biletul meu castigator din aceasta seara:
burundi -coasta de fildes=2
israel-croatia- peste 2.5
shamrock -sp. fingal -peste 1.5
waasland-ksk heist-1
franta -Romania- mai multe goluri marcate in repriza a 2a
suma mizata 10 lei castig 114
Macedonia - Rusia - H1 - 2
Italia - Serbia - 2
Olanda - Suedia - H1 - 1
Romania - Anglia - X(U21)
Belarus - Italia - H1 - 2(U21)
Croatia - Spania - H1 - 2(U21)
Slovenia - Ungaria - 2(U21)
Sistem 5 din 7
Azerbaijan - Turcia - 2
Insulele Feroe - Irlanda de Nord - 2
Danemarca - Cipru - 1
Liechtenstein - Cehia - H1 - 2
Kazakhstan - Germania - H1 - 2
Anglia - Muntenegru - 1
Scotia - Spania - 2
San Marino - Moldova - 2
Islanda - Portugalia - 2
Elvetia-Tara Galilor X
San Marino-Moldova X
Anglia-Muntenegru X
Liechtenstein-Cehia 2
Nu aveam ce face ieri acasa si am bagat 10 euro in cotul de la bwin. I-am pariat pe toti si mi-a iesit ![]()
Intrebare pt cine a mai folosit bwin: Cat dureaza transferul de bani de la bwin in cont bancar? E recomandat sa le dau cont de euro sau merge si cont de lei?
Prin card nu pot sa-i transfer ca am depus cu un card mastercard si ei retrag doar prin visa, card pe care n-am bani sa le fac o depunere...
Aston Villa - Chelsea 2
Bolton - Stoke 1
Atl. Madrid - Getafe 1
FCM Targu Mures - Timisoara 2
Montpellier - Sochaux 1
Aston Villa - Chelsea 2Bolton - Stoke 1
Atl. Madrid - Getafe 1
FCM Targu Mures - Timisoara 2
Montpellier - Sochaux 1
Mare pacat. Era afacere cu 3 lei.
Cagliari - Inter 2
Juventus - Lecce 1
Otelul - Bistrita 1
Dinamo - Steaua 2
Lyon - Lille 1
Lorient - Valenciennes 1
Blackpool - Manchester City 2
Cagliari - Inter 2
Palermo - Bologna 1
Gijon - Sevilla 2
Lyon - Lille 1
Esti pe val, Bogdane. ![]()
Felicitari!
@ robynho
pe mine tot Chelsea m-a scos de pe biletul care l-am avut. aveam roma , Milan , atletico , real , bayern si bremen.
Aoleo Bogdan ai ridicat stacheta pe forum, nici nu-mi mai postez biletele
)
Si cu miza minima(in lei) pe acel bilet tot luai cel putin 750 lei.
Bogdane, mai pune si tu biletele p-aici inainte sa mai castigam si noi cate ceva ![]()
Felicitari! Cat ai luat?
862 de euro
Da nu ma deranjezi pe mine. eu oricum am pariat la bulan. Nu am studiat nicio echipa, niciun meci. Doar dupa cota. Sub 2 si-l trec pe bilet. Si mai am cateva bilete in seara asta la cateva meciuri de ar trebui sa-mi iasa. Daca e asa dupa ma las.. ca iar ma paraseste norocul un an de zile ![]()
Pai am zis ca vin cu maruntisuri din astea pe langa biletele tale.. ![]()
Zi-ne si noua sa falimentam casele de pariuri ![]()
Nu e o strategie, dar tin cont de niste factori:
1) Nu pariez mult. 1-2 maxim 5 euro pe multe meciuri
2) Tot continetul american
3) Favoritele doar acasa. Rar de tot in deplasare. Merg pe principiul nu castiga aia acasa ii omoara suporterii ![]()
4) Beau o bere inainte. Inspiratie ![]()
Cum le merge unora. ![]()
Felicitari inca o data!
Eu zic sa nu mai postam ca ne facem de ras. Sa puna doar Bogdan ![]()
Dar astfel de bilete ii ambitioneaza si pe ceilalti sa obtina castiguri mai mari ![]()
Dar astfel de bilete ii ambitioneaza si pe ceilalti sa obtina castiguri mai mari![]()
Castiguri mai mari?!
Imi vine sa ma las dupa "evenimentele" din weekend.