Roby?!?!?! Stii tu.... ![]()
Roby?!?!?! Stii tu.... ![]()
Ti'au taiat astia apa ? ![]()
Nu mah... Am auzit si eu ca dai de baut ![]()
Iar citesti presa aia infecta ?
Calin mi-a spus....el te-a dat in gat ![]()
Calin mi-a spus.
Fara pipizde p'aici.
Gata, a reusit sa ma umple de nervi juventus ![]()
Pfuai... miros Ban aici
Ai uitat ca are putere? ![]()
Misirupi de puterea lui.
Bai, ce zile de rahat. Am pierdut 50 de ron fara sa castig nimic.
Roby, invata copilul cum sa bage la pariuri ![]()
Nu cumva ai de facut bradul si te retinem noi? ![]()
Am terminat cu bradul ![]()
Roby, invata copilul cum sa bage la pariuri![]()
El ma va invata pe mine, cum e pe la bwin etc. ![]()
Dai de baut, Roby
baaa in **** mea iar faceti din topicu asta o panarama ca il inchid.
Udinese - Juve 2-3 goluri (3-0)
Alkmaar - Utrecht 2-3 goluri (2-0)
MU - Chelsea 2-3 goluri (1-2)
Stuttgart - M'gladbach 2-3 goluri (2-1)
WIN WIN WIN ! ![]()
am pus : lazio - napoli 2 ; bari- roma 2 pauza ; barca - bilbao 1 ; man utd-Chelsea 2 ; leeds- swindon - 1 ; bordeaux - nancy 1 ; anderlecht- club brugge - 1 ; schalke - bayern 1 ; - luam 22 de mil,dar n am luat ![]()
Am fost **** de Hamburg. Si doar ma gandeam sa pun pe Wolsburg in locul lor. Macar mi-a iesit Real Madrid si Valencia.
pe germania nu pun niciodata , decat , sa zicem , in derby-uri. Mai degraba pune in anglia ligile inferioare
..nu vad de ce te complici cu combinatele..
N-o sa mai pun nici eu de-acum in Germania. M-am ars weekendul asta destul de tare cu cateva meciuri de-acolo. Ii stiam baieti seriosi... ![]()
da,corect..nemtii tot nemti raman ,dar sunt multe meciuri nesigure ! am pus pe schalke bayern - mama,ce meci pt titlu si m-am ars si eu ! m-am ars si la lazio-napoli si anderlecht-brugge .
mi se pare ca si la leeds-swindon ..am pus numai meciuri ce pareau a fi sigure ..
Bagati la Mozzart ![]()