am bagat 3 lei:))
am bagat 3 lei:))
WIN!

se pare ca in ultimul timp cu totii am luat bani , sa continuam asa ![]()
@RobY
Castigi si tu cand iti vine somajul, nu cand esti boschetar ![]()
Macar acu ai bani sa dai de baut miercuri
Mo, sa le urez eu de bine? ![]()
Da
Pai...nu vrei sa bei? ![]()
cine va permite voua sa postati aici nu stiu.
Mo e unul din sefi si mi-a dat voie sa postez aici
sac-sac ![]()
Gata, ba, ca nu e de joaca p'aici. ![]()
Felicitari castigatorilor.
Eu "pot sa ma laud" doar cu niste maruntis pe un bilet cu meciuri din Brazilia prin care mi-am recuperat ce am bagat de joi incoace. Si mai aveam unul la tenis, dar s-a trezit Hanescu sa castige pentru prima oara in viata lui un set cu Federer.
Si eu am pus 2-0 la seturi pentru Federer. ![]()
FMM Djokovici. M-a ruinat in primul set plus setul 2
(
FMM Djokovici. M-a ruinat in primul set plus setul 2(
Hai nu mai plange
Dracu' va pune sa bagati la pariuri ![]()
Cica la pomul laudat sa nu te duci cu sacul. Cat am asteptat Indian Wells si m-a rezolvat din primul tur. Bine, si pe prostia si neatentia mea. Ajunsesem la a cincea dublare consecutiva (la meciul lui Cilic) si am uitat sa mizez; bineinteles ca exact atunci a facut breakul.
Felicitari baietilor care mai si castiga! Sper sa ruinam casele de pariuri sportive candva. ![]()
mi-a dat sa zac Elfsborg .......
Dracu' va pune sa bagati la pariuri![]()
Tu nu mai face offtopic pe aici, ca tu ne porti ghinion! ![]()
Foarte bine! Ha ![]()
Chelsea - Inter x la pauza
Sevilla- CSKA merge Cska mai departe
WIN WIN WIN !
sa moara asta mica.
Chelsea - Inter x la pauza
sa moara asta mica.
Ai vazut tu drac mort sau rata inecata?
Ai vazut tu drac mort sau rata inecata?
Dai la pariu ca inec rata?! ![]()
Criminalule ![]()
Sper sa pierzi azi la pariuri ![]()
Sper sa pierzi azi la pariuri![]()
Adica tuuuuuu vrei sa piarda Steaua? ![]()