FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«14849505152115»
Maye17.03.2010 11:13
Ai vazut tu drac mort sau rata inecata?

Da.

MikStelista17.03.2010 11:14
Adica tuuuuuu vrei sa piarda Steaua? :chair:

 

Aoleoo, nu! Egal facem :D

RobYnho17.03.2010 12:51

Revin si yo cu biletul pus, diseara, daca nu ma drojdesc prea tare.

MoWeed17.03.2010 12:52

Slabe sperante

RobYnho17.03.2010 12:54
Slabe sperante

 

Sa fiu treaz sau sa'mi iasa biletul ?

MoWeed17.03.2010 12:54

Ambele

gio_stgloria17.03.2010 13:22

Sfat : nu bagati pe Steaua.

Ronnie17.03.2010 13:24

FOTBAL Newcastle v Scunthorpe 1 1.38

FOTBAL Dinamo B. v Steaua B. gol/ambele 2.18

FOTBAL FC Barcelona v VfB Stuttgart 1 1.30

FOTBAL Bordeaux v Olympiakos Pireus sub 3.5 1.33

TENIS John Isner v Rafael Nadal 2 1.24

gio_stgloria17.03.2010 13:28

daca iti iese Steaua, teoretic e ca si castigat biletul.

RobYnho17.03.2010 13:39

Postez acum biletul.

 

Dinamo - Steaua X,2

Barcelona - Stuttgart 1

Bordeaux - Olympiakos 1,X

Gaz Metan - CFR

Ronnie17.03.2010 13:45

Gaz Metan - CFR ramane la aprecierea noastra? :)

gio_stgloria17.03.2010 13:47

Gaz -CFR 1x ,asta e pronosticul meu.

RobYnho17.03.2010 14:08
Gaz Metan - CFR ramane la aprecierea noastra? :)

 

Adica ?

MoWeed17.03.2010 14:10

Adica n-ai scris ce ai mizat la meciul ala mah. Te-ai imbatat de la o cafea, ma jur

_yang17.03.2010 14:10

Pai n-ai pus pronosticul...

RobYnho17.03.2010 14:11

Calin a baut si yo m'am imbatat.

2 solist. Mea culpa.:D

blindica17.03.2010 14:27

Dupa fix 1 an si 1 luna,am facut si eu un bilet,la Pariloto ca Robynho.Astept anul viitor ca sa mai joc,ca treaba asta consuma prea multi bani.

 

gloria vs Craiova 2

 

gazu' vs cefele x2

 

Barcelona vs stuttgart 1

 

bordeaux vs grecii. x

RobYnho17.03.2010 14:58

Iar prinzi drogul, Blind. :D

Stryker17.03.2010 15:03

Imi este greu sa cred ca ceferica va face al patrulea meci consecutiv fara victorie ... gazu au 3 meciuri la rand acasa incheiate 0-0, dar astazi merg pe un 2 solist

 

la Derby e greu sa dai un pronostic ... este un meci de 1X2 cum se spune , poate ca vor marca ambele echipe la ce aparari slabe o sa fie

Daniel-Ionut20.03.2010 12:30

Ati pus ceva azi? ca vreau sa ma inspir sa dau si eu drumul la cateva bilete :greedy:

MoWeed20.03.2010 13:17

Eu am pus, da zic diseara biletul, sa nu-ti dau ideei

Daniel-Ionut20.03.2010 13:34
Eu am pus, da zic diseara biletul, sa nu-ti dau ideei

 

Zi baa, da ideei ca am pus un sir de 11 meciuri :)

bogdanbog21.03.2010 09:16

Milan-napoli<<>>mo1

siena-bologna<<>>mo1

mallorca-atletico<<>>mo1

zaragoza-Barcelona<<>>2

blackburn-Chelsea<<>>2

fulham-man city<<>>mg1

man utd-Liverpool<<>>mo1

hamburg-schalke<<>>mo1

montpelier-valenciennes<<>>psf1

waalwjik-Ajax<<>>2

 

cota:23,57

 

BAF-kimi21.03.2010 09:35

International - Gloria 2

Steaua - Gaz Metan 2

Otelul - dinam0 2

Marseille - Lyon 2

Sampdoria - Juventus 2

 

Cota 392,131 :happy:

MikStelista21.03.2010 09:55

Hai sa va urez eu de bine :bananadance:

«14849505152115»