FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15960616263115»
RobYnho08.05.2010 14:10

1

 

Valenciennes - Lyon 2

Sevilla - Barcelona 2

M'gladbach - Leverkusen 2

Deportivo - Mallorca 2

Bordeaux - Sochaux 1

Montpellier - Lorient 1

 

2

 

Sligo R. - Bohemians 2

Sibenik - Dinamo Z. 2

Anorthosis - Omonia Nicosia 1

Gratkorn - Hartberg 1

gio_stgloria08.05.2010 18:20

Rm Sarat - Petrolu 2

Breaza - Branesti 2

Freiburg - Dortmund inscrie dortmund

Leeds 1

Hoffenheim - Stuttgart x2

Sevilla - Barca 2

 

 

----------------------------------------------------

----------------------------------------------------

 

 

Dortmund inscrie

Wolfsburg - Frankfurt peste 2.5

Herta - Bayern x2

Hoff - Stuttgart 2

Sevilla - Barca 2

 

 

 

nu-i pic de noroc frate :|. si stuttgart si branesti au condus 1-0 .

Dragoshel08.05.2010 19:05

si pe mine m-a ars branestiu .... mai am 2 bilete pentru acum sa vedem ce-o iesi :D

RobYnho09.05.2010 18:09

Am comis'o grav de tot azi cu pariurile.

sabin130709.05.2010 18:23

Daca batea aseara Lyon luam si eu 400 de roni, da´ de unde?!.. Nu mai printez biletul, ma credeti pe cuvant. Azi macar ma asteptam sa n-am nici o treaba. Iar ma las de pariuri!

 

RobYnho09.05.2010 18:24
Iar ma las de pariuri!

 

Moare topicul.

Tinem steagul sus. :D

sabin130709.05.2010 18:27
Moare topicul.

Tinem steagul sus. :D

.. si pe facturi si alte hartii care cer bani scriem adresele caselor de pariuri. Un fel de ¨Aici sunt banii d-voastra!¨ :))

Dragoshel09.05.2010 19:01

am **** vreo 500 de mii pe bwin azi :|

RedScorpyON09.05.2010 20:21

Nu pot sa spun ca sambata am pierdut 100 de ron pe Auxerre si azi 60 pe Astra... Pariati... Ieri cota de 5,azi doua bilete cu cota de 8 :wall:

RobYnho10.05.2010 11:29

Rostov - Rubin 2

Craiova - CFR 2

Timisoara - Gaz Metan 1

Rapid - Pandurii 1

Unirea - Dinamo 2

Gefle - Helsingborg 2

Daniel-Ionut10.05.2010 14:25

Dinamo, Timisoara si Rapid... si mai am fix 0.00 RONI in cont.

Mai aveam 28 d mii... :)

RobYnho10.05.2010 15:14

La 2-0 pentru Craiova, m'am imbracat si m'am dus la agentie sa mai bag un bilet.

 

Gefle - Helsingborg 2

Rapid - Pandurii 1

Timisoara - Gaz Metan 1

Hercules - Cordoba 1

Viking - Molde 1

Lahti - Haka 1

 

 

Vin acasa si vad ca mai e valabil biletul anterior. :D

Ronnie10.05.2010 17:43

Tu pierzi mereu cand bagi 1 meci pe 2 sau mai multe bilete. Acum te-au scos Timisoara.

RobYnho10.05.2010 17:45

Da, Ronnie.

Cand m'am dus a 2'a oara la agentie, m'am dus cu gandul ca primul bilet e dus. (era 2-0 pentru Craiova)

Altfel, nu cred ca mai puneam pe Timisoara, avand in vedere ca oricum avea cota mica.

LUPANU11.05.2010 08:14

am prins eu un bilet frumusel ! dar am trait in suspans meciul lui lanus cu san lorenzo fiind condusi cu 1-0 la pauza!

 

scan3.jpg

 

 

later edit: imi cer scuze de poza! am uitat sa-i dau resize dar poate nu se mai vedea bine ce am pariat!

 

 

pytycrys11.05.2010 09:33

Hehe, castig bunicel, dar ca un sfat nu mai paria atati bani ca s-ar putea sa pierzi si sa mori de ciuda :D.

LUPANU11.05.2010 09:37
Hehe, castig bunicel, dar ca un sfat nu mai paria atati bani ca s-ar putea sa pierzi si sa mori de ciuda :D.

am riscat ultimii bani ! iti dai seaema ca 70 de lei nu mi-ar fi ajuns pana la meciul cu Craiova! eu cum mai veneam la meci ? :))

numai tigarile sunt 10 lei pe zi :))

RobYnho11.05.2010 15:04

Veselie ! Au deschis astia Stanley la mine in statie. In sfarsit ..

 

Poli Iasi - FC Brasov 1

Gloria - Urziceni 2

Nottingham Forrest - Blackpool 1

Anzhi - Dinamo M 2

Slovan - Trnava 1

Gorica -Nafta 1

Dragoshel11.05.2010 15:05

am bagat si io un bilet da nu va zic

RobYnho11.05.2010 15:39
am bagat si io un bilet da nu va zic

 

Zii, ma, sa'l spurcam. :D

Daniel-Ionut11.05.2010 16:01
Veselie ! Au deschis astia Stanley la mine in statie. In sfarsit ..

 

Veselie! mai aproape de tine, mai aproape inseamna mai multe tentatii, mai multe tentatii inseamna mai multe bilete, mai multe bilete inseamna mai multi bani pierduti! :sleep:

Bogdan11.05.2010 18:15

care imi zice si mie ce cota are Craiova pt duminica? ca la bwin inca nu e bagat meciul

Dragoshel11.05.2010 18:22

ma, daca un meci este amanat la scorul de 0-0 , iar eu am pus 1 o iau direct, nu?? :))

LUPANU11.05.2010 18:25
ma, daca un meci este amanat la scorul de 0-0 , iar eu am pus 1 o iau direct, nu?? :))

din cate stiu se da cota 1

 

RobYnho11.05.2010 18:40
din cate stiu se da cota 1

 

Exact.

«15960616263115»