FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15354555657115»
Ronnie05.04.2010 13:31

mama mama, 'tui in gura de elvetieni.

Xeel4705.04.2010 13:37

Mi-am bagat si eu niste bani pe bwin acum 2 saptamani , si am ruinat jumatate numai weekendul asta , urate meciuri . Pentru azi incerc si eu ceva din Anglia , nu ma caracterizeaza dar incerc :

05.04.2010

 

Newcastle -Sheffiel Utd 1@1.41

Nottm Forest-Cardiff >1.5@1.34

Norwich-Stockport >2.5@1.60

Luton Town-Grays >2.5@1.50

 

cota totala : 4.53

miza : apartamentul

*Alecs*05.04.2010 16:18
Bagati la Mozzart :D

 

Iar am pierdut pe un meci ca si vineri. Mai era Newcastle, dar eu zic ca vor castiga.

 

mozzart.jpg

 

Nota:

tg = total goluri

rf = rezultat final

2+ = cel putin doua goluri

Daniel-Ionut05.04.2010 16:56

Nu mai bagi la Bwin? :hmmm:

sabin130705.04.2010 17:00

Mai bine il trimitem pe fisc la dracu´ si ne facem noi casa de pariuri; macar donam intre noi, de la unul la altul. :crazy:

Lucrurile serioase se mai spun si in gluma. :shutup2:

S.S.Lazio05.04.2010 17:10
:)) ..sau punem noi cotele la meciurile sigure .
sabin130705.04.2010 17:17

Pai tocmai de aia :D.

 

Daca nu mi s-ar mai parea sigure in fiecare dimineata 90% din meciuri, as avea mai multe sanse sa mai si castig.

Seara am alta parere: daca pun bilet normal, pierd la 1 meci. Daca pun combinat 10/11 sunt pe langa la 2 meciuri, daca pun 8/11 pierd la 4 meciuri si tot asa.. Macar de s-ar premia si biletele ¨aproape castigate¨, si nu cu titlul de popularitate..

S.S.Lazio05.04.2010 17:20

:)) buna asta ..

te si streseaza la un moment dat sa pierzi pe un meci sau hai sa zicem si doua , care pareau a fi sigure . Vroiam sa pun pe juventus..mai bine ca n-am facut asta. Pe man utd- Chelsea am pus cu ochii inchisi ..dar m au scos infectii de la bordeaux,anderlecht si schalke ....

Ronnie05.04.2010 17:22

Pe mine ma enerveaza ca dimineata am bani si ma gandesc ca seara voi avea suma dublata, iar seara ma gandesc cum sa fac sa ajung macar la suma care o aveam dimineata. Eu jucand mai mult pe live-uri.

S.S.Lazio05.04.2010 17:25

nu-i aiurea sa joci live-uri ?

sabin130705.04.2010 17:35
nu-i aiurea sa joci live-uri ?

Sa raspunda cei care stau bine la capitolul stapanire de sine/autocontrol si care nu se vad mama omida in ale rezultatelor ce vor sa vina. :))

Ronnie05.04.2010 17:48

ma, nu e aiurea daca nu ai ghinion sa se inscrie in minutul 90+. Eu azi am pierdut 50 de ron pe un meci din Danemarca din cauza ca au egalat gazdele in minutul 92 din penalty. De obicei cand mai sunt 10 minute din meci bag foarte multi bani ca se termina scorul care e in acel moment. Uneori ma frig, alteori nu.

 

*Alecs*05.04.2010 17:58
Nu mai bagi la Bwin? :hmmm:

 

Deocamdata fac o pauza acolo. Nu mai am bani in cont si nu am reincarcat pentru ca am pierdut cam multi bani intr-un timp destul de scurt. Iar optiunea asta cu goluri de la Mozzart mi se pare foarte buna.

 

Eu azi am pierdut 50 de ron pe un meci din Danemarca din cauza ca au egalat gazdele in minutul 92 din penalty.

 

Astia au fost Silkeborg. Daca nu se marca acolo, aveam biletul pierdut inca de la al doilea meci :D

 

S.S.Lazio05.04.2010 18:59

si acum am pe constiinta turcia-anglia de la europenele din 2004 daca nu ma insel :) ..am pus 2 , luam 5 milioane !

Ronnie05.04.2010 21:02

Am decis ca mai bine merg incet, sa imi recuperez investitia.

7.JPG

 

Dragoshel06.04.2010 07:41

m-am dat si eu pe bwin :D

MikStelista06.04.2010 07:51
m-am dat si eu pe bwin :D

 

Nu trebuia :D

Daniel-Ionut06.04.2010 07:57

Bine ai facut.

RobYnho06.04.2010 12:40
m-am dat si eu pe bwin :D

 

Buey, toti v'ati reprofilat. Ma bag si yo pe bwin in curand. Sa vina somaju'. :))

Daniel-Ionut06.04.2010 13:50

snap0014.jpg

 

Stiu ca la Brasov - Otelul o sa fie sub 2,5 dar asa am simtit sa pun in momentul respectiv :)

gio_stgloria06.04.2010 15:09

lasa ca bag eu sub, ca sa te bucuri pentru mine.

cristy.steaua2106.04.2010 19:41
snap0014.jpg

 

ce le ai.. :))

cat ai luat?

incet, incet scoti investitia

 

Daniel-Ionut07.04.2010 07:04

Ok, ok... recunosc in mod oficial ca sunt mai bun ca Ronnie.

snap0014p.jpg

 

Sub 2,5 :whistle:

Ronnie07.04.2010 07:11

Hai suge-ma...

 

8.JPG

Daniel-Ionut07.04.2010 07:17
Hai suge-ma...

 

Hahahaaaa... ce se oftica moldavian boy :D

Pai daca pun contra doar pe meciurile tale care te bazezi pe ele, cred ca o sa ma imbogatesc :hmmm:

«15354555657115»