FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15859606162115»
RobYnho29.04.2010 07:31
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1

Lech Poznan - Lechia Gdansk 1

Valenciennes - Bordeaux 2

Thisted - Brabrand 1

Slavia Praga - Jablonec 1

Ayr United - Ross County X

 

Aproape acelasi bilbet.

Si ne'a scos Bordeaux si Thisted'u' pulii.

Dragoshel30.04.2010 10:04

merge treaba momentan :D

mmmmm.jpg

sabin130730.04.2010 10:12

Inspirat, ai mers pe Fulham. Eu am avut X si asa am pierdut biletul. Bine ca mai e de jucat doar finala, ca de la dubla cu Sahtior tot pierd la Fulham, o panarama de echipa dupa parerea mea.

Daniel-Ionut01.05.2010 10:12

Tottenham H-1 / Roma / Milan / Steaua H-2 / Vaslui H-1

:greedy::greedy::greedy:

gio_stgloria01.05.2010 10:23

in plua mea , iar pui pe Steaua , ca ma si enervez :cursing:

Daniel-Ionut01.05.2010 10:25
in plua mea , iar pui pe Steaua , ca ma si enervez :cursing:

 

Nu am mai pus de foarte mult timp pe Steaua!

Dar imi miroase ceva la meciul asta... :shifty:

RobYnho03.05.2010 10:03

Blackburn - Arsenal 2

Yverdon - Thun 2

Wigan - Hull 1

Aalesunds - Start 1

Dragoshel03.05.2010 10:23

Blackburn - Arsenal 1

Wigan - Hull 2

 

 

miza 100 (daia vechi ma) ;)

pytycrys03.05.2010 16:54

Niste ponturi pentru zilele astea din care sa iasa bani siguri?

Thanks :D

Daniel-Ionut03.05.2010 17:11

Nimic nu mai este sigur :sleep:

RobYnho03.05.2010 17:17
Niste ponturi pentru zilele astea din care sa iasa bani siguri?

 

Daca ar exista asa ceva .. mi'as pune apartamentul la bataie.

Dragoshel03.05.2010 19:19

pl...egal la hull

pytycrys03.05.2010 19:20

As baga x2 la Steaua - Astra da' e cota destul de mica, si parca vad ca, castigam.

Dragoshel03.05.2010 19:25

lasa-te de pariuri daca pui pe asemenea meciuri

pytycrys03.05.2010 20:01

Nici nu m-am apucat =))

RobYnho03.05.2010 20:29
Nici nu m-am apucat =))

 

Nici sa nu te apuci.

Daniel-Ionut03.05.2010 20:29

Pacat... la 14 ani, deja trecusem de faza in care ma rugam de aia pe la Stanley sa imi bage si mie un bilet, pentru ca nu ma primeau la casa.

Xeel4703.05.2010 20:41

Oficial pariez la bet365 , si vreau sa spun ca sunt multumit de oferta lor de pariere , de cote , si mai ales de seriozitate. Ma bucur ca am scapat de casa aia infecta "bwin" .

RobYnho05.05.2010 12:19

Gaz Metan - Rapid 2

Nice - Bordeaux 2

Sibernik - Hajduk 2

Fenerbahce - Trabzonspor 1

*Alecs*05.05.2010 12:42

Sparta Praga - Slovacko 1

Olympique Lyon - Auxerre 1

Athletic Bilbao - Malaga 1

Aarau - Basel 2

Steaua Rosie Belgrad - Vojvodina Novi Sad 1

Olympique Marseille - Rennes 1

gio_stgloria07.05.2010 16:51

CFR - Vaslui X

Feyenord - Ajax ( Ajax inscrie)

Helsinborg 1

Dinamo - Timisoara 2

 

 

WIN WIN WIN !

RobYnho07.05.2010 17:45

M'am cam abtinut saptamana asta, dar revin maine in forta. :D

 

Bravo, Gio !

blindica07.05.2010 18:07
Gaz Metan - Rapid 2

Nice - Bordeaux 2

Sibernik - Hajduk 2

Fenerbahce - Trabzonspor 1

 

Nu mai pune pe Rapid,iar te-a scos dupa Otelul.

 

RobYnho07.05.2010 19:28
Nu mai pune pe Rapid,iar te-a scos dupa Otelul.

 

M'a atras cota.

gio_stgloria08.05.2010 12:50

primul bilet pe ziua de azi l-am pierdut pe branesti. mai am unul .

«15859606162115»