FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«18485868788115»
Bogdan18.10.2010 11:58

Recunosc, e noroc!!!

Dragoshel18.10.2010 15:19

felicitari bogdane :)

 

spera si tu sa tina cat mai mult norocu' asta

Daniel-Ionut18.10.2010 16:01

Gata, m-ai facut sa imi bag iar bani in cont la bwin! :chair:

Bogdan18.10.2010 16:25

Pai baga.. dar si saraceste-i.

Ronnie18.10.2010 16:39

Bogdane, ce facultate ai facut tata? La Stanley?

Bogdan18.10.2010 16:52

Politehnica:D

*Alecs*18.10.2010 19:32

Deci clar tot norocul l-a luat Bogdan. Da Doamne sa nu bata Hercules(e 1-1) ca sa nu ma oftic rau ca la irlandezi e deja 5-1 la pauza?! desi trebuia sa fie meci echilibrat :((( Mai bine bagam in loc de ala pe Duisburg, Chernomore sau Veendam ca vad ca ies si le aveam pe altul :(

 

foooockkk.jpg

Bogdan18.10.2010 19:43

si eu am pierdut azi.

newp.JPG

*Alecs*18.10.2010 19:47

Da, dar e suma mai mica. 2-1 Hercules :(

Bogdan18.10.2010 19:55

Tu cat ai unitatea? 1 euro?

 

*Alecs*18.10.2010 20:03

Nu, la mine e in lei. Nu mai bag sume mari decat mai rar(cupe europene, meciuri nationale). Mereu se intampla sa bag 10-20 etc pe un bilet cu cota 10-15 si ma scotea cate unul cu 1.20 si se duceau banii repede. Mai bine la risc.. putina inspiratie.. putin noroc si merge binisor.. macar daca tot am viciul asta, sa nu mai pierd sume mari.

Bogdan19.10.2010 06:48

seara nasoala..

blindica19.10.2010 07:36

@Bogdan : nu faci si angajari ?! Ma ofer sa car valizele cu banii castigati din pariuri :D :D

RobYnho19.10.2010 12:00

Spartak - Chelsea 2

Roma - Basel 1

Real Madrid - AC Milan X2

Nimes - Evian 1

Leeds - Leicester 1

BADboySteaua19.10.2010 14:45

Spartak - Chelsea 2

Marseille - Zilina 1

Roma - Basel 1

Bayern - CFR 1

Ajax - Auxerre 1

Real - Milan 1

Braga - Partizan x2

Arsenal - Sahtior 1

Dragoshel19.10.2010 14:59

roby te credeam baiat mai destept ma.

 

bayern - CFR x pauza

trencin - slovan bratislava 2

Ajax - auxerre +

braga - partizan 1

leeds - leicester 1

Spartak - Chelsea 1

Ronnie19.10.2010 15:28

Bilet sigur. Am relatii cu mafia pariurilor si asta e cel mai bagat bilet din zona Europei, mai precis Moldova, Bacau, scara mea de bloc, camera mea. :D

 

Spartak - Chelsea 2

Arsenal - Sahtior 1

Roma - Basel 1

Marseille - Zilina 1

Leeds - Leicester 1

Coventry - Cardiff peste 2.5 boabe

Ste@ua2319.10.2010 16:41

Real Madrid- Milan Milan macheaza

Roma-Basel >2,5 +

Ajax-Auxere >2,5 +

Arsenal-Shaktior >2,5 +

*Alecs*19.10.2010 17:04

Ma vedeti ca la Leicester antreneaza Sven-Goran Eriksson. Nu ca l-as considera mare antrenor, dar are destula experienta sa readuca vulpile in Premier League.

In alta ordine de idei, Chelsea are 1-0, super gol Zhirkov, primul pentru el in tricoul albastru chiar impotriva rivalilor fostei sale echipe.

In rest, prevad o seara de mare succes pentru majoritatea pariorilor. Parca sunt prea perfecte meciurile de azi.

Steaua1947^19.10.2010 17:08

bristol-reading 2

burnley-barnsley 1

norwich-cristal palace 1

Ajax-auxxere 1

roma-basel 1

 

5 lei

castig 78

 

arsenal-sahtior peste 2,5

real-Milan peste 2,5

leeds-leicester peste 2,5

bayern-CFR 1 pauza

roma-basel 1 pauza

 

miza 5 lei

castig 91

 

 

asta am jucat azi..

Daniel-Ionut19.10.2010 17:08

Roma - Basel 1

Ajax - Auxerre 1

Real Madrid - Milan 1

Arsenal - Sahtior 1

Marseille - Zilina peste 2 goluri

Bayern - CFR peste 2 goluri

Bogdan19.10.2010 17:51

pun si eu pariul meu:

 

FC Bayern München - CFR Cluj (Handicap 0:1) FC Bayern München

Olympique Marsilia - MSK Zilina (1X2) Olympique de Marseille

Arsenal FC - Shakhtar Donetsk (1X2) Arsenal FC

Spartak Moscova - Chelsea FC (1X2) Chelsea FC

AS Roma - FC Basel (1X2) AS Roma

Sporting Braga - Partizan Belgrad (1X2) Sporting Braga

Dragos_G19.10.2010 18:34

Care e vrajeala cu handicapul? Niciodata nu mi-am dat seama.

 

Si inca ceva, cam care este cel mai bun site de pariuri online la ora asta (cand spun asta ma refer la diversitatea categoriilor si usurinta de a paria, cele mai multe campionate - inclusiv diviziile inferioare din Romania - un eventual bonus de inceput) ?

*Alecs*19.10.2010 18:37

@Bogdan

 

Dar la noapte ce bagi din Americi? Sunt multe meciuri in Brazilia si nu o sa bata chiar toate gazdele. Eu mi-am facut o idee, dar vroiam sa stiu daca le-am ales pe cele care trebuie :D

Bogdan19.10.2010 19:33

@Dragos daca pui handicap 0:1 practic meciul incepe de la scorul de 0:1.

 

@Alex

 

America MG - ASA (1X2) America MG

Figueirense - Bahia (1X2) Figueirense

Coritiba - Vila Nova-GO (1X2) Coritiba

Independiente (ARG) - Defensor Sporting (URU) (1X2) Independiente (ARG)

Ponte Preta - Bragantino (1X2) Ponte Preta

Santos (MEX) - CSD Municipal (GUA) (1X2) Santos (MEX)

 

asta e pus de mine.

 

Se pare ca roma vrea sa faca surpriza azi :)

 

 

«18485868788115»