FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18788899091115»
*Alecs*21.10.2010 21:16

Aris nu sunt chiar atat de prapaditi. In primul rand nu au mai pierdut in cupele europene pe teren propriu de peste 40 de ani, insumand 23 de meciuri fara infrangere: 12V-11E-0I. In al doilea rand au un public fantastic care ii impinge de la spate, cel putin la fel de fanatic ca publicul din Ghencea in vremurile bune. Si nu in ultimul rand il au antrenor pe Hector Raul Cuper, un antrenor cu experienta vasta.

 

Mai ciuda imi e de Sparta Praga ca nu poate sa bata o echipa de Liga a 2-a din Elvetia.

 

albilet.jpg

 

lozan.jpg

 

mozo.jpg

 

Gata, o mica pauza.

pytycrys21.10.2010 21:29

Si la mine la fel. S-au terminat banii de pe bwin din pacate.

Imi da si mie careva niste banuti? :D

blindica21.10.2010 23:01

V-am zis de pe pagina trecuta ca Aris or sa faca egal cu Leverkusen.Am si pus la pariuri.Dar uite,Borussia,bat-o vina!!

''Aspirinele'' nu mai sunt ce-au fost.Mai tragic e pentru Sparta Praga.

andrey_ptm_steaua22.10.2010 13:43

branesti-Brasov 2

Bistrita-Dinamo 2

le mans-istres 1

troyes-clermont 1

bristol-qpr 2

hamburg-bayern peste 1,5

Xeel4722.10.2010 17:29

Troyes vs. Clermont 1 ( 1,83 )

 

TEX Rangers vs. NY Yankees over 9 ( 1,83 )

 

OTT Senators vs. BUF Sabres under 5,5 ( 1,83 )

Ste@ua2322.10.2010 20:31

Herta-Furth 2-0 (1)

Branesti-FC Brasov 1-1 (1X)

Timisoara-U Cluj 2-2 (1) :finger: contra

Bistrita-Dinamo 0-2 (12)

Teplice-Hradec 2-1 (1)

Breda-Roda 1-2 (12)

St.Patricks-Bray 2-0 (1)

G.A Eagles-Maastricht 3-0 GR 2,5 +

Bogdan23.10.2010 12:32

de ieri:

 

Gloria Bistrita - Dinamo Bucuresti (1X2) Dinamo Bucuresti

FC Timisoara - Universitatea Cluj (Cate goluri vor fi inscrise?) Peste 2,5

FC Augsburg - 1. FC Union Berlin (1X2) FC Augsburg

 

 

Audax Italiano - Cobresal (1X2) Audax Italiano

New York Red Bulls - New England Revolution (1X2) New York Red Bulls

*Alecs*23.10.2010 19:59
tududutururupararapampa.jpg
Lari23.10.2010 20:06

Eu, din acest topic, am invatzat ca nu trebuie sa va dau bani imprumut, la cat de "des" castigati. :D

 

BAFTA, anyway! :thumbup:

Bogdan24.10.2010 06:17

Alexe n-ai da si tu din casa. :D

 

 

Unul mic de ieri. Restul praf. Macar n-am iesit pe minus.

16895603.jpg

 

De azi:

 

2410preview2.jpg

 

2410preview1.jpg

blindica24.10.2010 09:49

E cineva care prevede 4 victorii clare?

 

Eu ma gandesc la Sporting v Rio Ave,Anderlecht vs Westeloo si Dortmund v Hoffenheim...as mai vrea una.Please:D

ultras_laziale24.10.2010 09:53
Dortmund v Hoffenheim...

scoate acest meci din bilet , e meci de 1x2...parerea mea. Si eu l-am scos , mersesem pe x solist

Ste@ua2324.10.2010 12:51

O zi foarte proasta ieri :dry:

 

Trabzonspor 3-1 Genclerbirligi (1X2) Trabzonspor

Valencia 1-2 Mallorca (1X2) Valencia

Zaragoza 0-2 Barcelona (1X2) Barcelona

Bastia 6-1 Plabennec (1X2) Bastia

Herrenveen 2-0 VV Venlo (Peste 2,5 goluri)

Bordeaux 0-2 Brest (1X2) Bordeaux

lucvald-190224.10.2010 17:08

Psv - Feyenoord 10 - 0 =))

Si ce emotii am avut ca am jucat la handicap :D

Bogdan24.10.2010 18:49

Mai postati ma si voi pe aici nu mai tineti doar pentru voi. Nu ne luptam intre noi. Scopul tuturor e sa luam banii caselor de pariuri

Ste@ua2326.10.2010 13:51

Victoria Hamburg-Wolfsburg 4+ goluri 1-3

Murcia-Real Madrid 4+ goluri 0-0 (mda..ce sa zic :thumbdown: ,galacticii lu' peste)

Ceuta-Barcelona 4+ goluri

Dinamo-Alro Slatina 4+ goluri 1-3

*Alecs*26.10.2010 14:33

Hai baietii cu goluri in cupe !

cristy.steaua2126.10.2010 15:20

Biletu de ieri:(poza 1)

PS: De lene nu l-am mai bagat.. :(

.......................

Azi:(poza 2)

Capture.PNG

Capture.PNG

Bogdan26.10.2010 16:18

riscul

 

2610g.jpg

blindica27.10.2010 19:47

Si am zis ca nu mai pun pe Steaua :|

Steaua - Sportul X

Lazio-Portogruaro 1

Ajax-Herenveen 1

Auxerre-Bastia 1

Hoffenhein-Ingolstad 1

Catania-Varese X

CFR Cluj-Targu Mures 1

Feyenoord -Venlo 1

 

_____________

 

Gloria-Urziceni 1X

West Ham-Stoke X

Lyon-PSG X

Guingamp-Marseille 2

Offenbach-Dortmund X :|

 

Pen. Kickers Offenbach * [0 - 0] Borussia Dortmund

penalty shoot-out : [4 - 2]

Bogdan28.10.2010 07:21

da Steaua ti-a iesit ma. se cosidera rezultatul dupa 90 de min.

blindica28.10.2010 18:47

@Bogdan : unde am jucat eu se considera doar rezultatul din cele 90 de minute,nu stiu cum e in alta parte.

andrey_ptm_steaua28.10.2010 19:11

Bielefeld-Union Berlin 1

Frankfurt-Paderborn 1

Istres-Evian 2

Angers-Troyes 2

 

 

Bogdan29.10.2010 13:51

De azi.. sa fie cu noroc.

30220322.jpg

88270038.jpg

40443700.jpg

 

blindica29.10.2010 21:59

Gent-Mechelen 1

Basel-Bellinzona 1

Aris-Atromitos 1

Spartak-Rostov 1

Galata-Antalyaspor 1

Arsenal-West Ham 1

 

Daca nu iese nici asta,nu mai bag pana la anu`.

«18788899091115»