FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1105106107108109115»
gio_stgloria23.07.2012 12:40
san fernando - sevilla 2-1

Asta era cel mai sigur meci de pe bilet in perspectiva mea , cota 1.2 :)). Trebuie sa ma potolesc odata.

gio_stgloria24.07.2012 16:12

Nac Breda - Zwolle la ora 20:30 , un tipser de pe net il da de 2 pauza/ 1 final , cota 26 la casa pariurilor. Eu pun 4 lei :D

Lays24.07.2012 17:09

Mai bine iti iei o doza de bere...

gio_stgloria24.07.2012 18:08
Mai bine iti iei o doza de bere...

mda , 0-0 la pauza :whistle:

Dragoshel24.07.2012 18:33

ia ca arunc si eu 50 de lei maine pe card sa vedem.

Ronnie24.07.2012 18:35

mama io ma duc la munte o noapte cu 50 de lei.

Dragoshel25.07.2012 07:39

din zagreb psf1

mayer

austria viena V2 (la egal iti da banii inapoi)

haase

rosol

japonia (la feminin)

marea britanie (feminin)

 

sa-ti faci bani sa stai mai mult la munte

gio_stgloria02.08.2012 09:06

Ia ziceti baieti luam si noi ceva bani azi ? :gathering:

Dragoshel02.08.2012 09:08

Steaua, twente, genk, zagreb, herenven, Crvena Zvezda, avarenka, djokovici

gio_stgloria02.08.2012 09:11

Cota buna la Heerenveen.

 

Cred ca mai merge si Gent.

 

Nu mai juca tenis :chair:

Dragoshel02.08.2012 09:20

pai daca simt io.. :)))

blindica02.08.2012 09:23

Uite pana acum ce-am selectat pe bilet:

 

1 Twente, 1 Genk, 1 Arsenal Kiev, X2 Famagusta, 1 Anzhi

 

Bate Steaua sau sa pun 1 la Heerenveen?

Dragoshel02.08.2012 09:27

sincer, 1 pauza la Steaua si Herenven i-as lua la handicap. ce sa caute rapid in europaaaa??

blindica02.08.2012 09:35

Ziceam si eu ca apelez la opinia expertilor, sa nu bag pe motive sentimentale.

 

Deci castiga Heerenveen dupa tine, merci.

 

Nu prea par in forma si n-au meciuri oficiale in sezonul asta.

Dragoshel02.08.2012 09:45

si rapid ce joaca, ca in meciurile cu mypa aia in tur n-au avut 2 suturi in 90 minute pe poarta. cine e mypa de i-au scos ei??

gio_stgloria02.08.2012 09:45

Nu ia nimeni pe Liverpool ? :))

Dragoshel02.08.2012 09:51

si genk la cota 1.40 mi se pare chiar prea buna. ce campionat este in kazakstan... ce realizari au aktobe aia??!?!?

blindica02.08.2012 09:54
si rapid ce joaca, ca in meciurile cu mypa aia in tur n-au avut 2 suturi in 90 minute pe poarta. cine e mypa de i-au scos ei??

 

Ma gandesc mereu ca-i face Copos sa traga ca hamalii. Heerenveen stiu ca au jucat f. ofensiv in sezonul trecut, da` a plecat golgeter-ul Bas Dost.

 

Nu ia nimeni pe Liverpool ? :))

 

Suarez lipseste, Bellamy lipseste, Caroll parca nu mai e, nu? M-am uitat pe FC Gomel astia, nici nu stiam de unde sunt...

 

 

Un < 3,5 goluri la Steaua v Trnava e bun?

Dragoshel02.08.2012 10:00

din. moscova

gio_stgloria02.08.2012 10:13
Un < 3,5 goluri la Steaua v Trnava e bun?

da

danimarcu02.08.2012 10:13

Rapid nu cred ca pierde azi.

La Steaua cred ca se poate merge pe 1 ,la fel si la Twente , Anzhi ,Genk , Arsenal Kiev,iar Inter X2.

 

blindica02.08.2012 10:22

Pana la urma am lasat:

 

Twente 1

Genk 1

Arsenal Kiev 1

Famagusta X2

Anzhi 1

APOEL 1

 

Nu ma ''tine'' sa pun pe Steaua.

cristy.steaua2102.08.2012 10:31

R.Federer - J.Isner 1

K.Nishikori - J.Del Potro 2

V.Azarenka - A.Kerber 1

J.Tipsarevic/N.Zimonjic - J.Benneteau/R.Gasquet 1

 

Cota: 3.65 :)

 

Dragoshel02.08.2012 17:31

gol herenven sa n-ai incredere in mine ma blindica

danimarcu02.08.2012 17:43

Dar ce,au castigat olandezii meciul?... :hmmm:

«1105106107108109115»