FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«16061626364115»
Dragoshel11.05.2010 18:42

da o bate urziceniu ma?

RobYnho11.05.2010 18:56
da o bate urziceniu ma?

 

Eu zic ca da. Pacat ca nu au castigat moldovenii.

Dragoshel11.05.2010 19:34

aici sunt banii dumneavoastra

RedScorpyON11.05.2010 20:32

Stiam de la o pasarica de X-ul de la Bistrita! Dar am jucat ca un cretin,idiot,retardat,prost pe Wosniacky aia, ******** de vaca si am pierdut 3 mil. SPER SA NU MAI JOC!

Sfat pt necunoscatori: NU INTRATI LA PARIRUI IN VIATA VOASTRA! :)

 

*Alecs*11.05.2010 20:53
care imi zice si mie ce cota are Craiova pt duminica? ca la bwin inca nu e bagat meciul

 

Am gasit decat 7.50 la Stanley.

Bogdan11.05.2010 21:01
Am gasit decat 7.50 la Stanley.

si se poate paria doar un meci?

*Alecs*11.05.2010 21:13

Din cate stiu nu. Dar o sa apara probabil maine si la bwin.

Bogdan11.05.2010 21:25

vreo casa unde poti paria doar pe un meci. o casa offline. Mi-am rupt cardul si nu pot sa`mi depun bani in cont.

*Alecs*11.05.2010 21:52

Ce ponturi sunt maine pentru Liga 2?

 

Ce ziceti de Farul Constanta - Dunarea Galati 2, cota 5.00 ?

 

Farul e deja salvata si nu trage nici la promovare.

RobYnho12.05.2010 07:15
vreo casa unde poti paria doar pe un meci. o casa offline. Mi-am rupt cardul si nu pot sa`mi depun bani in cont.

 

Se pare ca nu te'ai lasat de pariuri, Bogdane. :(

 

Pai la orice agentie poti paria doar pe un singur meci.

Bogdan12.05.2010 07:26

ok..o sa intru si eu intr-o agentie sa intreb. :)

 

multam mult :D

 

ps 25 de ron pe Craiova. si vreau sa-i pun azi..

RobYnho12.05.2010 07:37
ok..o sa intru si eu intr-o agentie sa intreb. :)

Regulament Casa Pariurilor.

 

1.png

RobYnho12.05.2010 09:37

Primul bilet la agentia Stanley din statie, si primul scandal. 'tu'le muma'n cur de prosti.

Nu m'au lasat sa pariez pe FC Arges pe motivul ca meciul a inceput la 11.00, iar meciul este la 18.00.

Cea mai infecta casa de pariuri. Am mai avut divergente cu ei in alt cartier. Mi'au gresit pronosticurile la 3 meciuri diferite de pe 3 bilete.

 

Totusi, am bagat un bilet.

 

Lyon - Monaco 1

Al Hilal - Bunyodkor 1

Atl. Madrid - Fulham 1

Olympiakos - PAOK 1

Cardiff - Leicester 1

 

Lua'le'as banii.

MoWeed12.05.2010 09:42

Bate Fulham mah.

 

In alta ordine de ideei: tie ti-a scazut somajul si iti mai arde de pariuri mah? Sa nu te aud saptamana viitoare ca n-ai bani

RobYnho12.05.2010 09:48

1. N'are cum.

2. Dar ce grija mai ai tu de finantele mele.

 

Mai grav este ca, mai am 2 luni de somaj si belesc fasolea.

Aia e.

Ronnie12.05.2010 11:46

Botosani - Bacau 1

Farul - Dun.Galati 1

Lyon - Monaco 1

At.Madrid - Fulham castiga Fulham trofeul

 

Primul bilet sigur din istoria pariurilor. Pariati casa!

RobYnho13.05.2010 10:15

Slaven - Varteks 1

ST Gallen - Bellinzona 1

Zurich - Sion 1

Luzern - Young Boys 2

Nurnberg - Augsburg 1

 

Ba, Caline, cum o cheama pe pizdica aia, prietena lu' Gabi ? Aia mica cu funduletul ala bombat ?

Ronnie13.05.2010 10:59

Verdasco - Melzer 1

Murray - Hanescu 1

Ferrer - Clicic 1

Federer - Wawrinka 1

Monaco - Almagro 2

Luzern - Young Boys 2

Zurich - Sion 1

Genk - St.Trond 1

Young Lions - Home Utd. 2

 

Sistem 8/9.

The_Foxes14.05.2010 11:31

Mda...Din ciclul " sa-ti zbori creierii si sa-ti bag pwola in ele de pariuri"...1 gol m-a scos la 17 milioane..mai mult ca sa fie totu perfect era si ultimul meci..

DSC026.jpg

RobYnho14.05.2010 11:40

Chiar sa'ti bagi sexul in ele pariuri. :|

Dragoshel14.05.2010 11:48

uuu ce dur e biletu ala ...pacat era frumos rau

TURKU14.05.2010 16:21

OLTCHIM-VIBORG 2 solist,cota 3,00 la handbal castigati pe bune.eu o sa risc 100 RON

Bogdan14.05.2010 18:22

sa-l vedem

DSCN2086_resize.jpg

gio_stgloria14.05.2010 18:24

s-a cam incheiat sezonul pariurilor. o sa mai vina cupa mondiala, dar probabil ca pana o sa vedem care echipa e mai in forma o sa ne tot intepam si se termina si turneul.

RedScorpyON14.05.2010 18:57

Jucati pe Vaslui 2 solist,se aude si de U Craiova,dar e un pic riscant! Din ambele meciuri ai cota peste 12.Vaslui e 100% sigur!

«16061626364115»