san fernando - sevilla 2-1
Asta era cel mai sigur meci de pe bilet in perspectiva mea , cota 1.2
. Trebuie sa ma potolesc odata.
san fernando - sevilla 2-1
Asta era cel mai sigur meci de pe bilet in perspectiva mea , cota 1.2
. Trebuie sa ma potolesc odata.
Nac Breda - Zwolle la ora 20:30 , un tipser de pe net il da de 2 pauza/ 1 final , cota 26 la casa pariurilor. Eu pun 4 lei ![]()
Mai bine iti iei o doza de bere...
Mai bine iti iei o doza de bere...
mda , 0-0 la pauza ![]()
ia ca arunc si eu 50 de lei maine pe card sa vedem.
mama io ma duc la munte o noapte cu 50 de lei.
din zagreb psf1
mayer
austria viena V2 (la egal iti da banii inapoi)
haase
rosol
japonia (la feminin)
marea britanie (feminin)
sa-ti faci bani sa stai mai mult la munte
Ia ziceti baieti luam si noi ceva bani azi ? ![]()
Steaua, twente, genk, zagreb, herenven, Crvena Zvezda, avarenka, djokovici
Cota buna la Heerenveen.
Cred ca mai merge si Gent.
Nu mai juca tenis ![]()
pai daca simt io..
)
Uite pana acum ce-am selectat pe bilet:
1 Twente, 1 Genk, 1 Arsenal Kiev, X2 Famagusta, 1 Anzhi
Bate Steaua sau sa pun 1 la Heerenveen?
sincer, 1 pauza la Steaua si Herenven i-as lua la handicap. ce sa caute rapid in europaaaa??
Ziceam si eu ca apelez la opinia expertilor, sa nu bag pe motive sentimentale.
Deci castiga Heerenveen dupa tine, merci.
Nu prea par in forma si n-au meciuri oficiale in sezonul asta.
si rapid ce joaca, ca in meciurile cu mypa aia in tur n-au avut 2 suturi in 90 minute pe poarta. cine e mypa de i-au scos ei??
Nu ia nimeni pe Liverpool ? ![]()
si genk la cota 1.40 mi se pare chiar prea buna. ce campionat este in kazakstan... ce realizari au aktobe aia??!?!?
si rapid ce joaca, ca in meciurile cu mypa aia in tur n-au avut 2 suturi in 90 minute pe poarta. cine e mypa de i-au scos ei??
Ma gandesc mereu ca-i face Copos sa traga ca hamalii. Heerenveen stiu ca au jucat f. ofensiv in sezonul trecut, da` a plecat golgeter-ul Bas Dost.
Nu ia nimeni pe Liverpool ?![]()
Suarez lipseste, Bellamy lipseste, Caroll parca nu mai e, nu? M-am uitat pe FC Gomel astia, nici nu stiam de unde sunt...
Un < 3,5 goluri la Steaua v Trnava e bun?
din. moscova
Un < 3,5 goluri la Steaua v Trnava e bun?
da
Rapid nu cred ca pierde azi.
La Steaua cred ca se poate merge pe 1 ,la fel si la Twente , Anzhi ,Genk , Arsenal Kiev,iar Inter X2.
Pana la urma am lasat:
Twente 1
Genk 1
Arsenal Kiev 1
Famagusta X2
Anzhi 1
APOEL 1
Nu ma ''tine'' sa pun pe Steaua.
R.Federer - J.Isner 1
K.Nishikori - J.Del Potro 2
V.Azarenka - A.Kerber 1
J.Tipsarevic/N.Zimonjic - J.Benneteau/R.Gasquet 1
Cota: 3.65 ![]()
gol herenven sa n-ai incredere in mine ma blindica
Dar ce,au castigat olandezii meciul?... ![]()