@Dragoshel
Ba da, dar altii nu s-au multumit cu atat si au gasit si alte meciuri sigure, ca Thun in deplasare la Schaffhausen. ![]()
Felicitari si tie si lui Ronnie!
@Dragoshel
Ba da, dar altii nu s-au multumit cu atat si au gasit si alte meciuri sigure, ca Thun in deplasare la Schaffhausen. ![]()
Felicitari si tie si lui Ronnie!
Ba da, dar altii nu s-au multumit cu atat si au gasit si alte meciuri sigure, ca Thun in deplasare la Schaffhausen.![]()
Ce sa'i faci, ma, Sabine. Slaba oferta celor de la pariloto.
felicitari pe dracu sabine. nu am bagat biletu ca nu am avut bani.
E mai frustrant decat sa pierzi pe Thun. ![]()
Lasa ca am ales eu din alta oferta mai bogata si tot un drac; iar mi se parea ca stiu toate meciurile. Degeaba prind 10 meciuri daca nu-l prind si pe al 11-lea, adica Thun. Tocmai mi-am dat seama ca l-ai avut si tu..
Da´ maine e o noua zi. ![]()
LE: Dragoshel, eu de mult nu mai fac din astea, ca e enervant tare. Mai mazgaleam hartii cu meciurile pcare le-as fi jucat si ma trezeam ca ieseau cote totale de peste 100. Daca nu-s bani nici nu ma mai gandesc ce as fi pus.
Da´ maine e o noua zi.![]()
Hai cu niste meciuri, maine dimineata. ![]()
Sa am inspiratie.
presupun ca nu a pus nimeni asa, nu??
am pus eu ( 3+ )
da pe langa astea draq mo pus sa pun si pe Zurich... ![]()
sunteti degeaba mancavas.....
roby, uite combinatie pt maine.
braga
besiktas
west brom
sporting
angers
tot asa, daca am bani, pun.
Vin banii la mine zici ca-s bill gates.
Na ba... numai vooi sa castigati? ![]()

Na ba... si daca te iei dupa ei nu iese nimic...


E mai frustrant decat sa pierzi pe Thun.![]()
Ce ti-am zis mah ieri pe mess? Ti-am zis eu ca pe Thun pierzi? ![]()
am pus un bilet ieri
v williams
valencia peste 2.5
fulham peste 1.5
anglia- slovacia 1
basel-sion peste 2.5
si mai am un meci care se va juca azi , da nu vi-l zic. revin daca imi iese si ala.
am pus un bilet ieri
v williams
valencia peste 2.5
fulham peste 1.5
anglia- slovacia 1
basel-sion peste 2.5
si mai am un meci care se va juca azi , da nu vi-l zic. revin daca imi iese si ala.
+ otelu - Pandurii sub 2.5
WIN WIN WIN !!! ![]()
Bravo, gio !
1
Ankaragucu - Besiktas 2
Wst Brom - Leicester 1
Sporting - Rio Ave 1
Angers - Vannes 1
Astra - Unirea Urziceni 2
2
Astra - Unirea Urziceni X2
Cesena - Ancona 1
Braga - Guimaraes 1
Empoli - Lecce X2
hai ca mi-ati facut pofta si am bagat azi 3 bilete


pacat , te-a facut zwole , cred ca aveai castig bun .
1
Ankaragucu - Besiktas 2
Wst Brom - Leicester 1
Sporting - Rio Ave 1
Angers - Vannes 1
Astra - Unirea Urziceni 2
2
Astra - Unirea Urziceni X2
Cesena - Ancona 1
Braga - Guimaraes 1
Empoli - Lecce X2
Besiktas pe primul si Cesena pe al doilea.
Dupa mult timp am pus azi un bilet offline si am mers la Mozzart. Am ramas cu o impresie buna, au foarte multe optiuni de pariuri la total goluri. De ex 0-2, 1-3, 2-4, 2-5, 2+, 3+, 3-5.. sunt mai multe. Si in functie de cate meciuri bagi si ce tip de pariu, primesti un bonus. Eu aveam castigul de vreo 90 lei si mai primeam bonus 25 lei daca imi iesea.
Am pierdut pe un meci si altul s-a amanat:
Scunthorpe - Blackpool tg 2-5 scor: 2-4
WBA - Leicester tg 2-4 scor: 3-0
Exeter - Colchester tg 1-3 scor: 2-0
Millwall - Brentford tg 2-4 scor: 1-1
Tranmere - Norwich tg 2-4 scor: 3-1
Salzburg - Mattersburg tg 2-4 scor: 2-0
Zagreb - Hajduk Split tg 1-3 scor: 1-1
Aalborg - Sonderjyske tg 1-3 scor: 1-1
Nacional - Leixoes tg 1-3 scor: 1-0
Nyiregyhaza - Debrecen tg 2-5 amanat
Sa aveti noroc !
Do'o bucati pe azi.
1
Vaslui - Unirea A. 1
CFR - Gloria 1
International - Gigi Corsicanu' alias. Rapid 2
Stoke - Hull 1
Nurnberg - Mainz 1
Barcelona - Bilbao 1
Cagliari - Milan 2
2
International - Gigi Corsicanu' alias. Rapid 2
Burnley - Manchester City 2
Bordeaux - Nancy 1
Cagliari - Milan 2
Sevilla - Tenerife 1
Sanatate !
man utd-Chelsea mo1
arsenal-wolves 1
sunderland-tottenham mo1
inter-bologna 1
lazio-napoli 1x
parma-fiorentina mo1
udinese-juventus mo1
Vaslui-alba iulia 1
CFR-Bistrita 1
barca-bilbao 1
cota:10,36
Sa speram ca iese ![]()
Bravo robynho, si eu mai astept sa dea gol juve ![]()
Mersi ! Era timpu'.