FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«16667686970115»
RobYnho01.06.2010 10:41

Dolcan Zabki - Gornik Zabrze 1

Lodz - Stal 1

Trans Narva - Nomme 1

Tammeka - Flora 2

Elvetia - Costa Rica 1

Danemarca - Australia 1

 

 

Ronnie01.06.2010 11:42

Portugalia - Camerun 1

Olanda - Ghana 1

Ural - Omsk 1

Federer - Soderling 1

Hernandez - Guez 1

Berdych - Youzhny 1

 

Nu mai era gagica la pariuri... :(

RobYnho01.06.2010 11:57
Portugalia - Camerun 1

Olanda - Ghana 1

Ural - Omsk 1

Federer - Soderling 1

Hernandez - Guez 1

Berdych - Youzhny 1

 

Nu mai era gagica la pariuri... :(

 

Frumos biletul. Cat iese ?

 

Eu am pus ca imbecilul pe polonezi.

Ronnie01.06.2010 12:00

Cota finala este 8.5 si imi iese 42 de lei.

RobYnho01.06.2010 12:06
Nu mai era gagica la pariuri... :(

 

Asta de p'aici, azi era foarte aranjata. In timp ce ea butona p'acolo, ma cam uitam la decolteul ei. Si odata se uita la mine. Cred ca m-a ginit.

 

Cota finala este 8.5 si imi iese 42 de lei.

 

Bilete de criza. :D

Sa si iasa.

RobYnho02.06.2010 13:53

Montreal - Milan 2

Serbia - Polonia 1

Romania - Macedonia 1

Fluminense - Vitoria 1

Gremio - Atletico 1

 

Montreal - Milan 2

Romania - Macedonia 1

Azerbaijan - Honduras 1X

Goias - Sao Paulo 2

Torino - Sassuolo 1

RobYnho02.06.2010 19:07
Azerbaijan - Honduras 1X

 

Ii prind pe astia, si ma scot rahatii fiului de tigan. Frustrant.

sabin130702.06.2010 19:29

Eu am avut sa conduca Romania si la pauza si la final. Ma gandeam ca poate vor sa mai schimbe impresia lasata in ultimul timp. Daca nici cu Macedonia nu mai ai pretentii, fie el si meci amical...

Daniel-Ionut02.06.2010 19:34

Pffffffffffff m'au scos rumanii baaa :wall:

 

Il mai am p'asta facut de aia mica :happy:

Ofi Creta - Ethnikos 1 - 2-1

Montreal - Milan 2

Serbia - Polonia 1

Junior de Barr - De portivo 1

LDU Quito - Manta 1

Fluminense - Vitoria - 1

Goias - Sao Paulo X2

:greedy:

RobYnho04.06.2010 10:44

Nizhnyi - Salyut 1

Israel - Suedia U21 2

Padova - Triestina 1

Tampere - Lahti 1

 

 

Hai, bai, Ronnie, ma lasi singur ? :))

Ronnie04.06.2010 10:48

Nu te las ma, bag si eu, dar am uitat sa le postez. :D

*Alecs*04.06.2010 12:34

Argentina - Nigeria 1

Serbia - Ghana 1

Olanda - Danemarca 1

Coasta de Fildes - Portugalia 2

Brazilia - Coreea de Nord 1 (handicap 0-1)

 

Cota: 12.66

Miza: 10 lei

 

Africa de Sud - Mexic echipa 2 va inscrie

Uruguay - Franta 1X

Argentina - Nigeria 1

Anglia - SUA 1

Germania - Australia 1

Coasta de Fildes - Portugalia echipa 2 va inscrie

Brazilia - Coreea de Nord 1

Spania - Elvetia 1

 

Cota: 11.87

Miza: 10 lei

RobYnho04.06.2010 12:50

@ Alecs

 

M-am uitat pe oferta de azi si de maine, iar meciurile astea nu sunt.

 

In ce zi se disputa meciurile de mai sus ?

