FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15253545556115»
MikStelista03.04.2010 20:51

Roby?!?!?! Stii tu.... :alcoholic:

RobYnho03.04.2010 20:51

Ti'au taiat astia apa ? :(

MikStelista03.04.2010 20:52

Nu mah... Am auzit si eu ca dai de baut :D

RobYnho03.04.2010 20:52

Iar citesti presa aia infecta ?

MikStelista03.04.2010 20:53

Calin mi-a spus....el te-a dat in gat :D

RobYnho03.04.2010 20:55
Calin mi-a spus.

 

Fara pipizde p'aici.

bogdanbog03.04.2010 20:55

Gata, a reusit sa ma umple de nervi juventus :wall:

MikStelista03.04.2010 20:56

Pfuai... miros Ban aici :)) Ai uitat ca are putere? :D

RobYnho03.04.2010 20:57

Misirupi de puterea lui.

Ronnie03.04.2010 21:40

Bai, ce zile de rahat. Am pierdut 50 de ron fara sa castig nimic.

MikStelista03.04.2010 22:02

Roby, invata copilul cum sa bage la pariuri :D

Ronnie03.04.2010 22:03

Nu cumva ai de facut bradul si te retinem noi? :)

MikStelista03.04.2010 22:04

Am terminat cu bradul :D

RobYnho03.04.2010 22:05
Roby, invata copilul cum sa bage la pariuri :D

 

El ma va invata pe mine, cum e pe la bwin etc. :D

MoWeed03.04.2010 22:18

Dai de baut, Roby

Dragoshel04.04.2010 00:46

baaa in **** mea iar faceti din topicu asta o panarama ca il inchid.

Ronnie04.04.2010 07:13

Ieri din nou am fost pe minus. Azi trebuie sa recuperam tot ce am pierdut vineri si sambata.

4.JPG

5.JPG

gio_stgloria04.04.2010 10:43

Udinese - Juve 2-3 goluri (3-0)

Alkmaar - Utrecht 2-3 goluri (2-0)

MU - Chelsea 2-3 goluri (1-2)

Stuttgart - M'gladbach 2-3 goluri (2-1)

 

 

WIN WIN WIN ! :bananadance:

S.S.Lazio04.04.2010 12:42

am pus : lazio - napoli 2 ; bari- roma 2 pauza ; barca - bilbao 1 ; man utd-Chelsea 2 ; leeds- swindon - 1 ; bordeaux - nancy 1 ; anderlecht- club brugge - 1 ; schalke - bayern 1 ; - luam 22 de mil,dar n am luat :))

Ronnie04.04.2010 18:36

Am fost **** de Hamburg. Si doar ma gandeam sa pun pe Wolsburg in locul lor. Macar mi-a iesit Real Madrid si Valencia.

Ronnie05.04.2010 07:37

Desi aseara eram pe minus urat in weekend, m-am scos cu 3 meciuri live din Brazilia si Franta.

 

Si ceva pentru astazi:

6.JPG

S.S.Lazio05.04.2010 08:41

pe germania nu pun niciodata , decat , sa zicem , in derby-uri. Mai degraba pune in anglia ligile inferioare :) ..nu vad de ce te complici cu combinatele..

Ronnie05.04.2010 09:03

N-o sa mai pun nici eu de-acum in Germania. M-am ars weekendul asta destul de tare cu cateva meciuri de-acolo. Ii stiam baieti seriosi... :)

S.S.Lazio05.04.2010 09:10

da,corect..nemtii tot nemti raman ,dar sunt multe meciuri nesigure ! am pus pe schalke bayern - mama,ce meci pt titlu si m-am ars si eu ! m-am ars si la lazio-napoli si anderlecht-brugge .

mi se pare ca si la leeds-swindon ..am pus numai meciuri ce pareau a fi sigure ..

*Alecs*05.04.2010 11:19

Bagati la Mozzart :D

«15253545556115»