FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18182838485115»
RobYnho14.09.2010 11:09

Ipswich - QPR 1

Middlesbrough - Burnley 1

Hull - Derby 1

Twente - Inter 2

Benfica - Hapoel 1

Barcelona - Panathinaikos 1

blindica14.09.2010 11:26

Am auzit ca Benfica o duce rau.

 

As pune azi :

 

Lyon-Schalke X

Copenhaga - Rubin X

Werder-Spurs 1X

Twente - Inter 2

Alex88pl14.09.2010 20:39

Lyon - Schalke 1

Twente - Inter x

Bursaspor - Valencia 2

Copenhaga - Rubin x

 

m-au scos danezii cu 3 min inainte de final. castigul era 241 de lei cu 5 lei miza.

andrey_ptm_steaua15.09.2010 02:05

in sfarsit am castigat si eu....din 4 bilete bagate mi-a iesit cel la care nu ma asteptam deloc...

Swanesa-Coventry 2-1

Middlesborough-Burnley 2-1

Preston-Nottingham 1-2

Sheffield-Scunthorpe 0-4

Crystal Palace-Portsmouth 4-1 la toate am bagat peste 2,5 goluri

gio_stgloria15.09.2010 17:32

Barcelona - Panatinaikos H1

Kubot- Torebko 1

Riba- Gard 1

Leicester - Cardiff marcheaza cardiff

Admira - St. Polten 1 la pauza

 

 

Zilina - Chelsea H2

CFR - Basel sub 3.5

Real- Ajax 1

Bayern - Roma marcheaza 1

 

2 zile la rand :thumbup:

RobYnho16.09.2010 10:48

Stuttgart - Young 1

Karpaty - Dortmund 2

Salzburg - City 2

Zagreb - Villareal 2

Dinamo Kiev - Bate Borisov 1

Aris - Atl. Madrid 2

RobYnho18.09.2010 09:55

Everton - Newcastle 1

Sunderland - Arsenal 2

Monaco - Tolouse 1

Arles - Marseille 2

Stoke - West Ham X2

Otelul - Urziceni 1

RobYnho19.09.2010 11:19

ST Pauli - Hamburg 2

Schalke - Dortmund 1

Levante - Villareal 2

Palermo - Inter 2

 

Man. UTD - Liverpool 1

Wigan - City 2

Chelsea - Blackpool 1

Roda - PSV 2

Lille - Auxerre 1

CFR - Targu Mures 1

Daniel-Ionut19.09.2010 11:24

Tottenham - Wolves 1

Arles - Marseille 2

Sociedad - Real 2

Milan - Catania 1

Galati - Urziceni 1

Timisoara - Sportul 1

Ronnie19.09.2010 11:44

Palermo - Inter 2

Hercules - Valencia 2

Atletico - Barcelona 2

Bordeaux - Lyon 2

Wigan - Manch.City 2

 

PSG - Rennes 1

Roda K. - PSV 2

Ferreira - Braga 1x

Fenerbahce - Besiktas 1

St.Pauli - Hamburg 1x

blindica20.09.2010 11:21

Nalchik-Spartak Moskva 1

Gaziantep-Bursa 1

Steaua-Astra 1

Deportivo-Getafe 1

Gloria-Brasov 1

RobYnho20.09.2010 12:00

Helsingborg - Mjallby 1

AEL Limassol - Ermis 1

Spartak Nalchik - Spartak 2

Terek - Zenit 2

Madeira - Porto 2

Cherno - Levski 2

RobYnho22.09.2010 13:46

Brescia - Roma 2

Napoli - Chievo 1

Inter - Bari 1

Lazio - Milan 2

Freiburg - Schalke 2

aliuta4723.09.2010 10:10

gaz metan CFR Craiova - Steaua prima rep 2

chimia brazi - Brasov prima rep 2

astra - otelu psf2

Belarus - Kazakhstan peste 2.5

Juventus - Palermo psf1

Getafe - Malaga gol gazdele

mircea_1025.09.2010 10:02

metalist - shakhtar 2

Liverpool - sunderland 1

bilbao - barca 2

levante - real 2

maritimo - benfica 2

celtic - hibernian 1

aberdeen - rangers 2

gio_stgloria25.09.2010 11:09

1 Man.City - Chelsea 2 2.2

2 Innsbruck - Wr.Neustadt 1 1.75

3 Levante - Real Madrid 2 1.25

4 Bilbao - Barcelona 2 1.6

5 SB/Romania - Franta F+5 1.7

6 Roma - Inter X2 1.3

7 Vaslui - Gl.Bistrita X2 2.4

8 R.Gasquet - M.Zverev 1 1.25

 

 

Steaua1947^25.09.2010 11:15

birmingham-wigan 1

marseille-sochaux 1

schalke-mohengladbach 1

frankfurt-nurnberg 1

rapid viena-kapfenberg 1

RobYnho25.09.2010 11:32

Auxerre - Nancy 1

Lyon - St. Etienne 1

Bilbao - Barcelona 2

St. Pauli - Dortmund 2

Bayern - Mainz 1

Milan - Genoa 1

gio_stgloria25.09.2010 18:02

Biletul de azi l-am pus la misto si la fel de la misto am daruit cei 3 lei agentiei de pariuri sportive. Nu mai pun sume mari , si ma gandesc tot mai serios sa ma las, sau macar sa pun maxim 5 lei pe weekend.

Steaua1947^25.09.2010 20:50

Nu stiu daca o sa ma credeti dar o sa va povestesc ce-am facut eu azi....am bagat biletul care l-am scris sus si am mai bagat un bilet dupa vreo 30 de min... am luat genk , gent , montpelier , borussia dortmund..si credeam ca si valencia.... pusesem 6 lei si castigam 130 lei....si acum cand m-am uitat am vazut ca la sporting gijon-valencia am luat 1 fara sa vreau :| se poate sa fiu asa ghinionist ? castigasem dupa o perioada lunga de seceta...

gio_stgloria26.09.2010 07:12

Urat , de acum incolo sa controlezi biletul dupa ce ti-l face.Am patit si eu o data asa. Si parca tot la fel am pierdut doar pe meciul ala.

 

Azi merg pe 1 solist la galati.

RobYnho26.09.2010 11:11

Pandurii - Timisoara 2

Bolton - Man UTD 2

Hercules - Sevilla 2

Fiorentina - Parma 1

Juventus - Cagliari 1

Sporting - Madeira 1

Dragoshel26.09.2010 12:29

ai luat bine pe Manchester....

RobYnho26.09.2010 12:53

Mda.

gio_stgloria26.09.2010 16:15

Otelu - Steaua 1

Malomo - Goteborg 1

Breda - Willem II 1

Aberdeen - Rangers 2

Liechtenstains- Kazakhstan 2

Belarus - Romania 1

 

Daca n-am fost patriot am luat-o in mana si azi. :))

«18182838485115»