FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15152535455115»
sabin130701.04.2010 21:12

@Dragoshel

Ba da, dar altii nu s-au multumit cu atat si au gasit si alte meciuri sigure, ca Thun in deplasare la Schaffhausen. :death:

 

Felicitari si tie si lui Ronnie!

RobYnho01.04.2010 21:23
Ba da, dar altii nu s-au multumit cu atat si au gasit si alte meciuri sigure, ca Thun in deplasare la Schaffhausen. :death:

 

Ce sa'i faci, ma, Sabine. Slaba oferta celor de la pariloto.

Dragoshel01.04.2010 21:26

felicitari pe dracu sabine. nu am bagat biletu ca nu am avut bani.

RobYnho01.04.2010 21:27

E mai frustrant decat sa pierzi pe Thun. :))

sabin130701.04.2010 21:31

Lasa ca am ales eu din alta oferta mai bogata si tot un drac; iar mi se parea ca stiu toate meciurile. Degeaba prind 10 meciuri daca nu-l prind si pe al 11-lea, adica Thun. Tocmai mi-am dat seama ca l-ai avut si tu..

 

Da´ maine e o noua zi. :crazy:

 

LE: Dragoshel, eu de mult nu mai fac din astea, ca e enervant tare. Mai mazgaleam hartii cu meciurile pcare le-as fi jucat si ma trezeam ca ieseau cote totale de peste 100. Daca nu-s bani nici nu ma mai gandesc ce as fi pus.

RobYnho01.04.2010 21:38
Da´ maine e o noua zi. :crazy:

 

Hai cu niste meciuri, maine dimineata. :))

Sa am inspiratie.

cristy.steaua2101.04.2010 21:41
presupun ca nu a pus nimeni asa, nu??

 

am pus eu ( 3+ )

da pe langa astea draq mo pus sa pun si pe Zurich... :shutup2:

Dragoshel01.04.2010 21:45

sunteti degeaba mancavas.....

 

 

roby, uite combinatie pt maine.

 

braga

besiktas

west brom

sporting

angers

 

 

tot asa, daca am bani, pun.

Ronnie02.04.2010 03:59

Vin banii la mine zici ca-s bill gates.

Daniel-Ionut02.04.2010 05:54

Na ba... numai vooi sa castigati? :)

snap0016.jpg

 

Na ba... si daca te iei dupa ei nu iese nimic...

snap0017.jpg

 

snap0018b.jpg

MoWeed02.04.2010 06:29
E mai frustrant decat sa pierzi pe Thun. :))

Ce ti-am zis mah ieri pe mess? Ti-am zis eu ca pe Thun pierzi? :))

gio_stgloria02.04.2010 07:09

am pus un bilet ieri

 

v williams

valencia peste 2.5

fulham peste 1.5

anglia- slovacia 1

basel-sion peste 2.5

 

 

si mai am un meci care se va juca azi , da nu vi-l zic. revin daca imi iese si ala.

gio_stgloria02.04.2010 14:09
am pus un bilet ieri

 

v williams

valencia peste 2.5

fulham peste 1.5

anglia- slovacia 1

basel-sion peste 2.5

 

 

si mai am un meci care se va juca azi , da nu vi-l zic. revin daca imi iese si ala.

 

 

+ otelu - Pandurii sub 2.5

 

 

WIN WIN WIN !!! :bananadance:

RobYnho02.04.2010 14:27

Bravo, gio !

 

1

 

Ankaragucu - Besiktas 2

Wst Brom - Leicester 1

Sporting - Rio Ave 1

Angers - Vannes 1

Astra - Unirea Urziceni 2

 

2

 

Astra - Unirea Urziceni X2

Cesena - Ancona 1

Braga - Guimaraes 1

Empoli - Lecce X2

mircea_1002.04.2010 15:25

hai ca mi-ati facut pofta si am bagat azi 3 bilete

 

 

dsc00085pd.jpg

 

dsc00086lj.jpg

Ronnie02.04.2010 16:08
1.JPG
gio_stgloria02.04.2010 20:51

pacat , te-a facut zwole , cred ca aveai castig bun .

RobYnho02.04.2010 22:42
1

 

Ankaragucu - Besiktas 2

Wst Brom - Leicester 1

Sporting - Rio Ave 1

Angers - Vannes 1

Astra - Unirea Urziceni 2

 

2

 

Astra - Unirea Urziceni X2

Cesena - Ancona 1

Braga - Guimaraes 1

Empoli - Lecce X2

 

Besiktas pe primul si Cesena pe al doilea.

*Alecs*02.04.2010 23:14

Dupa mult timp am pus azi un bilet offline si am mers la Mozzart. Am ramas cu o impresie buna, au foarte multe optiuni de pariuri la total goluri. De ex 0-2, 1-3, 2-4, 2-5, 2+, 3+, 3-5.. sunt mai multe. Si in functie de cate meciuri bagi si ce tip de pariu, primesti un bonus. Eu aveam castigul de vreo 90 lei si mai primeam bonus 25 lei daca imi iesea.

 

Am pierdut pe un meci si altul s-a amanat:

 

Scunthorpe - Blackpool tg 2-5 scor: 2-4

WBA - Leicester tg 2-4 scor: 3-0

Exeter - Colchester tg 1-3 scor: 2-0

Millwall - Brentford tg 2-4 scor: 1-1

Tranmere - Norwich tg 2-4 scor: 3-1

Salzburg - Mattersburg tg 2-4 scor: 2-0

Zagreb - Hajduk Split tg 1-3 scor: 1-1

Aalborg - Sonderjyske tg 1-3 scor: 1-1

Nacional - Leixoes tg 1-3 scor: 1-0

Nyiregyhaza - Debrecen tg 2-5 amanat

Ronnie03.04.2010 07:11

Sper ca astazi sa castig ceva dupa ce ieri am avut o zi destul de slaba.

2.JPG

 

RobYnho03.04.2010 11:17

Sa aveti noroc !

 

Do'o bucati pe azi.

 

1

 

Vaslui - Unirea A. 1

CFR - Gloria 1

International - Gigi Corsicanu' alias. Rapid 2

Stoke - Hull 1

Nurnberg - Mainz 1

Barcelona - Bilbao 1

Cagliari - Milan 2

 

2

 

International - Gigi Corsicanu' alias. Rapid 2

Burnley - Manchester City 2

Bordeaux - Nancy 1

Cagliari - Milan 2

Sevilla - Tenerife 1

 

 

Sanatate !

bogdanbog03.04.2010 11:30

man utd-Chelsea mo1

arsenal-wolves 1

sunderland-tottenham mo1

inter-bologna 1

lazio-napoli 1x

parma-fiorentina mo1

udinese-juventus mo1

Vaslui-alba iulia 1

CFR-Bistrita 1

barca-bilbao 1

 

cota:10,36

 

Sa speram ca iese :P

RobYnho03.04.2010 19:57
Sa aveti noroc !

 

Do'o bucati pe azi.

 

1

 

Vaslui - Unirea A. 1

CFR - Gloria 1

International - Gigi Corsicanu' alias. Rapid 2

Stoke - Hull 1

Nurnberg - Mainz 1

Barcelona - Bilbao 1

Cagliari - Milan 2

 

Sanatate !

 

 

A iesit ceva frumos astazi.

 

Untitled.png

bogdanbog03.04.2010 20:04

Bravo robynho, si eu mai astept sa dea gol juve :D

RobYnho03.04.2010 20:06

Mersi ! Era timpu'.

«15152535455115»