da o bate urziceniu ma?
da o bate urziceniu ma?
da o bate urziceniu ma?
Eu zic ca da. Pacat ca nu au castigat moldovenii.
aici sunt banii dumneavoastra
Stiam de la o pasarica de X-ul de la Bistrita! Dar am jucat ca un cretin,idiot,retardat,prost pe Wosniacky aia, ******** de vaca si am pierdut 3 mil. SPER SA NU MAI JOC!
Sfat pt necunoscatori: NU INTRATI LA PARIRUI IN VIATA VOASTRA! ![]()
care imi zice si mie ce cota are Craiova pt duminica? ca la bwin inca nu e bagat meciul
Am gasit decat 7.50 la Stanley.
Am gasit decat 7.50 la Stanley.
si se poate paria doar un meci?
Din cate stiu nu. Dar o sa apara probabil maine si la bwin.
vreo casa unde poti paria doar pe un meci. o casa offline. Mi-am rupt cardul si nu pot sa`mi depun bani in cont.
Ce ponturi sunt maine pentru Liga 2?
Ce ziceti de Farul Constanta - Dunarea Galati 2, cota 5.00 ?
Farul e deja salvata si nu trage nici la promovare.
vreo casa unde poti paria doar pe un meci. o casa offline. Mi-am rupt cardul si nu pot sa`mi depun bani in cont.
Se pare ca nu te'ai lasat de pariuri, Bogdane. ![]()
Pai la orice agentie poti paria doar pe un singur meci.
ok..o sa intru si eu intr-o agentie sa intreb. ![]()
multam mult ![]()
ps 25 de ron pe Craiova. si vreau sa-i pun azi..
Primul bilet la agentia Stanley din statie, si primul scandal. 'tu'le muma'n cur de prosti.
Nu m'au lasat sa pariez pe FC Arges pe motivul ca meciul a inceput la 11.00, iar meciul este la 18.00.
Cea mai infecta casa de pariuri. Am mai avut divergente cu ei in alt cartier. Mi'au gresit pronosticurile la 3 meciuri diferite de pe 3 bilete.
Totusi, am bagat un bilet.
Lyon - Monaco 1
Al Hilal - Bunyodkor 1
Atl. Madrid - Fulham 1
Olympiakos - PAOK 1
Cardiff - Leicester 1
Lua'le'as banii.
Bate Fulham mah.
In alta ordine de ideei: tie ti-a scazut somajul si iti mai arde de pariuri mah? Sa nu te aud saptamana viitoare ca n-ai bani
1. N'are cum.
2. Dar ce grija mai ai tu de finantele mele.
Mai grav este ca, mai am 2 luni de somaj si belesc fasolea.
Aia e.
Botosani - Bacau 1
Farul - Dun.Galati 1
Lyon - Monaco 1
At.Madrid - Fulham castiga Fulham trofeul
Primul bilet sigur din istoria pariurilor. Pariati casa!
Slaven - Varteks 1
ST Gallen - Bellinzona 1
Zurich - Sion 1
Luzern - Young Boys 2
Nurnberg - Augsburg 1
Ba, Caline, cum o cheama pe pizdica aia, prietena lu' Gabi ? Aia mica cu funduletul ala bombat ?
Verdasco - Melzer 1
Murray - Hanescu 1
Ferrer - Clicic 1
Federer - Wawrinka 1
Monaco - Almagro 2
Luzern - Young Boys 2
Zurich - Sion 1
Genk - St.Trond 1
Young Lions - Home Utd. 2
Sistem 8/9.
Chiar sa'ti bagi sexul in ele pariuri. ![]()
uuu ce dur e biletu ala ...pacat era frumos rau
OLTCHIM-VIBORG 2 solist,cota 3,00 la handbal castigati pe bune.eu o sa risc 100 RON
s-a cam incheiat sezonul pariurilor. o sa mai vina cupa mondiala, dar probabil ca pana o sa vedem care echipa e mai in forma o sa ne tot intepam si se termina si turneul.
Jucati pe Vaslui 2 solist,se aude si de U Craiova,dar e un pic riscant! Din ambele meciuri ai cota peste 12.Vaslui e 100% sigur!