Pierzi pe Boca.
Si asa a fost...
Pierzi pe Boca.
Si asa a fost...
Ehhh. M'a scos Milan mai devreme.
1
Hull - Aston Villa 2
Holstein - Braunschweig 2
Ried - Sturm Graz 2
Amkar - Zenit 2
2
Bayern - Lyon 1
Hajduk - Sibernik 1
Plzen - Olomouc 1
Tromso - Sandefjord 1
Khimki - Kuban 2
iti iese primul bilet ca asa il am si eu ![]()
Asa sa fie. ![]()
Bayern - Lyon 1
Undinese - Roma 2
Hull - Aston Villa 2
Hajduk - Sibenik 1
Banfield- Cuenca 1
Raith Rovers - FC Dundee 2
Boston - Texas 1
1
Hull - Aston Villa 2
Holstein - Braunschweig 2
Ried - Sturm Graz 2
Amkar - Zenit 2
@ Dragoshele
Ne'a ars Zenit. ![]()
mda, ne-a ars urat...
mai am un bilet pe Liga 2 sa vedem si la ala ce-o fi
Am pus ca imbecilul pe Kuban. Poate ma scot si aia.
Mai bag si eu ceva ce am vazut in visu' de azi noapte la mozzart:
Bayern - Lyon: peste 6,5 goluri @cota 67 - 5 lei.
Esti magnat daca iese. 3 bulioane.
Ma, echipa lui Dan Petrescu e aceea pe care o scriu astia la pariuri Kuban nu? Ca mai e una pe care o scriu Krasnodar
.
Ma, echipa lui Dan Petrescu e aceea pe care o scriu astia la pariuri Kuban nu? Ca mai e una pe care o scriu Krasnodar.
Da. Kuban K.
Mersi, ma bagase in ceata astia, de multe ori am vrut sa pun, dar nu am stiut care e. ![]()
Bayern - Lyon 1Hajduk - Sibernik 1
Plzen - Olomouc 1
Tromso - Sandefjord 1
Khimki - Kuban 2
Si un alt bilet pierdut la mustata. Penibil.
1
Atl. Madrid - Liverpool 2
Hamburg - Fulham 1
Beroe - Sliven 1
2
Atl. Madrid - Liverpool X2
Hamburg - Fulham X2
Cherno - Minior 1
Nordsjaelland - Vejle 1
atl madrid - Liverpool 1
hamburg - fullham 2
Atl. Tucuman - Racing Club 2
bilet pus de mine..
Atl. Madrid - Liverpool X2Hamburg - Fulham X2
Cherno - Minior 1
Nordsjaelland - Vejle 1
Grav de tot. Tot la un meci. Bani frumusei. ![]()
FC Barcelona - Xerez: peste 6,5 goluri @cota 19 - 10 lei.
Nu dau saracii aia de la Xerez gol si nici Barca 7.
FC Barcelona - Xerez: peste 6,5 goluri @cota 19 - 10 lei.
Imposibil, nu forteaza.
Mai ales ca miercuri au meci de totul sau nimic cu Internazionale.
eXact ![]()
Barsa o sa il protejeze pe Messi , xavi , puyol , ibra ..![]()
deci macar sa bata barsa cu 2-0 si e bine:)
dar nu o sa forteze...
am gresit ![]()
o sa ii protejeze...![]()
Nu are de ce sa il protejeze pe Puyol, deoarece acesta este suspendat pentru returul cu Inter.
Otelul - Rapid 2
Lorient - Bordeaux 2
Palermo - Milan 2
2
Hertha - Schalke 2
Panathinaikos - Aris 1
PSG - Rennes 1
M'gladbach - Bayern 2