FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15051525354115»
ady_4steaua26.03.2010 11:36

a jucat la 2 capete:))

blindica26.03.2010 12:05
Cum sa te scoata Steaua? :))

 

Cum sa pui ca bate Gazu` in Ghencea?

_yang26.03.2010 12:09
@ _yang

 

Este in cupa. M'am riscat, plm.

 

LE: Este in campionat. L'am confundat cu meciul dintre Dundee si Rangers.

 

St. Mirren 4 - 0 Celtic

 

Se mai intampla...:( Daca era in cupa nu era nici un risc...

RobYnho26.03.2010 13:01

Da. M'am ars. Trebuia sa'mi zici mai repede sa nu merg pe ei. :))

 

Astazi

 

Vannes - Caen 2

Maritimo - Sporting 2

Cambuur - Volendam 1

Duisburg - Koblenz 1

Admira - Salzburg II 1

blindica26.03.2010 14:13

Nu bate Cambuur.

Dragoshel26.03.2010 15:28

nu te potolesti cu franta 2 deloc....

RobYnho26.03.2010 15:29

Cam multe x'uri p'acolo, dar ce sa'i faci ..

 

LE: Si inca un bilet pierdut la mustata.

Maritimo 3 - 2 Sporting

Ronnie30.03.2010 13:57

Am intrat si eu in lumea asta a voastra online ca tot am facut rost de bani de florii.

Primul pariu (asa, mai de fricosi):

96631526.jpg

 

PS: O SA FAC MILIOANE!!! SIMT!!!

PPS: CE ZIC EU MILIOANE?! SUPER-MILIARDE!

Marius30.03.2010 14:20

ba ronnie, bate Bunyodkor ma... pierzi banii degeaba...

Ronnie30.03.2010 14:26

s-a terminat meciu' printesa... era d-ala live...

BAF-kimi30.03.2010 18:20

V. Williams - Radwanska 2:1

Almagro - Belucci 2:1

Cilic - Verdasco 2:1

Cota 60,811

 

Pfff, a batut Venus 2-0, sa-mi bag pl in narile alea mari ale ei. :-j

mircea_1030.03.2010 18:51

pfiuuu..pariuri...nu am mai bagat de aproape o luna :yeahh: chiar sunt curios cat o sa rezist

sabin130730.03.2010 21:38

@mircea_10

Cele mai sincere felicitari!

 

Eu pana acum vreo 2 luni nu am mai pariat deloc vreun an, si tare bine mai era.. Acum 2 luni am pus un pariu in gluma, bineinteles, si de atunci tot in gluma pun. :death:

sabin130730.03.2010 21:45

Probabil ati mai auzit de caterinca ¨Pariere responsabila¨, mai postez si eu de pe un sait de profil. Unele dintre idei mi se par caraghioase spre penibile.

 

Informatii privind pastrarea controlului

Daca sunteti ingrijorat ca pariatul afecteaza viata dumneavoastra (sau a altcuiva), atunci urmatoarele intrebari va vor ajuta sa identificati daca exista o problema:

 

1. Lipsiti de la serviciu, universitate sau scoala pentru a paria?

2. Pariati pentru a evada dintr-o existenta plictisitoare sau nefericita?

3. Atunci cand pariati si ramaneti fara bani, va simtiti pierdut si coplesit de un sentiment de disperare si simtiti nevoia sa pariati din nou cat mai curand posibil?

4. Pariati pana cand cheltuiti ultimii banii, fara a mai pastra nici o rezerva?

5. Ati mintit vreodata pentru a nu dezvalui timpul sau suma reala pe care le consumati pariind?

6. Au existat persoane care sa critice obiceiurile dumneavoastra de pariere?

7. V-ati pierdut interesul pentru familie, prieteni sau hobby-uri?

8. Dupa ce pierdeti, simtiti ca trebuie sa incercati sa castigati banii pe care i-ati pierdut in cel mai scurt timp posibil?

9. Simtiti ca doriti sa pariati atunci cand va certati cu cineva, sunteti dezamagit sau frustrat?

10. Va simtiti deprimat sau chiar aveti tendinte suicidale din cauza problemelor cu pariurile?

 

Cu cat numarul de raspunsuri 'da' la intrebarile de mai sus este mai mare cu atat mai mult acest lucru indica faptul ca aveti o problema grava cu pariurile.

MoWeed31.03.2010 06:32

La 10, Roby si Daniel-Ionut ar raspunde cu "da"

RobYnho31.03.2010 07:47

M'am obisnuit, ma.

Ieri ma abordeaza un mos de pe scara in fata blocului.

R: - Buna ziua !

Mosu': - Salut, Robi !

Mosu: - Cum mai stai cu pariurile ?

 

Wtf ? De unde plm mai stie si asta ? Mi'a picat fata.

 

Poate intra pe fcsteaua.ro. :))

lucvald-190231.03.2010 14:13

Doua bilete...ratate !

28.03.2010.JPG

sabin130731.03.2010 14:17

Pff, primul bilet la polonezi. Numa´ bombe au iesit si la astia, m-au sarit dintr-o gramada de pariuri. Sunt aproape la fel de antipatici ca Franta 2 sau Olanda 2. Cat despre al doilea, no comm.

RobYnho31.03.2010 16:02

Un bilet pentru azi.

 

Arsenal - Barcelona X,2

Inter - TSKA 1

Racing - Cerro 1

Gent - Anderlecht 2

Westerlo - Mechelen 1

Dragoshel01.04.2010 09:07

la toate meciurile din UEFA de diseara, +2.5 goluri (peste 2 goluri)

 

de dimineatza fac cheta prin lista de mess sa pun asta :))

Ronnie01.04.2010 11:34

Io merg incet, cum am spus... 1,5 la toate.

 

2.JPG

RobYnho01.04.2010 11:44

Benfica - Liverpool X,2

Belchatow - Odra 1

Schaffhausen - Thun 2

Bellinzona - Grasshoppers 2

Daniel-Ionut01.04.2010 17:13

Unu' mic:

snap0015.jpg

pytycrys01.04.2010 17:50

Te scoate Valencia ca si`o ia de la AM.

Dragoshel01.04.2010 21:06

presupun ca nu a pus nimeni asa, nu??

 

 

 

la toate meciurile din UEFA de diseara, +2.5 goluri (peste 2 goluri)

 

de dimineatza fac cheta prin lista de mess sa pun asta :))

«15051525354115»