Momeala.
Momeala.
La toate casele de pariuri a fost asa. Nu stiu daca au primit informatii false ori au vrut sa pacaleasca lumea sa puna bani multi pe X ca e sigur, dar meciul a fost foarte dubios. 1 pauza / 2 final ( 2-0 / 2-3 )
Sincer, ma batea gandul sa pun X. Pana la urma l'am evitat.
1
Chelsea - Bolton 1
Reading - Newcastle 2
Celtic - Motherwell 1
Sporting Gijon - Tenerife 1
Valladolid - Sevilla 1X
2
Aarau - Xamax 2
Benfica - Sporting 1
Valladolid - Sevilla X2
3
Chelsea - Bolton 1
Monaco - Lens 1
Manisa - Fenerbahce 2
Naval - Chaves
Fiorentina - Inter 1X
4
Aarau - Xamax 2
Fiorentina - Inter X2
Valladolid - Sevilla 2
Sporting Gijon - Tenerife 1
Celtic - Motherwell 1
Sa fie cu noroc. ![]()
Aiurea .. la o echipa.
Asa cote?
Eu am pus 2, dar m-au scos alte meciuri. ![]()
Nu lasati topicul sa moara. Donati !
Unirea - Pandurii 1
Astra - International 1
Brest - Bastia 1
Norvegia - Azerbaijan 1
GA Eagles - Roosendaal 1
un bilet castigator de acum 2 zile
tottenham - arsenal 2-3 goluri
le mans -bordeaux 2-3 goluri
CFR-dinamu 2-3 goluri
zaragoza- mallorca 2-3 goluri
pun maine si eventual duminica, azi n-am mai pus.
un bilet castigator de acum 2 zile
Felicitari. Tine steagul sus. ![]()
astra ploiesti s-o rozi...... singurul meci care m a scos....
nu va zic suma ca sigur mint
Dragoshel, in caz ca te consoleaza cu ceva, si eu am pierdut (iar!) la un meci.. Ma feresc de dracu´ de Franta 2 si dau de tac´su, Germania amatori..
220 roni aproape castigati si furati de Pffulendorf, care aveau 1.55 sa bata, dar au smuls un 1-1.
Prea mult timp liber dauneaza grav buzunarului.
1
Lecce - Brescia 1
Torino - Cesena 1
Fulham - Wolverhampton 1
Manchester City - Manchester UTD X2
Tottenham - Chelsea 2
Bayern - Hannover 1
2
Tottenham - Chelsea 2
Schalke - Mochengladbach 1
Bayern - Hannover 1
Grenoble - Sochaux 2
Bolougne - Marseille 2
Amkar - Rubin 2
Manisa - Galatasaray 2
Am pus si eu ceva, dar postez doar daca castig, sau daca pierd la un meci ![]()
sau daca pierd la un meci![]()
Sa fie oftica mai mare. ![]()
Chelsea.Punct.
La fel.
Chelsea.Punct.
Barcelona!
Pai eu cand va spun ca Bistrita e 1 cel mult x, la fel si tottenham nu ma credeti
... ca auxerre e 1... da ma scoate saracii de hamburg si Barcelona care aveam h-1, si pe alt bilet fulham... care nici nu puneam daca nu auzeam la "UNII" ![]()
Sampdoria - A.C Milan 2
Eiche - Castellon 1
Gimnasia - Boca 2
Pierzi pe Boca.
Pai eu cand va spun ca Bistrita e 1 cel mult x, la fel si tottenham nu ma credeti... ca auxerre e 1... da ma scoate saracii de hamburg si Barcelona care aveam h-1, si pe alt bilet fulham... care nici nu puneam daca nu auzeam la "UNII"
![]()
Bravo mestere de la arte si meserii.
Du-te ba nene la carcotasi.
Milan, Arsenal, Aston Villa si Real Madrid ![]()
si pe alt bilet fulham... care nici nu puneam daca nu auzeam la "UNII"![]()
Da` ce ma, te-am obligat eu sa pui Fulham? A fost doar o parere. ![]()
Pierzi pe Boca.
Umfla'ti baschetii, ma.
Ne-a fentat Arsenal astazi, si am impresia ca si realul o s-o comita asta seara.
Astazi
1
Timisoara - CFR 2
Plymouth - Newcastle 2
Legia W - Jagiellonia B 1
Bielefeld - Kaiserslautern 2
2
Liberec - Banik 2
Sporting - Vitoria 1
Mallorca - Osasuna 1
Liverpool - West Ham 1
Caen - Nimes 1
Aalesunds - Rosenborg 2