Exista un bonus de 10 E fara depunere la Dobet.com . Trebuie doar sa va inscrieti si sa dati share unui anumit link de-al lor pe facebook. Nu stiu cat de seriosi sunt la retragere, acum mi-am facut si eu cont si am 10 E. Ma gandesc ca trebuie sa aiba ei o chichita la retragere.
LE: La dobet pentru a retrage bonusul de 50 de euro, trebuie sa faci o depunere de 50 de euro, apoi sa rulezi depozitul de 5 ori pe cota de 1.5. Daca faci depunerea de 10 euro, vei primi tot 10 euro din bonus dar doar dupa ce rulezi depozitul de 5 ori. E cam aiurea.
