Crouch să inscrie din "foarfecă" pe spate 34.00
Era si mai interesant daca adaugau: "..si apoi sa celebreze prin dansul robotului."
Crouch să inscrie din "foarfecă" pe spate 34.00
Era si mai interesant daca adaugau: "..si apoi sa celebreze prin dansul robotului."
Pe asta o sa parieze si Roby, parca vad.
E foarte probabil ca ala sa'si scoata tricoul, sa mai faca cateva victime printre pisde.
Era si mai interesant daca adaugau: "..si apoi sa celebreze prin dansul robotului."
Ar avea cota mica.
Turcia - Anglia 2
Sogndal - Bodo Glimt 2
Bryne - Lyn 1
Naestved - Roskilde 1
E foarte probabil ca ala sa'si scoata tricoul, sa mai faca cateva victime printre pisde.
E foarte posibil doar daca se "sterg" cartonasele galbene dupa faza grupelor...
Numai sa nu fie calificata Portugalia inainte de ultimul meci si sa-l menajeze in meciul cu Brazilia...
Turcia - Anglia 2Sogndal - Bodo Glimt 2
Bryne - Lyn 1
Naestved - Roskilde 1
Nu mai are rost sa va zic cate meciuri am pierdut. ![]()
Sak Klagenfurt - Grazer 2
Sturmgraz - Blau Wiess 2
Franta - Danemarca 1
Lillestrom - ODD Grenland 1
Inca un bilet ratat =))
Inca un bilet ratat =))
Bate-ti coasa, baaaa !
E bine ca postezi bilete Roby, le arati celorlalti cum sa nu parieze ![]()
Seattle - Boca 2
CFR - Vaslui 2
Rusia - Italia 2
Doamne Ajuta ! ![]()
Cu norocu` asta sa bagi si la ruleta =)))
Cu norocu` asta sa bagi si la rulata
![]()
Am corectat.....sa ai noroc sa pierzi pariu` in min 90 =))
Gata, ba.
Lasati topicul pentru bilete necastigatoare. ![]()
Hai Roby, biletu` de azi? ![]()
Hai Roby, biletu` de azi?![]()
Uite-l !
Sylvia - Sleipner 1X
Mons - Lommel 1
Anglia - Franta U17 1
Franta - Chile 1
esti in faliment general roby..
esti in faliment general roby..
Seceta dinasta n'a mai fost de mult timp.
am mai multe datorii decat tine bilete la pariuri bagate pana acum...
))
U17 Spania-Turcia 1
Danemarca-Senegal 12P
Africa de Sud-Columbia 12P
Coasta de Fildes-Danemarca 1
Granollers-Gummersbach 2
poate iese ![]()
Uite-l !
Sylvia - Sleipner 1X
Mons - Lommel 1
Anglia - Franta U17 1
Franta - Chile 1
Tot la un meci te-ai blocat ![]()
Tot la un meci te-ai blocat![]()
Mars, ma ! Repede tu .. ![]()
M'a blestemat careva. Dar urat de tot.
Ma reprofilez la tennis ca la fotbal n`am noroc. ![]()
Montanes A. - Soderling R 2
Cilic M. - Mayer L 1
De Bakker T. - Tsonga J.W 2
Youzhny M. - Troicki V 1
Dulgheru A. - Wozniacki C 2
Kuznetsova S. - Kirilenko M 1
Pennetta F. - Hercog P 1
Cibulkova D. - Williams V 2
Amanmuradova A. - Scheepers C 1
O.Govo/A.Kudr - M.Kond/V.Uhli 1
S.Will/V.Will - D.Hant/C.Wozn 1
fi ar sa fie de handbal m-a scos au pierdut aia cu 37-33:(( vorba celui de sus ne reprofilam pana incepe CM,ma bag pe tenis.
Numai sa nu ploua si sa fie iar amanate meciurile, implicit castigurile. Ca de stiut oricum stim rezultatele care vor iesi. ![]()
Ba va dau un sfat...
Ia lasati voi pariurile astea, si mergeti la Stanley la meciurile alea virtuale, e un meci cam la o jumatate de ora, pentru ca mai baga curse de caini, cai, formula 1...
Sunt cote mari la meciurile alea, dar le jucati numai la goluri... 0-1 / 1-2 goluri. Ieri numai asa a fost ![]()