timisoara cred ca mergea si un under 2,5.
FCM Targu Mures - Steaua 2
Hannover - Hamburg 2
Birmingham - Chelsea 2
Liverpool - West Ham 1
West Brom - Stoke 1
West Brom - Stoke 1
La meciul asta m-am parlit si eu ! ![]()
Astra Ploiesti & Sub 2.5 @ 3.40
Dinamo Bucuresti & Peste 2.5 @ 3.40
Miza: 10,00
Profit posibil: 105,6
cam greu cu Dinamo. jucatori multi accidentati.
Nici nu m-am uitat cine joaca si cine nu. M-am bazat pe faptul ca sezonul trecut Dinamo a imprumutat niste jucatori la Branesti pentru a putea promova, iar acum trebuie sa vina si rasplata. Plus ca stadionul lor din Branesti se numeste Catalin Haldan, culorile alb-rosu, mai sunt si arbitrii dornici sa dea un penalty...
Joaca la buzau, nu la branesti. Si astea sunt niste motive.
Astra Ploiesti & Sub 2.5 @ 3.40Dinamo Bucuresti & Peste 2.5 @ 3.40
Miza: 10,00
Profit posibil: 105,6
Won!
Nici nu m-am uitat cine joaca si cine nu. M-am bazat pe faptul ca sezonul trecut Dinamo a imprumutat niste jucatori la Branesti pentru a putea promova, iar acum trebuie sa vina si rasplata. Plus ca stadionul lor din Branesti se numeste Catalin Haldan, culorile alb-rosu, mai sunt si arbitrii dornici sa dea un penalty...
P-aia cu 11 m ai nimerit-o... ![]()
Ce faci cu banii aia, acoperi datoriile pariurilor pierdute saptamanile trecute? ![]()
P-aia cu 11 m ai nimerit-o...
Ce faci cu banii aia, acoperi datoriile pariurilor pierdute saptamanile trecute?
No. Am mai luat si saptamana trecuta. Dar n-a mers site-ul ca sa postez. In ultimul timp sunt pe plus ![]()
TOT INAAAIIINTEEE!!! ![]()
numai eu ma duc in jos. aseara m-a scos egalul dintre duisburg si cottbus ![]()
Auxerre - Milan 2
Spartak - Marseille 2
Bochum AM. - Sportfreunde 2
Southampton - Brighton 1