@Bogdan
Pe alea le am si eu + LDU Quito. Si ma mai gandeam in Brazilia dintre Nautico si Duque. Dar cred ca renunt si le las doar pe alea si bag miza mai mare.
@Bogdan
Pe alea le am si eu + LDU Quito. Si ma mai gandeam in Brazilia dintre Nautico si Duque. Dar cred ca renunt si le las doar pe alea si bag miza mai mare.
Baaaa ce face Roma!!
Marseille sta la 0-0 cu descultii aia...
chiar nu m-am uitat la restul. Eu am pus 3 euro la cota 12.49.
Dragos, ca sa intelegi mai bine. Acum e 2-1 pt bayern la pauza. Eu am pus handicap deci scorul este 2-2, deci x.
sa ma f** in gura lui Lobont
Roma pacii.
Daca nu castiga Roma ma scoate de pe vreo 3 bilete.
ne da la **** romaaaa
))
trebuia sa o comita cineva in seara asta.
In rest, prevad o seara de mare succes pentru majoritatea pariorilor. Parca sunt prea perfecte meciurile de azi.
Cum ziceam.
Bilet pus la Mozzart:
Spartak - Chelsea 2
Marseille - Zilina 1
Bayern - CFR 1
Ajax - Auxerre 1
Real - Milan 1
Arsenal - Sahtior 1
Braga - Partizan 1
Miza: 10
Castig: 268,69
Revin cu poza maine.
DETALII TALON PARIURI
Tip de pariu: Pariu combinat
Încheierea pariului prin: Web
Nr. talon pariuri: 1RLMU37KD4
Data: 18.10.2010 15:27
Cota: 12.72
Miza pe pariu: 2.00 RON
Câștiguri: 25.44 RON
Data Eveniment Pariu Pronostic Rezultat Cote
19.10.2010 20:45 Real Madrid - AC Milan 1X2 Real Madrid R. Madrid 1.52
18.10.2010 20:15 Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 1X2 MSV Duisburg Duisburg 2.25
19.10.2010 20:45 Ajax Amsterdam - AJ Auxerre 1X2 Ajax Amsterdam Ajax 1.55
18.10.2010 19:00 Konyaspor - Fenerbahce 1X2 Fenerbahce Fenerbahce 1.50
19.10.2010 20:45 Arsenal FC - Shakhtar Donetsk 1X2 Arsenal FC Arsenal 1.60
Luat.
Incet dar sigur
.
Ceva sugestii de pariu pentru maine? In afara de CL.
Edit: Am pus si eu ce a pus Bogdan. Sa dea Domnu' sa am noroc si eu si el.
multumit lui FC basel sunt mai bogat cu 500 $ fac cinste cu bere cine vrea ?
)))))))))
seara nasoala aseara.. Roma roma roma..
roma ori sunt mai blatisti ca chefereu ori chiar sunt slabi..singurul meci care m-a scos aseara din 8.![]()
Inter - Tottenham 1
Lyon - Benfica 1
Schalke - Hapoel 1
Manchester UTD. - Bursaspor 1
Barcelona - FC Copenhaga 1
Rangers - Valencia 2
Inter-Tottenham 1
Schalke-Hapoel 1
Lyon-Benfica 1
Man utd- Bursa 1
Barcelona-Copenhaga 1
si inca unu
Panathinaikos-Rubin 2
Twente-Werder X
Gl.Rangers - Valencia x pauza
mi-e ca o comite Lyon. I-am laut si eu pe ei...
vaaii cum pierd un bileett..
mi-e ca o comite Lyon. I-am laut si eu pe ei...
Mai greu e cu Valencia.
Roby, eu sper la un gol pentru mine si unul pentru tine. Avem acelasi bilet.
Hai sa vina golul si pentru mine. ![]()
si rubin kazan ma calicilor
Merci, Mirele!Aveam eu o banuiala ca tocmai tu ma lasi la greu...
mi-a iesit si mie un bilet:D
twente werder x
shalke hapoel 1
Lyon benfica 1
panathinaikos rubin x
5 lei miza 142 castig
nu mai eu sunt tampit si am pariat pe twente ![]()