FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«15657585960115»
Maye19.04.2010 14:09
Pierzi pe Boca.

:) Si asa a fost...

RobYnho19.04.2010 14:13

Ehhh. M'a scos Milan mai devreme.

RobYnho19.04.2010 20:34
Astazi

 

1

 

Timisoara - CFR 2

Plymouth - Newcastle 2

Legia W - Jagiellonia B 1

Bielefeld - Kaiserslautern 2

 

 

Inca un bilet pierdut in minutul 97.

 

1.png

RobYnho21.04.2010 11:18

1

 

Hull - Aston Villa 2

Holstein - Braunschweig 2

Ried - Sturm Graz 2

Amkar - Zenit 2

 

2

 

Bayern - Lyon 1

Hajduk - Sibernik 1

Plzen - Olomouc 1

Tromso - Sandefjord 1

Khimki - Kuban 2

Dragoshel21.04.2010 11:33

iti iese primul bilet ca asa il am si eu :))

 

 

 

RobYnho21.04.2010 12:14

Asa sa fie. :D

sabin130721.04.2010 13:59

Bayern - Lyon 1

Undinese - Roma 2

Hull - Aston Villa 2

Hajduk - Sibenik 1

Banfield- Cuenca 1

Raith Rovers - FC Dundee 2

Boston - Texas 1

RobYnho21.04.2010 14:52
1

 

Hull - Aston Villa 2

Holstein - Braunschweig 2

Ried - Sturm Graz 2

Amkar - Zenit 2

 

 

@ Dragoshele

 

Ne'a ars Zenit. :|

Dragoshel21.04.2010 14:57

mda, ne-a ars urat...

 

mai am un bilet pe Liga 2 sa vedem si la ala ce-o fi

RobYnho21.04.2010 15:06

Am pus ca imbecilul pe Kuban. Poate ma scot si aia.

Ronnie21.04.2010 15:12

Mai bag si eu ceva ce am vazut in visu' de azi noapte la mozzart:

 

Bayern - Lyon: peste 6,5 goluri @cota 67 - 5 lei.

 

 

RobYnho21.04.2010 15:19

Esti magnat daca iese. 3 bulioane.

bogdanbog21.04.2010 18:20

Ma, echipa lui Dan Petrescu e aceea pe care o scriu astia la pariuri Kuban nu? Ca mai e una pe care o scriu Krasnodar :confused: .

RobYnho21.04.2010 18:29
Ma, echipa lui Dan Petrescu e aceea pe care o scriu astia la pariuri Kuban nu? Ca mai e una pe care o scriu Krasnodar :confused: .

 

Da. Kuban K.

bogdanbog21.04.2010 18:34

Mersi, ma bagase in ceata astia, de multe ori am vrut sa pun, dar nu am stiut care e. :D

RobYnho21.04.2010 21:25
Bayern - Lyon 1

Hajduk - Sibernik 1

Plzen - Olomouc 1

Tromso - Sandefjord 1

Khimki - Kuban 2

 

 

Si un alt bilet pierdut la mustata. Penibil.

RobYnho22.04.2010 12:28

1

 

Atl. Madrid - Liverpool 2

Hamburg - Fulham 1

Beroe - Sliven 1

 

2

 

Atl. Madrid - Liverpool X2

Hamburg - Fulham X2

Cherno - Minior 1

Nordsjaelland - Vejle 1

Dragoshel23.04.2010 06:40

atl madrid - Liverpool 1

hamburg - fullham 2

Atl. Tucuman - Racing Club 2

 

bilet pus de mine..

RobYnho23.04.2010 09:54
Atl. Madrid - Liverpool X2

Hamburg - Fulham X2

Cherno - Minior 1

Nordsjaelland - Vejle 1

 

 

Grav de tot. Tot la un meci. Bani frumusei. :|

Ronnie23.04.2010 17:22

FC Barcelona - Xerez: peste 6,5 goluri @cota 19 - 10 lei.

pytycrys23.04.2010 17:29

Nu dau saracii aia de la Xerez gol si nici Barca 7.

Daniel-Ionut23.04.2010 17:57
FC Barcelona - Xerez: peste 6,5 goluri @cota 19 - 10 lei.

 

Imposibil, nu forteaza.

Mai ales ca miercuri au meci de totul sau nimic cu Internazionale.

MihaitzaM1423.04.2010 18:09

eXact :)

 

Barsa o sa il protejeze pe Messi , xavi , puyol , ibra ..:)

 

deci macar sa bata barsa cu 2-0 si e bine:)

 

dar nu o sa forteze...

 

 

am gresit :)

o sa ii protejeze...:)

Daniel-Ionut23.04.2010 18:12

Nu are de ce sa il protejeze pe Puyol, deoarece acesta este suspendat pentru returul cu Inter.

RobYnho24.04.2010 12:04

Otelul - Rapid 2

Lorient - Bordeaux 2

Palermo - Milan 2

 

2

 

Hertha - Schalke 2

Panathinaikos - Aris 1

PSG - Rennes 1

M'gladbach - Bayern 2

«15657585960115»