a jucat la 2 capete:))
a jucat la 2 capete:))
Cum sa te scoata Steaua?![]()
Cum sa pui ca bate Gazu` in Ghencea?
@ _yang
Este in cupa. M'am riscat, plm.
LE: Este in campionat. L'am confundat cu meciul dintre Dundee si Rangers.
St. Mirren 4 - 0 Celtic
Se mai intampla...
Daca era in cupa nu era nici un risc...
Da. M'am ars. Trebuia sa'mi zici mai repede sa nu merg pe ei. ![]()
Astazi
Vannes - Caen 2
Maritimo - Sporting 2
Cambuur - Volendam 1
Duisburg - Koblenz 1
Admira - Salzburg II 1
Nu bate Cambuur.
nu te potolesti cu franta 2 deloc....
Cam multe x'uri p'acolo, dar ce sa'i faci ..
LE: Si inca un bilet pierdut la mustata.
Maritimo 3 - 2 Sporting
ba ronnie, bate Bunyodkor ma... pierzi banii degeaba...
s-a terminat meciu' printesa... era d-ala live...
V. Williams - Radwanska 2:1
Almagro - Belucci 2:1
Cilic - Verdasco 2:1
Cota 60,811
Pfff, a batut Venus 2-0, sa-mi bag pl in narile alea mari ale ei. :-j
pfiuuu..pariuri...nu am mai bagat de aproape o luna
chiar sunt curios cat o sa rezist
@mircea_10
Cele mai sincere felicitari!
Eu pana acum vreo 2 luni nu am mai pariat deloc vreun an, si tare bine mai era.. Acum 2 luni am pus un pariu in gluma, bineinteles, si de atunci tot in gluma pun. ![]()
Probabil ati mai auzit de caterinca ¨Pariere responsabila¨, mai postez si eu de pe un sait de profil. Unele dintre idei mi se par caraghioase spre penibile.
Informatii privind pastrarea controlului
Daca sunteti ingrijorat ca pariatul afecteaza viata dumneavoastra (sau a altcuiva), atunci urmatoarele intrebari va vor ajuta sa identificati daca exista o problema:
1. Lipsiti de la serviciu, universitate sau scoala pentru a paria?
2. Pariati pentru a evada dintr-o existenta plictisitoare sau nefericita?
3. Atunci cand pariati si ramaneti fara bani, va simtiti pierdut si coplesit de un sentiment de disperare si simtiti nevoia sa pariati din nou cat mai curand posibil?
4. Pariati pana cand cheltuiti ultimii banii, fara a mai pastra nici o rezerva?
5. Ati mintit vreodata pentru a nu dezvalui timpul sau suma reala pe care le consumati pariind?
6. Au existat persoane care sa critice obiceiurile dumneavoastra de pariere?
7. V-ati pierdut interesul pentru familie, prieteni sau hobby-uri?
8. Dupa ce pierdeti, simtiti ca trebuie sa incercati sa castigati banii pe care i-ati pierdut in cel mai scurt timp posibil?
9. Simtiti ca doriti sa pariati atunci cand va certati cu cineva, sunteti dezamagit sau frustrat?
10. Va simtiti deprimat sau chiar aveti tendinte suicidale din cauza problemelor cu pariurile?
Cu cat numarul de raspunsuri 'da' la intrebarile de mai sus este mai mare cu atat mai mult acest lucru indica faptul ca aveti o problema grava cu pariurile.
La 10, Roby si Daniel-Ionut ar raspunde cu "da"
M'am obisnuit, ma.
Ieri ma abordeaza un mos de pe scara in fata blocului.
R: - Buna ziua !
Mosu': - Salut, Robi !
Mosu: - Cum mai stai cu pariurile ?
Wtf ? De unde plm mai stie si asta ? Mi'a picat fata.
Poate intra pe fcsteaua.ro. ![]()
Pff, primul bilet la polonezi. Numa´ bombe au iesit si la astia, m-au sarit dintr-o gramada de pariuri. Sunt aproape la fel de antipatici ca Franta 2 sau Olanda 2. Cat despre al doilea, no comm.
Un bilet pentru azi.
Arsenal - Barcelona X,2
Inter - TSKA 1
Racing - Cerro 1
Gent - Anderlecht 2
Westerlo - Mechelen 1
la toate meciurile din UEFA de diseara, +2.5 goluri (peste 2 goluri)
de dimineatza fac cheta prin lista de mess sa pun asta ![]()
Benfica - Liverpool X,2
Belchatow - Odra 1
Schaffhausen - Thun 2
Bellinzona - Grasshoppers 2
Unu' mic:

Te scoate Valencia ca si`o ia de la AM.
presupun ca nu a pus nimeni asa, nu??
la toate meciurile din UEFA de diseara, +2.5 goluri (peste 2 goluri)
de dimineatza fac cheta prin lista de mess sa pun asta