FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15758596061115»
gio_stgloria24.04.2010 12:41

schalke mi se pare cel mai bun meci pe azi.

Ronnie24.04.2010 14:14

Pai dupa voi niciun meci nu este de peste 6.5

gio_stgloria24.04.2010 14:41

ai vise erotice cu barca sa inteleg .

Ronnie24.04.2010 14:43

Imi cer scuze ca am pariat pe Barca si nu am pus pe Victoria Branesti.

gio_stgloria24.04.2010 14:44

Scuzele iti sunt acceptate.

red&blue_boy24.04.2010 15:23
Palermo - Milan 2

 

2

 

M'gladbach - Bayern 2

 

 

Ce ghinion ai,sa nu bata Bayern la Gladbach....Nu cred ca o sa iti ias nici pe primul Milan,nu cred ca va bate la Palermo...

Ronnie24.04.2010 16:27

min 25 este 2-1 pentru Barcelona. Mai trebuie 4 boabe in 65 de minute. Eu zic ca este posibil.

Daniel-Ionut24.04.2010 16:42

AC Milan, Real Madrid, Lille :greedy:

*Alecs*24.04.2010 19:38

dsc05634p.jpg

 

Primul l-am pierdut in min 93 cand a egalat Ipswich, al doilea l-am castigat, al treilea e sistem 4/6 si imi trebuie egal la PSG - Rennes.

 

Later edit: S-a terminat 1-1, mi-a iesit :)

blindica26.04.2010 11:08

Ce m-a scos in Weekend :

St. Truiden - Zulte Waregem a fost 2,cu cota 5.1,eu am pus X,cota 3.30,desi ii spusem lui Robynho c-o sa bata Zulte.

 

Am nimerit :

PSG - Rennes X 3.00 cota

Wisla Cracow - Lech Poznan X 3.00 cota

 

Practic,cu 2 lei luam 60,dar nu pot sa ma plang.

*Alecs*26.04.2010 14:22

La noroc

 

Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2

Randers - Midtjylland 1

Lugano - Winterthur 1

Triestina - Modena X

Crystal Palace - West Bromwich Albion X

RobYnho26.04.2010 19:39

Un bilet de criza.

 

Untitled.png

 

Cam putin, dar e bine cand esti boschetar.

gio_stgloria26.04.2010 20:51

@alecs si roby

 

 

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm :thumbup:

*Alecs*26.04.2010 21:03
La noroc

 

Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2

Randers - Midtjylland 1

Lugano - Winterthur 1

Triestina - Modena X

Crystal Palace - West Bromwich Albion X

 

Baaaaa, mi-a iesit! 150 lei cu doar 2 lei miza!

gio_stgloria26.04.2010 21:04

pupa-l ca nu mai prinzi asa ceva prea curand:))

 

ps: cat ai luat la ala cu sistem de acum cateva zile ?

*Alecs*26.04.2010 21:12

Maruntis, vreo 30 lei.. nu se merita. Cred ca la 4/6 trebuie miza mai mare ca sa fie si castigul considerabil. La mize mai mici ar trebui 5/6.Nu stiu cum se calculeaza castigurile la biletele cu sistem.

sabin130726.04.2010 21:15

Plezneala prin telefon bate calculele excesive:

aaa.JPG

Maye26.04.2010 21:17

Cred ca eu sunt singurul care pierde un bilet cand pune 1 leu pe bilet si are castig 2.

*Alecs*26.04.2010 21:21

Se pare ca toti am luat ceva zilele astea.

 

Sabin, cum sa pui pe Toronto ma? :))

sabin130726.04.2010 21:30

Alecs, incerc sa nu amestesc sentimentele cu profesionalismul in pariuri. :))

 

In seara asta mi-am revenit, am ratat 350 roni la Osasuna-Bilbao 2-3 goluri. S-a terminat 0-0, macar nu am pierdut la un gol. :crazy:

Ronnie27.04.2010 08:34

Lyon - Bayern: exact 7 goluri @126 - 5 lei.

 

 

*Alecs*27.04.2010 09:14

Aris Limmasol - APOEL Nicosia 2

Piast Gliwice - Wisla Krakow 2

Accrington Stanley - Barnet 1

Darlington - Notts County 2

Lyon - Bayern 1

 

*Alecs*27.04.2010 20:46
Aris Limmasol - APOEL Nicosia 2

Piast Gliwice - Wisla Krakow 2

Accrington Stanley - Barnet 1

Darlington - Notts County 2

Lyon - Bayern 1

 

Pacat

Dragoshel27.04.2010 20:47

e cam putin dar daca puneam mai mult de 1.5 lei pe bilet nu imi iesea un meci

Untitled.jpg

*Alecs*28.04.2010 16:36

Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1

Lech Poznan - Lechia Gdansk 1

Valenciennes - Bordeaux 2

Thisted - Brabrand 1

Slavia Praga - Jablonec 1

Ayr United - Ross County X

«15758596061115»