1
Valenciennes - Lyon 2
Sevilla - Barcelona 2
M'gladbach - Leverkusen 2
Deportivo - Mallorca 2
Bordeaux - Sochaux 1
Montpellier - Lorient 1
2
Sligo R. - Bohemians 2
Sibenik - Dinamo Z. 2
Anorthosis - Omonia Nicosia 1
Gratkorn - Hartberg 1
1
Valenciennes - Lyon 2
Sevilla - Barcelona 2
M'gladbach - Leverkusen 2
Deportivo - Mallorca 2
Bordeaux - Sochaux 1
Montpellier - Lorient 1
2
Sligo R. - Bohemians 2
Sibenik - Dinamo Z. 2
Anorthosis - Omonia Nicosia 1
Gratkorn - Hartberg 1
Rm Sarat - Petrolu 2
Breaza - Branesti 2
Freiburg - Dortmund inscrie dortmund
Leeds 1
Hoffenheim - Stuttgart x2
Sevilla - Barca 2
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
Dortmund inscrie
Wolfsburg - Frankfurt peste 2.5
Herta - Bayern x2
Hoff - Stuttgart 2
Sevilla - Barca 2
nu-i pic de noroc frate
. si stuttgart si branesti au condus 1-0 .
si pe mine m-a ars branestiu .... mai am 2 bilete pentru acum sa vedem ce-o iesi ![]()
Am comis'o grav de tot azi cu pariurile.
Daca batea aseara Lyon luam si eu 400 de roni, da´ de unde?!.. Nu mai printez biletul, ma credeti pe cuvant. Azi macar ma asteptam sa n-am nici o treaba. Iar ma las de pariuri!
Iar ma las de pariuri!
Moare topicul.
Tinem steagul sus. ![]()
Moare topicul.Tinem steagul sus.
.. si pe facturi si alte hartii care cer bani scriem adresele caselor de pariuri. Un fel de ¨Aici sunt banii d-voastra!¨ ![]()
am **** vreo 500 de mii pe bwin azi ![]()
Nu pot sa spun ca sambata am pierdut 100 de ron pe Auxerre si azi 60 pe Astra... Pariati... Ieri cota de 5,azi doua bilete cu cota de 8 ![]()
Rostov - Rubin 2
Craiova - CFR 2
Timisoara - Gaz Metan 1
Rapid - Pandurii 1
Unirea - Dinamo 2
Gefle - Helsingborg 2
Dinamo, Timisoara si Rapid... si mai am fix 0.00 RONI in cont.
Mai aveam 28 d mii... ![]()
La 2-0 pentru Craiova, m'am imbracat si m'am dus la agentie sa mai bag un bilet.
Gefle - Helsingborg 2
Rapid - Pandurii 1
Timisoara - Gaz Metan 1
Hercules - Cordoba 1
Viking - Molde 1
Lahti - Haka 1
Vin acasa si vad ca mai e valabil biletul anterior. ![]()
Tu pierzi mereu cand bagi 1 meci pe 2 sau mai multe bilete. Acum te-au scos Timisoara.
Da, Ronnie.
Cand m'am dus a 2'a oara la agentie, m'am dus cu gandul ca primul bilet e dus. (era 2-0 pentru Craiova)
Altfel, nu cred ca mai puneam pe Timisoara, avand in vedere ca oricum avea cota mica.
am prins eu un bilet frumusel ! dar am trait in suspans meciul lui lanus cu san lorenzo fiind condusi cu 1-0 la pauza!

later edit: imi cer scuze de poza! am uitat sa-i dau resize dar poate nu se mai vedea bine ce am pariat!
Hehe, castig bunicel, dar ca un sfat nu mai paria atati bani ca s-ar putea sa pierzi si sa mori de ciuda
.
Hehe, castig bunicel, dar ca un sfat nu mai paria atati bani ca s-ar putea sa pierzi si sa mori de ciuda.
am riscat ultimii bani ! iti dai seaema ca 70 de lei nu mi-ar fi ajuns pana la meciul cu Craiova! eu cum mai veneam la meci ? ![]()
numai tigarile sunt 10 lei pe zi ![]()
Veselie ! Au deschis astia Stanley la mine in statie. In sfarsit ..
Poli Iasi - FC Brasov 1
Gloria - Urziceni 2
Nottingham Forrest - Blackpool 1
Anzhi - Dinamo M 2
Slovan - Trnava 1
Gorica -Nafta 1
am bagat si io un bilet da nu va zic
am bagat si io un bilet da nu va zic
Zii, ma, sa'l spurcam. ![]()
Veselie ! Au deschis astia Stanley la mine in statie. In sfarsit ..
Veselie! mai aproape de tine, mai aproape inseamna mai multe tentatii, mai multe tentatii inseamna mai multe bilete, mai multe bilete inseamna mai multi bani pierduti! ![]()
care imi zice si mie ce cota are Craiova pt duminica? ca la bwin inca nu e bagat meciul
ma, daca un meci este amanat la scorul de 0-0 , iar eu am pus 1 o iau direct, nu?? ![]()
ma, daca un meci este amanat la scorul de 0-0 , iar eu am pus 1 o iau direct, nu??![]()
din cate stiu se da cota 1
din cate stiu se da cota 1
Exact.