FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1107108109110111115»
gio_stgloria09.08.2012 14:21

Exista un bonus de 10 E fara depunere la Dobet.com . Trebuie doar sa va inscrieti si sa dati share unui anumit link de-al lor pe facebook. Nu stiu cat de seriosi sunt la retragere, acum mi-am facut si eu cont si am 10 E. Ma gandesc ca trebuie sa aiba ei o chichita la retragere.

 

 

LE: La dobet pentru a retrage bonusul de 50 de euro, trebuie sa faci o depunere de 50 de euro, apoi sa rulezi depozitul de 5 ori pe cota de 1.5. Daca faci depunerea de 10 euro, vei primi tot 10 euro din bonus dar doar dupa ce rulezi depozitul de 5 ori. E cam aiurea.

Ronnie09.08.2012 14:44

Mi-am facut si eu. Ma voi interesa cand o fi de scos. N-am mai pariat (fie si virtual) de mai mult de un an.

Lays09.08.2012 14:46

Oho, pentru asta ar trebui sa imi fac cont si bancar SI de fakebook? :nono: Prea mult.

danimarcu09.08.2012 17:55
marseille, elfsborg, m. donetsk

 

Elfsborg a pierdut acasa 2-3 si eu odata cu ei... :death:

 

donetsk 0-1 la pauza

 

ma intrebam care rezultat ma va scoate de data asta...

blindica09.08.2012 18:01

Pe mine m-au scos astia de la Omonia Nicosia. Mai bag abia prin grupe la UCL.

 

Succes voua!

danimarcu09.08.2012 18:40

Famagusta -FC Dila Gori( cineeee?!) 0-3 !!! dupa 1-0 in tur

 

Ce japci, frate!...

gio_stgloria09.08.2012 18:53

Am jucat pe saitul ala de mai sus de unde oricum nu-mi voi scoate vreodata banii asa:

 

Dinamo Moscova - Dundee peste 2.5 , cota 1.50 cu 5 euro

Trnava - Steaua 2 , cota 1.90 , tot cu 5 euro

 

Primisem un bonus pe bet-at -home azi. L-am pierdut din prima cu x2 pe Franta feminin , dupa ce a atacat tot meciul si a luat gol in ultima secunda la unicul sut pe poarta al canadiencelor din toata repriza a 2-a.

 

 

Cand pariez pe bani reali sunt paguba. :wanker:

 

Y. Boys - Kalmar 1 , cred ca se poate juca chiar handicap

Gent - Videoton 1

Gent o fura rau acasa de la bozgori.

Ronnie09.08.2012 19:13

Si eu 5 euro pe Steaua. Vedem daca i-om scoate.

danimarcu09.08.2012 19:18

Sa nu fim tristi baieti,ca am pierdut din nou banii, important este sa participam, sa fim si noi acolo la masa celor bogati!... :D

 

gio_stgloria09.08.2012 19:19

@ronnie

Nu prea avem sanse . Mi se pare ca poti sa mergi maxim pana la 50 de E din bonusul ala. Dupa care trebuie sa depui chiar tu bani pentru a putea scoate. Dar chiar daca depui trebuie sa rulezi acesti bani depusi de 3 ori pe cote de 1.50, ceea ce nu este deloc usor. Un alt lucru important , nu stiu cat de serioasa este agentia asta.

Lays10.08.2012 16:58

Adica, presupunand ca reusesti sa storci 50 de euro din aia 10, nu poti sa ii scoti direct si sa ii bagi treptat la loc?

gio_stgloria10.08.2012 19:21
Adica, presupunand ca reusesti sa storci 50 de euro din aia 10, nu poti sa ii scoti direct si sa ii bagi treptat la loc?

Nu , aia 50 raman practic blocati acolo si in functie de cat depui (10 , 20 , 30 , 40 , 50) atat poti sa retragi , cu conditia sa rulezi banii astia de 3 sau 5 ori pe 1.50. Nu te sfatuiesc sa faci acest lucru chiar daca ajungi la 50 .

gio_stgloria20.08.2012 11:13

Ceva idei azi ?

pytycrys20.08.2012 14:20

Manchester, Pandurii...Poate si Brasov...

gio_stgloria20.08.2012 15:18

Eu am jucat asa :oops: :

 

Gaz Metan

Galatasaray

United psf 2

N. Old boys

 

gio_stgloria21.08.2012 13:28
Eu am jucat asa :oops: :

 

Gaz Metan

Galatasaray

United psf 2

N. Old boys

 

 

Azi ce jucati ?

 

Eu as juca pe Helsinborg si Basel.

vevebr21.08.2012 23:11

azi joc ceva spectaculos

 

Ael-Anderlecht x pauza-2 final

Bate-Kiryat x pauza-1 final

Dinamo Zagreb-Maribor 1 pauza-1 final

Chelsea-Reading 1 pauza-1 final

 

cota 90

Dragoshel22.08.2012 08:37

over 2,5 la anderlecht malaga solist si blackburk solist sau dnb

SergioAguero22.08.2012 16:00

Ceva pentru maine?

Dragoshel23.08.2012 06:56

Ekranas Panevezy : Steaua Bucuresti " 2

Feyenoord : Sparta Prague " 1

Atromitos Athens : Newcastle " 2

gio_stgloria23.08.2012 08:54

Da cateii nu iau bataie ? Cota 2.70 prea buna petru metalist.

 

Sunt multe meciuri care la prima vedere par foarte bune. Inter, Marseille, Sporting , Hapoel Tel aviv. Cu toate astea eu m-am hotarat asa :

 

1 Ekranas - Steaua B. 2 1.35 x

2 Dinamo B. - Met.Kharkov 2 2.45 x

3 Motherwell - Levante 2 1.9 x

Dragoshel23.08.2012 09:41

feyenord 1 cota 1.70 incredere 100%

gio_stgloria23.08.2012 09:50
feyenord 1 cota 1.70 incredere 100%

De ce esti asa sigur ? O analiza ceva ?

blindius23.08.2012 09:54

E periculos Feyenoord v Sparta.

 

Cehii nu au mai pierdut meci oficial din mai, sunt lider neinvins in campionat.

 

Vede cineva un meci de X pentru deseara? As miza pe Trabzonspor vs Videoton/ Steaua Rosie vs Bordeaux.

pytycrys23.08.2012 11:22

Trabzonspor bate, la fel si Bordeaux dupa parerea mea. Ungurii n-o duc bine in genere, iar Bordeaux au o echipa solida.

Potential de X ar fi Bursa-Twente, Tromso-Partizan, Luzern-Genk...Poate si cainii...

«1107108109110111115»