FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18889909192115»
ultras_laziale30.10.2010 11:58
Gent-Mechelen 1

Basel-Bellinzona 1

Aris-Atromitos 1

Spartak-Rostov 1

Galata-Antalyaspor 1

Arsenal-West Ham 1

 

Daca nu iese nici asta,nu mai bag pana la anu`.

 

 

Probabil ca-ti vor iesi , cu un mic minus la Spartak - Rostov , rusii astia sunt ciudati rau cand ti-e lume amai draga ! Ai cote mici , trebuie sa investesti bani , nu gluma !

BAFTA !!!

blindica30.10.2010 17:28

Multumesc.Mai am doar Gent vs Mechelen :| si mai trebuie sa castige Hagi,deocamdata conduce.

 

Later edit : au iesit toate,nu e mega castig,dar eu sunt multumit. 69,54 lei cu 9,5 lei pariati la Stanley.

 

Gent-Mechelen 1 3-1

Basel-Bellinzona 1 3-1

Aris-Atromitos 1 2-0

Spartak-Rostov 1 de infarct : au condus oaspetii si au batut gazdele in min. 90 2-1

Galata-Antalyaspor 1 2-1

Arsenal-West Ham 1 victorie min. 88 1-0

___________________________________

Pronostic pentru duminica :

 

Atletico Madrid-Almeria 1

Dinamo Kiev-Illichivets 1

Hearts-Kilmarnock 1X

Roda-Willem II 1

Targu-Mures - Sportul X

Hoffenheim-Hannover 1X

Ste@ua2331.10.2010 11:36

Hearts-Kilmarnock (1X2) Hearts

Tg. Mures-Sportul (1X2) x Pauza

Bistrita-Steaua (1X2) Steaua

 

----------------------------------

 

Aston Villa-Birmingham (1X2) Aston Villa

Aarhus-AB Copenhaga (1X2) Aarhus

Kasimpasaspor-Kayserispor (1X2) Kayserispor

Paninios-AEK (1X2) AEK

 

Normal ar fi sa iasa ambele bilete,sunt numai favorite.

ultras_laziale31.10.2010 11:43
Spartak-Rostov 1 de infarct : au condus oaspetii si au batut gazdele in min. 90 2-1

 

 

Exact ce-ti spuneam , rusii-s dementi rau !Pe viitor nu te mai baza pe ei ,pe mine m-au scos odata de la 8.000 ron...conduceau gazdele si-n min 97 au egalat oaspetii !!n-am mancat 2 zile de draci :))

 

Bafta in continuare ! :thumbsup:

*Alecs*01.11.2010 11:17

Zile slabe, rezultate nefaste..

Bogdan01.11.2010 11:31

ce-am castigat sambata am pierdut duminca

Bombonel9401.11.2010 17:18

...cand nu te astepti.. Urziceni face cate o surpriza...

f234567k01.11.2010 18:48

Nu e zi sa nu patesc vreun nenorocit de abandon la tenis. Aveam la Federer-Dolgopolov sub 19.5 game-uri si era scorul 6-4, 5-2 15-15 pentru elvetian. Se joaca punctul trei din ceea ce trebuia sa fie ultimul game, se impiedica Dolgopolov si nu stiu ce plm pateste la picior. Uite cum se duce o cota frumoasa de 1.85.

blindica01.11.2010 22:27

Ma tenteaza :

 

Tottenham-Inter X

Benfica-Lyon 1X

Hapoel-Schalke x2

Bursaspor-Manchester United 2

Valencia-Rangers 1

Werder-Twente 1

Bogdan02.11.2010 08:12

Mancester am inteles ca joaca cu multe rezerve.

*Alecs*02.11.2010 14:37

Nu chiar.

