FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«16465666768115»
*Alecs*24.05.2010 09:52
Crouch să inscrie din "foarfecă" pe spate 34.00

 

Era si mai interesant daca adaugau: "..si apoi sa celebreze prin dansul robotului."

RobYnho24.05.2010 10:08
Pe asta o sa parieze si Roby, parca vad.

 

E foarte probabil ca ala sa'si scoata tricoul, sa mai faca cateva victime printre pisde.

 

Era si mai interesant daca adaugau: "..si apoi sa celebreze prin dansul robotului."

 

Ar avea cota mica.

RobYnho24.05.2010 11:08

Turcia - Anglia 2

Sogndal - Bodo Glimt 2

Bryne - Lyn 1

Naestved - Roskilde 1

_yang24.05.2010 14:13
E foarte probabil ca ala sa'si scoata tricoul, sa mai faca cateva victime printre pisde.

 

E foarte posibil doar daca se "sterg" cartonasele galbene dupa faza grupelor...

Numai sa nu fie calificata Portugalia inainte de ultimul meci si sa-l menajeze in meciul cu Brazilia...

 

RobYnho25.05.2010 12:55
Turcia - Anglia 2

Sogndal - Bodo Glimt 2

Bryne - Lyn 1

Naestved - Roskilde 1

 

Nu mai are rost sa va zic cate meciuri am pierdut. :))

 

 

Sak Klagenfurt - Grazer 2

Sturmgraz - Blau Wiess 2

Franta - Danemarca 1

Lillestrom - ODD Grenland 1

BADboySteaua25.05.2010 20:14

Inca un bilet ratat =))

RobYnho26.05.2010 09:13
Inca un bilet ratat =))

 

Bate-ti coasa, baaaa !

MoWeed26.05.2010 09:37

E bine ca postezi bilete Roby, le arati celorlalti cum sa nu parieze :D

RobYnho26.05.2010 09:55

Seattle - Boca 2

CFR - Vaslui 2

Rusia - Italia 2

 

Doamne Ajuta ! :))

BADboySteaua26.05.2010 11:00

Cu norocu` asta sa bagi si la ruleta =)))

RobYnho26.05.2010 12:07
Cu norocu` asta sa bagi si la rulata

 

:))

BADboySteaua26.05.2010 15:07

Am corectat.....sa ai noroc sa pierzi pariu` in min 90 =))

RobYnho26.05.2010 15:29

Gata, ba.

Lasati topicul pentru bilete necastigatoare. :P

BADboySteaua27.05.2010 10:59

Hai Roby, biletu` de azi? :))

RobYnho27.05.2010 11:37
Hai Roby, biletu` de azi? :))

 

Uite-l !

 

Sylvia - Sleipner 1X

Mons - Lommel 1

Anglia - Franta U17 1

Franta - Chile 1

Dragoshel27.05.2010 11:39

esti in faliment general roby..

RobYnho27.05.2010 11:40
esti in faliment general roby..

 

Seceta dinasta n'a mai fost de mult timp.

Dragoshel27.05.2010 11:52

am mai multe datorii decat tine bilete la pariuri bagate pana acum... :))))

TURKU27.05.2010 18:09

U17 Spania-Turcia 1

Danemarca-Senegal 12P

Africa de Sud-Columbia 12P

Coasta de Fildes-Danemarca 1

Granollers-Gummersbach 2 :beer2: poate iese :steag_cruce_invers:

BADboySteaua27.05.2010 20:37
Uite-l !

 

Sylvia - Sleipner 1X

Mons - Lommel 1

Anglia - Franta U17 1

Franta - Chile 1

 

 

Tot la un meci te-ai blocat :))

RobYnho27.05.2010 20:41
Tot la un meci te-ai blocat :))

 

Mars, ma ! Repede tu .. :))

M'a blestemat careva. Dar urat de tot.

BADboySteaua27.05.2010 21:15

Ma reprofilez la tennis ca la fotbal n`am noroc. :))

 

Montanes A. - Soderling R 2

Cilic M. - Mayer L 1

De Bakker T. - Tsonga J.W 2

Youzhny M. - Troicki V 1

Dulgheru A. - Wozniacki C 2

Kuznetsova S. - Kirilenko M 1

Pennetta F. - Hercog P 1

Cibulkova D. - Williams V 2

Amanmuradova A. - Scheepers C 1

O.Govo/A.Kudr - M.Kond/V.Uhli 1

S.Will/V.Will - D.Hant/C.Wozn 1

TURKU28.05.2010 08:17

fi ar sa fie de handbal m-a scos au pierdut aia cu 37-33:(( vorba celui de sus ne reprofilam pana incepe CM,ma bag pe tenis.

sabin130728.05.2010 09:03

Numai sa nu ploua si sa fie iar amanate meciurile, implicit castigurile. Ca de stiut oricum stim rezultatele care vor iesi. :)

Daniel-Ionut28.05.2010 09:27

Ba va dau un sfat...

Ia lasati voi pariurile astea, si mergeti la Stanley la meciurile alea virtuale, e un meci cam la o jumatate de ora, pentru ca mai baga curse de caini, cai, formula 1...

Sunt cote mari la meciurile alea, dar le jucati numai la goluri... 0-1 / 1-2 goluri. Ieri numai asa a fost ;)

«16465666768115»