sa vezi ce tzaran boy o sa fiu cu tine daca mai mananci rahat.
sa vezi ce tzaran boy o sa fiu cu tine daca mai mananci rahat.
sa vedem si azi ce va fi...


Timisoara - International 1
Gloria - Steaua 2
Unirea - Craiova 2
Bordeaux - Lyon X2
Mozzart again:
Timisoara - Curtea de Arges - 1
Olympique Marseille - Sochaux - 1
Bordeaux - Olympique Lyon - ambele inscriu
Manchester United - Bayern Munchen - 1 cu handicap
Cota:11.43
Ca o comparatie, la bwin acest bilet are cota 10.04.
Cat bulaaaaaaaaaaaaaaan!
P'asta nu il puneai de 10 roni...
Macar 3-4 roni de puneam pe el si tot ieseam boss.
Cum ai pus 0.32 bani ? Nu e miza minima 1.50 ? Vezi sa nu fi pus in euro ca ai luat mai mult decat crezi
Inseamna ca atat mai avea in cont si a pariat toata suma ![]()
Cum ai pus 0.32 bani ? Nu e miza minima 1.50 ? Vezi sa nu fi pus in euro ca ai luat mai mult decat crezi
Da chiar ba... cum 0.32 ca minimul este 1.50 ![]()
Inseamna ca atat mai avea in cont si a pariat toata suma![]()
E cum zice Bogdan aici. Am pus dimineata toti banii pe bilete si mi-au mai ramas 0.32 care i-am mizat pe acel bilet. ![]()
Timisoara - International 1Gloria - Steaua 2
Unirea - Craiova 2
Bordeaux - Lyon X2
S'a dus pe plua .. si cam devreme.
Hai ca se mai da 3 goluri la Timisoara ![]()
Gloria - Steaua 2
Man Utd - Bayern 1P/1F
Marseille - Sochaux 1
River Plate - Newell´s 1
Flamengo - U. de Chile 1
York - Wimbledon 1
Eisbaren - Augsburg 1
cota totala:70,41
Daca pierd iar la un meci macar sa fie Steaua ala..
Bravo, Dragoshel!
Eu iar vreau sa intru in Cartea Recordurilor cu asemenea cote totale si raman cu vrutul.
Dupa vreo luna m-am bagat iar la hochei. Proasta alegere iar. Eisbaren spulbera tot in sezonul regulat si acum pierd acasa 2-6 meciul decisiv din finala. Prea regulat hocheiul asta!..
Toti v-ati scos cu Man United.
m-a scos mai intai Craiova la gol marcat ![]()
Steaua-Poli Iasi-HX
Real Madrid-Barcelona-Peste 3,5 goluri
Sampdoria-Genoa-Peste 2,5 goluri
Rio Ave-FC Porto-2
Aston Villa-Chelsea-2
Tottenham-Portsmouth-H1
5 lei miza,272 lei castig...
anderlecht goluri marcate 2-3
monchengladbach gm 2-3
excelsior- eindhoven peste 2.5
de graafschap mg 2-3 ![]()
au dat astia de la de graafschap de s-au rupt in repriza a 2-a , asa ca mi-am luat adio de la bilet inca de acum . Eram in carti cu celelalte.
Bilet pentru maine
1 Fiorentina - Inter 2 2.1
2 TG(2.5)/LASK - Wr.Neustadt P 1.65
3 TG(2.5)/Young Boys - Bellinzona P 1.35
4 FC Vaslui - Urziceni 1X 1.37
Nu jucati maine pe Steaua II , nu m-as mira sa fie blat.
Asa cote? ![]()

Roby , tot respectu ,ai prins mlte cote din Anglia.
am avut si eu un bilet ieri:
millwall 1
sion over 2.5
Vaslui 1x
werder over 2.5
barca x2
LA Kings castiga meciul ( si dupa prelungiri ) - au pierdut la penaltyuri.
Asa cote?
La toate casele de pariuri a fost asa. Nu stiu daca au primit informatii false ori au vrut sa pacaleasca lumea sa puna bani multi pe X ca e sigur, dar meciul a fost foarte dubios. 1 pauza / 2 final ( 2-0 / 2-3 )