United's travelling squad to face Bursaspor: Van der Sar, Amos, Kuszczak / Rafael, Brown, Vidic, Smalling, Evra, Fabio, O'Shea / Eikrem, Scholes, Fletcher, Carrick, Park, Nani, Obertan, Bebe / Berbatov, Hernandez

Maye02.11.2010 14:49

Macar se stiu atacantii lui United :D

blindica02.11.2010 20:36

Am bagat >

Benfica - Lyon 1 (3-0 pauza)

Valencia - Rangers 1

Rubin-Panathinaikos 1x

Tottenham-Inter x2

Hapoel-Schalke x2

Werder-Twente 1x

 

Sper sa egaleze Internazionale :|

*Alecs*02.11.2010 21:53
einekleinebobartzaine.jpg
Bogdan03.11.2010 08:23

eu am bagat mai slab: valencia under 2.5, twente ca dau amandoua goluri si inter ca dau amandoua goluri.

plus shalke si rubin in single

Alex88pl03.11.2010 21:46

of..ce m-a scos arsenal. un gol daca mai dadea si aveam si bani de-o shaorma.

CFR - bayern 2

sahtior - arsenal x

auxerre -Ajax 1

ac Milan -Real Madrid x

5 lei miza - 264 castig

Ste@ua2303.11.2010 22:10

Cat ghinion pot sa am... :no:

 

Auxere-Ajax 2,5 + goluri 2-1

Basel-Roma 2,5 + goluri 2-3

Sahktior-Arsenal 1 2-1

Zilina-Marseille 2,5 + goluri 0-7

Partizan-Braga 1 0-1

RobYnho04.11.2010 13:24

Lech Poznan - Manchester City 2

Rosenborg - Atletico Madrid 2

Lausanne - Sparta 2

Dinamo Kiev - AZ Alkmaar 1

CSKA Moscova - Palermo X2

Sampdoria - Metalist 1

ultras_laziale04.11.2010 15:56
Cat ghinion pot sa am... :no:

Partizan-Braga 1 0-1

 

Ar trebui sa fi la curent cu campionatul sarbesc , nu mai e demult ce-a fost odata...au ramas la nivel de suporteri fanatici si dau clasa ,dar pe teren lucrurile s-au cam schimbat , din pacate !

SUCCES data viitoare ! :thumbsup:

Ste@ua2304.11.2010 17:58
Ar trebui sa fi la curent cu campionatul sarbesc , nu mai e demult ce-a fost odata...au ramas la nivel de suporteri fanatici si dau clasa ,dar pe teren lucrurile s-au cam schimbat , din pacate !

SUCCES data viitoare ! :thumbsup:

 

mda,ai dreptate.Dar am zis ca Braga e slaba in deplasare,iar Partizan avea motivatie sa ia puncte,macar cu astia.

*Alecs*04.11.2010 22:05

Mare ghinion

 

pulaboipulacavalo.jpg

 

Iar asta bagat in pauza meciurilor de la 8

 

halftime1.jpg

Bogdan05.11.2010 08:59

Oficial nu mai am niciun ban in contul la bwin.

Si tot oficial din 20 de euro la pinnacle am facut 50 doar pe single-uri. Astept sa ajung la 100 euro ca apoi sa cresc miza pe pariurile single.

Steaua1947^05.11.2010 14:35

Mi-am ridicat si eu azi cardul de la bancpost ( mastercard ) si am depus 30 de ron. Mi-am facut cont si pe bwin si pe bet365 si nu pot sa bag banii in cont . Pe bwin imi zice ca banca nu accepta viramentul si pe bet365 ca a aparut o eroare in procesarea tranzactiei. Am sunt la un numar bancpost luat de pe net si mi-a zis ca banca nu paote face tranzactii pe site-uri de pariuri online iar cand am fost la banca cei de-acolo mi-au zis ca merge sa pariez online dar ca trebuie sa mai bag niste bani pe card. Pana la urma ..merge sau nu merge ?

 

P.S N-am mai avut bani sa bag pe el ;)

gio_stgloria05.11.2010 17:51

Am patit si eu la fel ca tine, dar cu un card BRD. Ei nu permit tranzactiile pentru saiturile cu jocuri de noroc. Probabil ca la fel e si cu ala pe care il ai tu.

Bogdan05.11.2010 21:14

dupa cum ziceam, la single-uri imi merge bine:

 

captureksb.jpg

«18889909192115»