FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18384858687115»
i0nutz8309.10.2010 06:18

Un bilet dragut:

untitled.png

zloty09.10.2010 20:54

biletul meu castigator din aceasta seara:

burundi -coasta de fildes=2

israel-croatia- peste 2.5

shamrock -sp. fingal -peste 1.5

waasland-ksk heist-1

franta -Romania- mai multe goluri marcate in repriza a 2a

suma mizata 10 lei castig 114

mircea_1012.10.2010 11:47

Macedonia - Rusia - H1 - 2

Italia - Serbia - 2

Olanda - Suedia - H1 - 1

Romania - Anglia - X(U21)

Belarus - Italia - H1 - 2(U21)

Croatia - Spania - H1 - 2(U21)

Slovenia - Ungaria - 2(U21)

Sistem 5 din 7

 

 

Azerbaijan - Turcia - 2

Insulele Feroe - Irlanda de Nord - 2

Danemarca - Cipru - 1

Liechtenstein - Cehia - H1 - 2

Kazakhstan - Germania - H1 - 2

Anglia - Muntenegru - 1

Scotia - Spania - 2

San Marino - Moldova - 2

Islanda - Portugalia - 2

 

blindica12.10.2010 12:39

Elvetia-Tara Galilor X

San Marino-Moldova X

Anglia-Muntenegru X

Liechtenstein-Cehia 2

Bogdan13.10.2010 07:07

Nu aveam ce face ieri acasa si am bagat 10 euro in cotul de la bwin. I-am pariat pe toti si mi-a iesit :D

 

 

Intrebare pt cine a mai folosit bwin: Cat dureaza transferul de bani de la bwin in cont bancar? E recomandat sa le dau cont de euro sau merge si cont de lei?

Prin card nu pot sa-i transfer ca am depus cu un card mastercard si ei retrag doar prin visa, card pe care n-am bani sa le fac o depunere...

untitled.PNG

*Alecs*13.10.2010 21:07

Unu la plesneala

 

xcxvzjicx.jpg

RobYnho16.10.2010 13:20

Aston Villa - Chelsea 2

Bolton - Stoke 1

Atl. Madrid - Getafe 1

FCM Targu Mures - Timisoara 2

Montpellier - Sochaux 1

RobYnho16.10.2010 18:46
Aston Villa - Chelsea 2

Bolton - Stoke 1

Atl. Madrid - Getafe 1

FCM Targu Mures - Timisoara 2

Montpellier - Sochaux 1

 

 

Mare pacat. Era afacere cu 3 lei.

*Alecs*17.10.2010 09:30

s04u.jpg

 

Daca nici cu Stuttgart nu-ti revii...

RobYnho17.10.2010 13:06

Cagliari - Inter 2

Juventus - Lecce 1

Otelul - Bistrita 1

Dinamo - Steaua 2

Lyon - Lille 1

Lorient - Valenciennes 1

 

Blackpool - Manchester City 2

Cagliari - Inter 2

Palermo - Bologna 1

Gijon - Sevilla 2

Lyon - Lille 1

Bogdan17.10.2010 13:29

din ciclul prost dar norocos:

 

Capture.JPG

RobYnho17.10.2010 13:57

Esti pe val, Bogdane. :D

Felicitari!

Steaua1947^17.10.2010 14:54

@ robynho

 

pe mine tot Chelsea m-a scos de pe biletul care l-am avut. aveam roma , Milan , atletico , real , bayern si bremen.

*Alecs*17.10.2010 14:57

Aoleo Bogdan ai ridicat stacheta pe forum, nici nu-mi mai postez biletele :) )

Si cu miza minima(in lei) pe acel bilet tot luai cel putin 750 lei.

Ronnie17.10.2010 15:02

Bogdane, mai pune si tu biletele p-aici inainte sa mai castigam si noi cate ceva :D

Felicitari! Cat ai luat?

Bogdan17.10.2010 17:54

862 de euro

*Alecs*17.10.2010 20:03

Daca nu deranjez, pun si eu un bilet. Sper sa nu te superi ca vin cu din astea, Bogdan :D

 

doo.jpg

Bogdan17.10.2010 20:27

Da nu ma deranjezi pe mine. eu oricum am pariat la bulan. Nu am studiat nicio echipa, niciun meci. Doar dupa cota. Sub 2 si-l trec pe bilet. Si mai am cateva bilete in seara asta la cateva meciuri de ar trebui sa-mi iasa. Daca e asa dupa ma las.. ca iar ma paraseste norocul un an de zile :D

*Alecs*17.10.2010 20:43

Pai am zis ca vin cu maruntisuri din astea pe langa biletele tale.. :))

 

Zi-ne si noua sa falimentam casele de pariuri :D

RobYnho17.10.2010 20:54
Cagliari - Inter 2

Juventus - Lecce 1

Otelul - Bistrita 1

Dinamo - Steaua 2

Lyon - Lille 1

Lorient - Valenciennes 1

 

1_001.jpg

 

 

Blackpool - Manchester City 2

Cagliari - Inter 2

Palermo - Bologna 1

Gijon - Sevilla 2

Lyon - Lille 1

 

2_001.jpg

 

Si asa s-au dus vreo 6 mil. in 2 zile, pe muchie.

Bogdan18.10.2010 04:25

Nu e o strategie, dar tin cont de niste factori:

1) Nu pariez mult. 1-2 maxim 5 euro pe multe meciuri

2) Tot continetul american

3) Favoritele doar acasa. Rar de tot in deplasare. Merg pe principiul nu castiga aia acasa ii omoara suporterii :D

4) Beau o bere inainte. Inspiratie :D

Bogdan18.10.2010 07:48

Ca sa ma injurati iarasi :D

 

3 de aseara, 2 castigate si unul pierdut:

pariu1.JPG

pariu2.JPG

pariu3.JPG

RobYnho18.10.2010 07:55

Cum le merge unora. :))

 

Felicitari inca o data!

*Alecs*18.10.2010 11:15

Eu zic sa nu mai postam ca ne facem de ras. Sa puna doar Bogdan :))

 

Dar astfel de bilete ii ambitioneaza si pe ceilalti sa obtina castiguri mai mari :D

RobYnho18.10.2010 11:20
Dar astfel de bilete ii ambitioneaza si pe ceilalti sa obtina castiguri mai mari :D

 

Castiguri mai mari?!

Imi vine sa ma las dupa "evenimentele" din weekend.

«18384858687115»