FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«14546474849115»
RobYnho08.03.2010 18:55
si mai nou si turcii. Si mi-am promis de atatea ori ca nu mai pariez la scarbele astea de turci.. om fara cuvant..

 

 

Mda. La fel si yo m'am dus pe Galata. E 1-0 la pauza. Poate intorc scorul obositii astia.

 

LE: E chiar 2-0. Mortii lor de turcaleti.

Daniel-Ionut08.03.2010 19:10
Mda. La fel si yo m'am dus pe Galata. E 1-0 la pauza. Poate intorc scorul obositii astia.

 

LE: E chiar 2-0. Mortii lor de turcaleti.

 

Cand eu va zic ca sunt praf pulbere fina cu tot cu dos santos, elano si mai nou am auzit ca ronaldonho... pai ii bate si Gaz Metan Medias in plm.

:cursing:

 

Ba si am zis CLAR ca nu mai pun p gastarlataray... da am zis ca hai poate poate... da asta este chiar ultima data! :excl:

Maye08.03.2010 19:25
399px-Eskisehirspor.svg.png
gio_stgloria08.03.2010 19:25

nu mai puneti pe amaratii aia, is buni numa la blaturi. si va intrebati de unde au atatia bani.

RobYnho09.03.2010 10:17

West Bromwich - Sheffield Wed. 1

Fiorentina - Bayern Munchen X,2

York - Salisbury 1

Tranmere - Leeds 2

Luton - Forest Green 1

Dumbarton - Alloa 2

RobYnho09.03.2010 12:17
Daniel-Ionut09.03.2010 12:32

Trebuie sa luam lectii de cum se pariaza de la pitipoanca! :wall:

RobYnho09.03.2010 12:34

Mda. Prost/Proasta sa fi, noroc sa ai.

MoWeed09.03.2010 12:57

Bah Roby, nu le mai dona bani alora de la casa de pariuri

RobYnho09.03.2010 12:59

Parca esti mama. Nu te baga ! Ce ? Esti mecanic ?

MoWeed09.03.2010 13:13

Nu sunt maica-ta mah dar dupa aia iar tirezi ca o pidza pe motivul ca esti boschetar

Dragoshel09.03.2010 13:27

du te tare cu lesinata ta ma. daca si la asta asculti ce iti zice...

Bogdan09.03.2010 19:32

oare imi iese?

 

 

si una peste alta sunt cam in gaura. Am pierdut aiurea pe sistemul meu. Am pariat pe un favorit in primul set si a facut 2 break-uri. Al doilea set l-a castigat la TB :(( si eu gaura de vreo 20 de euro :((

p1.PNG

sabin130709.03.2010 19:54

Eu am fost aproape sa-mi lichidez contul.. am pariat la o porcarie de challenger. Lasa ca scoatem gaurile zilele astea, poate sunt meciuri mai serioase la Indian Wells.

 

Am pus si eu azi X la Bayern, sper sa iasa.

zloty09.03.2010 21:46

Bilet pierdut in seara asta pe Bury-Darlington meci cu cota 1.30 :chair: locul 3 cu locul 24 :wall:

RobYnho10.03.2010 10:45

Teplice - Plzen 1

Bordeaux - Auxerre 1

Biel - Lugano 2

Nyon - Locarno X2

Bellinzona - St. Gallen X2

Grasshoppers - Arau 1

Dragoshel10.03.2010 11:37

mai bine stateai cuminte.

*Alecs*10.03.2010 13:40

@Bogdan&Sabin

 

Vedeti ca la tenis la Indian Wells deocamdata sunt calificari la masculin. La fete am impresia ca incepe turneul in seara asta.

 

Si eu sunt cam in gaura si n-am mai pus de duminica. Poate incerc ceva azi..

 

Apropo, m-am gandit la o varianta..

 

De exemplu, noi punem 6 meciuri pe un bilet si ne trezim mereu ca ne scot 1-2 meciuri. Dar daca am pune cele 6 meciuri individual, n-am iesi pe plus? Pierdem 2 pariuri, dar castigam 4. Dar cred ca si aici trebuie banca serioasa, iar mizele trebuie sa fie destul de mari.

RobYnho10.03.2010 13:48
mai bine stateai cuminte.

 

Asa e, dar cand esti lefter, te gandesti ca te mai poate scoate un bilet ca ala.

Dragoshel10.03.2010 13:58

pai decat sa ma scoata o cota de 1.30 sau ceva in genul, mai bine pun 4 meciuri cota peste 2 sa stiu o treaba. baru' sau spitalu :D

MikStelista10.03.2010 14:00

Sa zic? Sa nu zic? :rolleyes:

RobYnho10.03.2010 14:03

Bate-ti coasa ! :D

MikStelista10.03.2010 14:04
:yeahh:
*Alecs*10.03.2010 16:03

Dublati/Triplati-va banca. In noaptea asta avem Copa do Brasiiiil :D

sabin130710.03.2010 16:40

@Alecs

Depinde ce cote se pun si care/cate din ele ies, ce bani s-au pus la fiecare, e cam relativa treaba..

«14546474849115»