Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1Lech Poznan - Lechia Gdansk 1
Valenciennes - Bordeaux 2
Thisted - Brabrand 1
Slavia Praga - Jablonec 1
Ayr United - Ross County X
Aproape acelasi bilbet.
Si ne'a scos Bordeaux si Thisted'u' pulii.
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1Lech Poznan - Lechia Gdansk 1
Valenciennes - Bordeaux 2
Thisted - Brabrand 1
Slavia Praga - Jablonec 1
Ayr United - Ross County X
Aproape acelasi bilbet.
Si ne'a scos Bordeaux si Thisted'u' pulii.
Inspirat, ai mers pe Fulham. Eu am avut X si asa am pierdut biletul. Bine ca mai e de jucat doar finala, ca de la dubla cu Sahtior tot pierd la Fulham, o panarama de echipa dupa parerea mea.
Tottenham H-1 / Roma / Milan / Steaua H-2 / Vaslui H-1
![]()
![]()
![]()
in plua mea , iar pui pe Steaua , ca ma si enervez ![]()
in plua mea , iar pui pe Steaua , ca ma si enervez![]()
Nu am mai pus de foarte mult timp pe Steaua!
Dar imi miroase ceva la meciul asta... ![]()
Blackburn - Arsenal 2
Yverdon - Thun 2
Wigan - Hull 1
Aalesunds - Start 1
Blackburn - Arsenal 1
Wigan - Hull 2
miza 100 (daia vechi ma) ![]()
Niste ponturi pentru zilele astea din care sa iasa bani siguri?
Thanks ![]()
Nimic nu mai este sigur ![]()
Niste ponturi pentru zilele astea din care sa iasa bani siguri?
Daca ar exista asa ceva .. mi'as pune apartamentul la bataie.
pl...egal la hull
As baga x2 la Steaua - Astra da' e cota destul de mica, si parca vad ca, castigam.
lasa-te de pariuri daca pui pe asemenea meciuri
Nici nu m-am apucat =))
Nici nu m-am apucat =))
Nici sa nu te apuci.
Pacat... la 14 ani, deja trecusem de faza in care ma rugam de aia pe la Stanley sa imi bage si mie un bilet, pentru ca nu ma primeau la casa.
Oficial pariez la bet365 , si vreau sa spun ca sunt multumit de oferta lor de pariere , de cote , si mai ales de seriozitate. Ma bucur ca am scapat de casa aia infecta "bwin" .
Gaz Metan - Rapid 2
Nice - Bordeaux 2
Sibernik - Hajduk 2
Fenerbahce - Trabzonspor 1
Sparta Praga - Slovacko 1
Olympique Lyon - Auxerre 1
Athletic Bilbao - Malaga 1
Aarau - Basel 2
Steaua Rosie Belgrad - Vojvodina Novi Sad 1
Olympique Marseille - Rennes 1
CFR - Vaslui X
Feyenord - Ajax ( Ajax inscrie)
Helsinborg 1
Dinamo - Timisoara 2
WIN WIN WIN !
M'am cam abtinut saptamana asta, dar revin maine in forta. ![]()
Bravo, Gio !
Gaz Metan - Rapid 2Nice - Bordeaux 2
Sibernik - Hajduk 2
Fenerbahce - Trabzonspor 1
Nu mai pune pe Rapid,iar te-a scos dupa Otelul.
Nu mai pune pe Rapid,iar te-a scos dupa Otelul.
M'a atras cota.
primul bilet pe ziua de azi l-am pierdut pe branesti. mai am unul .