FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«16263646566115»
Ronnie16.05.2010 15:31
Oooooooh da!

A castigat tipul 1 data'n viata :naughty:

 

Steaua - Petrolul 2

Steaua - Craiova X2

Dinamo - Astra 1

Bistrita - Iasi X2

Brasov - Rapid X2

Urziceni - Ceahlaul 1

Otelul - Vaslui 2

 

Deja ai invatat tehnica "sa pici de la primul meci ca sa nu mai stai cu emotii pana seara", nu?

 

 

mircea_1016.05.2010 16:00
gol cavani in minul 90 din penalty (la atalanta-palermo)....cred ca ai avut ceva emotii...

dar te-a scos aalborg.... pacat.......

chiar 95 :bananadance: eu inca sunt "in grafic" :D

Ronnie16.05.2010 16:51
Chievo - Roma 2

Atalanta - Palermo 2

Sao Paulo - Botafogo 1

Augsburg - Nurnberg X2

Olympiakos - Aris 1

FC Brasov - Rapid 2

 

Si ti-am zis ca mergea mai degraba 1x la Rapid. :)

RobYnho16.05.2010 16:54
Si ti-am zis ca mergea mai degraba 1x la Rapid. :)

 

Da.

Si chiar era frumos biletul. Cu atat mai frumos, cu cat Palermo a castigat in min 90+.

Dragoshel16.05.2010 17:18

roby, incepi sa iti pierzi din dexteritate....cum sa iei pe rapid?? si la Brasov acasa

RobYnho16.05.2010 17:20

Simplu, ma. Cand ai cota 2.50, iti cam bagi plua in toate detaliile. :))

Dragoshel16.05.2010 17:22

atunci cand ;pui bilete dastea nu le mai posta pe net pana cand nu iti ies ca zice lumea ca nu stii ce se intampla in tara astaaa

RobYnho16.05.2010 17:36

Totul e imprevizibil. :))

Dragoshel16.05.2010 17:40

si tu ai dreptate, dar io am mai multa dreptate :)))

Crangasi_boy16.05.2010 20:33

am si eu o rugaminte baieti....

 

stiu ca e penibil, dar nu stiu exact cum pun "peste 2,5 goluri", sau "echipa x nu inscrie" etc pe bilet .......eu in general pun pariuri la stanleybet....pana acum am pus chestii simple, gen 1 final, 1 pauza, sistem etc....

 

P.S. daca ma ajutati si pe mine cu cateva ponturi va fac cinste,... va dau si o cota parte...va aprind o lumanare la biserica.... bat un rapidist pe aici.. ..(sau macar incerc :)) ) vad eu........

gio_stgloria16.05.2010 20:59

la stanley :

 

U1 - sub 2.5; U2 - peste 2.5

 

S1 -inscriu gazdele , S2 -nu inscriu gazdele , S3 - inscriu oaspetii, S4 - nu inscriu oaspetii.

 

nu este greu , uita-te atent pe oferta sunt deja puse acolo toate.

Ronnie17.05.2010 11:07

Otelul - Vaslui - sub 2.5

Unirea - Ceahlaul - sub 2.5

Hansa - Inglistadt - sub 2.5

Pandurii - Timisoara - x pauza

Girona - Hercules - 1x

Tampere - Haka - 12

PS: Real suge!

Dragoshel17.05.2010 11:13

oficial s-au dus banii de pe bwin..incercam cu bani reali :)))

RobYnho17.05.2010 11:17

Orebro - Trelleborg 1

Unirea - Ceahlaul 1

Girona - Hercules 2

Asyut - El Lsmaily 2

Ittihad - Tala Ea 1

 

 

Charlton - Swindon 1

Hansa - Ingolstadt 1

Otelul - Vaslui 2

Pandurii - Timisoara 2

 

Nu mi'am calculat cotele acasa si e deranj la castig. Macar de ar iesii.

RobYnho17.05.2010 21:02
Orebro - Trelleborg 1

Unirea - Ceahlaul 1

Girona - Hercules 2

Asyut - El Lsmaily 2

Ittihad - Tala Ea 1

 

Si iar se duce un bilet la un meci.

Maye17.05.2010 21:59
Asyut - El Lsmaily 2

Ittihad - Tala Ea 1

Ce dracu de meciuri pui ba nebun ? :))

Ronnie18.05.2010 03:58

Grr, dadeam lovitura daca era sub 2.5 si la Urziceni.

RobYnho18.05.2010 07:14
Ce dracu de meciuri pui ba nebun ? :))

 

Egipt. Meserie. :))

 

Maye18.05.2010 09:24

Zici ca sunt feluri de mancare din Orient :))

RobYnho18.05.2010 11:25

Important e ca mai ies. :))

Ronnie18.05.2010 11:33

azi e seceta, nici macar 2 lei de un bilet nu mai am in buzunar.

RobYnho18.05.2010 12:43

Angelholms - Halmstad 2

Syrianska - Malmo 2

Anglia - Cehia 1

Millwall - Huddersfield 1

Jablonec - Plzen 1

Ronnie18.05.2010 13:52

roby ma face sa donez si ultimii bani din buzunar... nu m-am putut abtine cand am vazut ca a bagat el...

 

Olanda - Slovacia U19 1

Franta - Columbia 1

Portugalia Elvetia U17 1

Franta - Spania U17 12

Grecia - Turcia U17 12

Anglia - Cehia U17 12

Jablonec - Plzen 12

RobYnho18.05.2010 14:02
roby ma face sa donez si ultimii bani din buzunar... nu m-am putut abtine cand am vazut ca a bagat el...

 

Asa. Tine steagul sus. :))

 

Succes !

Crangasi_boy19.05.2010 11:11
la stanley :

 

U1 - sub 2.5; U2 - peste 2.5

 

S1 -inscriu gazdele , S2 -nu inscriu gazdele , S3 - inscriu oaspetii, S4 - nu inscriu oaspetii.

 

nu este greu , uita-te atent pe oferta sunt deja puse acolo toate.

 

multumesc!

«16263646566115»