TURKU04.06.2010 12:54

Luxemburg-Ins.Feroe 1

Israel U21-Suedia U21 2

Japonia-Coasta de Fildes 2(mi-a iesit)

Sloveia-Noua Zeelanda P 2,5G

Stryker04.06.2010 12:55
Argentina - Nigeria 1

Serbia - Ghana 1

Olanda - Danemarca 1

Coasta de Fildes - Portugalia 2

Brazilia - Coreea de Nord 1 (handicap 0-1)

 

Cota: 12.66

 

la prima vedere pare foarte buna combinatia asta :thumbsup:

cred ca am sa o joc si eu exact asa

 

@ Roby

 

sunt meciurile de la CM :)

 

Argentina joaca pe 12, Serbia pe 13, Olanda pe 14 iar Portugalia si Brazilia joaca pe 15

 

 

 

 

*Alecs*04.06.2010 12:57

@Roby

 

Incepand de pe 11 iunie, la Campionatul Mondial :D Sunt meciuri din prima etapa a grupelor.

 

Dar pana saptamana viitoare o sa mai scada cotele si am zis ca nu are rost sa mai astept fiindca in mare parte eram hotarat.

 

@Stryker

 

Da, imi place si mie biletul acela. De sarbi imi e putin frica, au scartait in amicale, dar am incredere in spiritul lor de lupta si faptul ca vor fi sustinuti in numar mare.

 

Atentie la Anglia si Spania in prima etapa, au cele mai grele meciuri din grupa si e posibil sa faca egal.

 

 

RobYnho04.06.2010 13:00
@Roby

 

Incepand de pe 11 iunie, la Campionatul Mondial :D Sunt meciuri din prima etapa a grupelor.

 

Se vede cat de documentat si informat sunt. :))

 

Mersi!

Stryker04.06.2010 13:06

teoretic meciurile mai grele pe combinatia asta sunt Serbia si Portugalia, restul trebuie sa iasa lejer ...

 

La Ghana nu poate juca Essien, ei practica mai mult un joc inchis, cu iesiri pe contraatac, mai mult ca sigur asa vor juca si cu sarbii, singura problema ar fi ca ar putea sa iasa un egal la acest meci, acum depinde si de cat de tare vor juca sarbii

 

Portugalia are o echipa foarte buna, ofenisva, Coasta de Fildes sunt si ei destul de tari de la mijloc in sus, insa sunt ceva mai slabi in defensiva, cred ca o Portugalia va castiga acest meci si probabil va castiga si grupa, Brazilia nu imi par prea grozavi, au lasat acasa jucatori buni, jucatori consacrati pt unii care nu stiu daca vor putea sa se ridice la inaltimea asteptarilor

RobYnho05.06.2010 10:43

Slovacia - Costa Rica 1

Elvetia - Italia 2

Africa de Sud - Danemarca 2

Romania - Honduras 1

BADboySteaua05.06.2010 14:15
Slovacia - Costa Rica 1

Elvetia - Italia 2

Africa de Sud - Danemarca 2

Romania - Honduras 1

 

 

Romania X :))

RobYnho05.06.2010 15:04

S-a dus deja Danemarca.

mircea_1006.06.2010 17:08

98456015.jpg

maine ii scot si ii bag pe toti pe alt bilet

*Alecs*09.06.2010 08:55

Ce egaluri ziceti ca o sa fie in prima etapa a grupelor ? Ma gandeam sa fac un bilet din trei X-uri.

 

Eu as merge pe:

Coreea de Sud - Grecia

si

Japonia - Camerun

 

Nu prea stiu care sa fie al treilea meci. Ma mai gandisem la:

 

Africa de Sud - Mexic

Uruguay - Franta

Algeria - Slovenia

sau

Honduras - Chile

 

RobYnho09.06.2010 09:02
Honduras - Chile

 

Nu cred ca ar putea scoate Honduras un egal cu Chile. :)

 

 

Ma duc si eu azi pe la agentie. Cred ca m-au dat aia disparut.

 

Apropo, mai stie cineva daca mai este greva ?

sabin130709.06.2010 09:08

Da, si eu ma gandeam ca daca Honduras se prezinta la meci cum s-a prezentat cu Romania nu prea are sanse. Dintre alea 4 Algeria - Slovenia mi se pare cel mai de X.

 

Eu am auzit ca numai ieri au fost agentiile in greva. Deja cred ca le este dor de noi, cum si noua ne este de ei. :)

Stiti daca pariurile alea speciale (castigator CM, castigatoare grupe, golgeter, etc) pot fi jucate mai multe pe bilet, eventual combinat?

«16667686970115»