FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18283848586115»
Ste@ua2327.09.2010 21:19

Cum am putut sa pierd azi un bilet de 76 de lei :wall:

 

1. Krylya Sovetov : Anzhi Makhachkala 1 3-0

2. Odense : Lyngby 1 3-1

3. Malaga : Villarreal 2 2-3

4. Setubal : Ferreira MG 2-3 1-0 :cursing:

la un singur gol....mai ales ca setubal a avut om in minus cu 15 minute inainte de final.Sa te :shit: pe ei de portughezi

RobYnho28.09.2010 11:01

Basel - Bayern Munchen 2

Ajax - AC Milan 2

Partizan - Arsenal 2

Auxerre - Real Madrid 2

Leeds - Preston 1

gio_stgloria28.09.2010 19:49

3 bilete puse la caterinca pe 2 lei .

 

partiza - arsenal - 2

auxerre- real - pr x

roma CFR- pr 1

Ajax - Milan pr x

basel - bayern p3.5

 

auxerre - real- h2

partizan - arsenal - h2

roma - CFR - h1

braga - sah 1

Chelsea - marseille 1

 

partizan - arsenal pr 2

basel - bayern pr 1

auxerre - real pr x

Ajax Milan - pr 2

roma - CFR - marcheaza roma in ambele reprize

andrey_ptm_steaua28.09.2010 20:46

spartak - zilina 1X

roma - Cluj 1X

basel - bayern 2 golul victoriei in min 89 dupa ce au fost condusi cu 1-0 la pauza

Chelsea-marseille 12

auxerre-real 2

Ajax-Milan X2

partizan-arsenal 2

braga - sahtior 2

 

win:100 lei

blindica28.09.2010 20:56

Win

 

Spartak 1

Roma 1

Ajax X

Chelsea 1

Bayern X2

Arsenal X2

 

:clap:

gio_stgloria28.09.2010 20:57

Ba da numai eu am jucam bilete la caterinca in ziua asta in care a iesit aproape tot ?:))

Steaua1947^29.09.2010 12:06

rangers-bursa 1

hapoel-Lyon 2

rubin kazan-barca 2

schalke-benfica x

Bombonel9429.09.2010 18:27

sa ma pis pe barcelonaaa si stoke

gio_stgloria29.09.2010 19:27

mi-e si rusine sa va arat bilete pe azi

pytycrys29.09.2010 20:04

Barcelona, Panatinaikos si Milan m-au privat de vreo 2 milioane. Multumesc.

blindica29.09.2010 21:29

M-a scos Manchester de pe urmatorul bilet :

 

Schalke 1

Tottenham 1

Lyon X2

Valencia-Manchester X

 

Mai bine puneam pe Rubin.

Dragoshel30.09.2010 07:05

panatinaikos...

RobYnho30.09.2010 11:13

Odense - Stuttgart 2

Rapid Vienna - Besiktas 2

Utrecht - Liverpool 2

Sheriff - Dinamo Kiev 2

Dragoshel30.09.2010 11:20

Stuttgartu nu cred ca bate.. odense joaca bine .

Maye30.09.2010 11:49

Si Stuttgart-ul joaca prost.

Steaua1947^30.09.2010 12:04

PAOK - Dinamo Z. 1

Sheriff T. - Dynamo K 2

CSKA S. - Porto 2

Dortmund - Sevilla 1

Andrei-Cristian30.09.2010 12:28

Harkov - PSV 2

Odense - Stuttgart 2

Steaua - Napoli 1

Sporting - Levski 1

City - Juventus X2

 

5--264

*Alecs*30.09.2010 21:04
atmj.jpg
RobYnho02.10.2010 10:26

Sunderland - Manchester United 2

Wigan - Wolves 1

Parma - Milan 2

Arles - Auxerre 2

Hamburg - Kaiserslautern 1

ultras_laziale02.10.2010 13:43
Arles - Auxerre 2

Hamburg - Kaiserslautern 1

 

Arles nu pot pierde la nesfarsit , mai ales acasa , atentie la X-uri !;)

In privinta lui Hamburg , astia sunt si mai petarde in jocurile de acasa , tin minte sezonul trecut vreo 9 meciuri acasa fara nici macar o victorie , isi disperasera suporterii , dar si pe mine la pariuri , tot pariam ca `poate meciul asta vor castiga` , sufletu`...

Nah , belea , au 1-0 K`Lautern ! exact ce spuneam ,varza acasa...mare minune de nu se va termina X ! :crazy:

Ronnie02.10.2010 13:51

Freiburg - Koln 1

Gloria - Unirea 1

Valencia - Bilbao 1

Sunderland - Man.Utd 2

Crystal - QPR 2

 

Parma - Milan 2

WBA - Bolton 1

Monaco - Brest 1

Kilmarnock - Dundee Utd 2

St.Trond - Westerlo 1

RobYnho03.10.2010 08:30
Sunderland - Manchester United 2

Wigan - Wolves 1

Parma - Milan 2

Arles - Auxerre 2

Hamburg - Kaiserslautern 1

 

M-au gherlit nepotii.

prietene03.10.2010 08:54

si pe mn tot Manchester

RobYnho03.10.2010 12:54

Spartak - Zenit 2

Lazio - Brescia 1

Genoa - Bari 1

Dortmund - Bayern 2

Stuttgart - Eintracht 1

mircea_1003.10.2010 13:09

Dortmund - Bayern 2

Stuttgart - Eintracht 1

Panserraikos - Larisa 2

benfica - Braga - 1

«18283848586115»