si mai nou si turcii. Si mi-am promis de atatea ori ca nu mai pariez la scarbele astea de turci.. om fara cuvant..
Mda. La fel si yo m'am dus pe Galata. E 1-0 la pauza. Poate intorc scorul obositii astia.
LE: E chiar 2-0. Mortii lor de turcaleti.
si mai nou si turcii. Si mi-am promis de atatea ori ca nu mai pariez la scarbele astea de turci.. om fara cuvant..
Mda. La fel si yo m'am dus pe Galata. E 1-0 la pauza. Poate intorc scorul obositii astia.
LE: E chiar 2-0. Mortii lor de turcaleti.
Mda. La fel si yo m'am dus pe Galata. E 1-0 la pauza. Poate intorc scorul obositii astia.
LE: E chiar 2-0. Mortii lor de turcaleti.
Cand eu va zic ca sunt praf pulbere fina cu tot cu dos santos, elano si mai nou am auzit ca ronaldonho... pai ii bate si Gaz Metan Medias in plm.
![]()
Ba si am zis CLAR ca nu mai pun p gastarlataray... da am zis ca hai poate poate... da asta este chiar ultima data! ![]()
nu mai puneti pe amaratii aia, is buni numa la blaturi. si va intrebati de unde au atatia bani.
West Bromwich - Sheffield Wed. 1
Fiorentina - Bayern Munchen X,2
York - Salisbury 1
Tranmere - Leeds 2
Luton - Forest Green 1
Dumbarton - Alloa 2
Ce le stie pana.rama asta. ![]()
Dayra, ia aminte ! ![]()
Trebuie sa luam lectii de cum se pariaza de la pitipoanca! ![]()
Mda. Prost/Proasta sa fi, noroc sa ai.
Bah Roby, nu le mai dona bani alora de la casa de pariuri
Parca esti mama. Nu te baga ! Ce ? Esti mecanic ?
Nu sunt maica-ta mah dar dupa aia iar tirezi ca o pidza pe motivul ca esti boschetar
du te tare cu lesinata ta ma. daca si la asta asculti ce iti zice...
Eu am fost aproape sa-mi lichidez contul.. am pariat la o porcarie de challenger. Lasa ca scoatem gaurile zilele astea, poate sunt meciuri mai serioase la Indian Wells.
Am pus si eu azi X la Bayern, sper sa iasa.
Bilet pierdut in seara asta pe Bury-Darlington meci cu cota 1.30
locul 3 cu locul 24 ![]()
Teplice - Plzen 1
Bordeaux - Auxerre 1
Biel - Lugano 2
Nyon - Locarno X2
Bellinzona - St. Gallen X2
Grasshoppers - Arau 1
mai bine stateai cuminte.
@Bogdan&Sabin
Vedeti ca la tenis la Indian Wells deocamdata sunt calificari la masculin. La fete am impresia ca incepe turneul in seara asta.
Si eu sunt cam in gaura si n-am mai pus de duminica. Poate incerc ceva azi..
Apropo, m-am gandit la o varianta..
De exemplu, noi punem 6 meciuri pe un bilet si ne trezim mereu ca ne scot 1-2 meciuri. Dar daca am pune cele 6 meciuri individual, n-am iesi pe plus? Pierdem 2 pariuri, dar castigam 4. Dar cred ca si aici trebuie banca serioasa, iar mizele trebuie sa fie destul de mari.
mai bine stateai cuminte.
Asa e, dar cand esti lefter, te gandesti ca te mai poate scoate un bilet ca ala.
pai decat sa ma scoata o cota de 1.30 sau ceva in genul, mai bine pun 4 meciuri cota peste 2 sa stiu o treaba. baru' sau spitalu ![]()
Sa zic? Sa nu zic? ![]()
Bate-ti coasa ! ![]()
Dublati/Triplati-va banca. In noaptea asta avem Copa do Brasiiiil ![]()
@Alecs
Depinde ce cote se pun si care/cate din ele ies, ce bani s-au pus la fiecare, e cam relativa treaba..