FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«14748495051115»
aliuta4714.03.2010 12:44

am bagat 3 lei:))

RobYnho14.03.2010 22:23

In sfarsit un bilet castigator dupa ceva timp.

 

Mlada Boleslav - Sparta Praga 2

Sunderland - Manchester City X,2

Nacional Madeira - Benfica 2

Copenhaga - Brondby 1

Tolouse - Marseille X,2

 

Untitled.png

Daniel-Ionut15.03.2010 10:59

:naughty: WIN!

snap0001v.jpg

gio_stgloria15.03.2010 11:11

se pare ca in ultimul timp cu totii am luat bani , sa continuam asa :thumbup:

MoWeed15.03.2010 11:28

@RobY

 

Castigi si tu cand iti vine somajul, nu cand esti boschetar :))

Macar acu ai bani sa dai de baut miercuri

MikStelista15.03.2010 11:34

Mo, sa le urez eu de bine? :D

MoWeed15.03.2010 11:41

Da

MikStelista15.03.2010 11:50

Pai...nu vrei sa bei? :))

Dragoshel15.03.2010 12:57

cine va permite voua sa postati aici nu stiu.

MikStelista15.03.2010 13:20

Mo e unul din sefi si mi-a dat voie sa postez aici :D sac-sac :ras:

RobYnho15.03.2010 14:44

Gata, ba, ca nu e de joaca p'aici. :D

*Alecs*15.03.2010 14:48

Felicitari castigatorilor.

 

Eu "pot sa ma laud" doar cu niste maruntis pe un bilet cu meciuri din Brazilia prin care mi-am recuperat ce am bagat de joi incoace. Si mai aveam unul la tenis, dar s-a trezit Hanescu sa castige pentru prima oara in viata lui un set cu Federer.

BAF-kimi15.03.2010 18:53

Si eu am pus 2-0 la seturi pentru Federer. :|

lucvald-190215.03.2010 19:04

Un bilet reusit si unul pierdut la mustata macaronarilor....mama lor de bastarzi, au condus cu 3-0 si s-au lasat

egalati de descultii aia de pe ultimul loc !

 

2_bilete.JPG

Bogdan15.03.2010 20:39

FMM Djokovici. M-a ruinat in primul set plus setul 2 :((

MikStelista15.03.2010 20:43
FMM Djokovici. M-a ruinat in primul set plus setul 2 :( (

 

Hai nu mai plange :console: Dracu' va pune sa bagati la pariuri :))

sabin130715.03.2010 20:47

Cica la pomul laudat sa nu te duci cu sacul. Cat am asteptat Indian Wells si m-a rezolvat din primul tur. Bine, si pe prostia si neatentia mea. Ajunsesem la a cincea dublare consecutiva (la meciul lui Cilic) si am uitat sa mizez; bineinteles ca exact atunci a facut breakul.

 

Felicitari baietilor care mai si castiga! Sper sa ruinam casele de pariuri sportive candva. :)

Dragoshel15.03.2010 21:48

mi-a dat sa zac Elfsborg .......

Daniel-Ionut16.03.2010 11:01
Dracu' va pune sa bagati la pariuri :))

 

Tu nu mai face offtopic pe aici, ca tu ne porti ghinion! :chair:

MikStelista16.03.2010 11:02

Foarte bine! Ha :))

gio_stgloria17.03.2010 07:01

Chelsea - Inter x la pauza

Sevilla- CSKA merge Cska mai departe

 

WIN WIN WIN !

 

sa moara asta mica.

MikStelista17.03.2010 10:28
Chelsea - Inter x la pauza

 

sa moara asta mica.

 

Ai vazut tu drac mort sau rata inecata?

Daniel-Ionut17.03.2010 11:08
Ai vazut tu drac mort sau rata inecata?

 

Dai la pariu ca inec rata?! :naughty:

MikStelista17.03.2010 11:10

Criminalule :chair:

Sper sa pierzi azi la pariuri :D

Daniel-Ionut17.03.2010 11:11
Sper sa pierzi azi la pariuri :D

 

Adica tuuuuuu vrei sa piarda Steaua? :chair:

«14748495051115»