FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1109110111112113115»
Dragoshel11.09.2012 21:04

asta e

bilett.jpg

gio_stgloria11.09.2012 21:07

Frumos rau asta, ai fost inspirat. Tot asa !

vevebr11.09.2012 21:42

bravo! la mai mare !

blindius13.09.2012 13:14

Felicitari, Dragoshel!

 

Ce parere aveti despre:

 

Fulham - WBA 1

Arsenal - Southampton 1

Napoli - Parma 1

AZ - Roda 1

Atletico - Rayo 1

 

Cota totala mica, normal, 7, la Stanley.

 

Tot acolo, cei de la Internazionale Milano 2.20 pentru victorie in deplasare la AC Torino.

Dragoshel13.09.2012 23:00

juventus - genoa 1 fara dubii. s-ar putea sa il joc pe o suma mai mare.

blindius14.09.2012 07:48

@Dragoshel: Vezi ca Juventus joaca in deplasare.

gio_stgloria14.09.2012 08:02
Felicitari, Dragoshel!

 

Ce parere aveti despre:

 

Fulham - WBA 1

Arsenal - Southampton 1

Napoli - Parma 1

AZ - Roda 1

Atletico - Rayo 1

 

Cota totala mica, normal, 7, la Stanley.

 

Tot acolo, cei de la Internazionale Milano 2.20 pentru victorie in deplasare la AC Torino.

Eu unul m-as feri de AZ, sunt slabi sezonul asta. In rest e ok biletul .

 

Vreun cunoscator in Hochei ?

 

N.Zamky - Csikszereda

Ujpest - Dab.Docler

Ferencvarosi - Brasov

blindius14.09.2012 10:18

Merci pentru sfat, gio_stgloria!

 

Pana la urma i-am scos pe AZ din ecuatie, dar si pe Fulham, cu toate ca londonezii joaca bine acasa, iar AZ mi s-au parut relativ solizi in campionat, spunand asta avand in vedere ca si-au luat 5 goluri acasa de la PSV, dar PSV marcheaza cate 5 aproape oricui. :yes:

 

De altfel, PSV le-au dat 5 si adversarilor celor de la AZ, Roda.

 

''Succesuri'', s-auzim numai de bine!

Liviu: VPM15.09.2012 20:34

42tgrt cod superbet , prind Milan atalanta w2, cota de 5 si sevilla real e 1-0 la pauza sper sa egalezeee.

gio_stgloria16.09.2012 07:24

Ce urat ai pierdut. Parca prea mare cota a avut Real. Ma gandesc sa nu fi fost momeala si blat.

Dragoshel16.09.2012 14:38
juventus - genoa 1 fara dubii. s-ar putea sa il joc pe o suma mai mare.

 

da, stiam ca este in deplasare.

 

genoa - juventus 1-3 WINN

gio_stgloria16.09.2012 15:39

Ce-am jucat azi :

 

Pescara - Sampdoria 2

Reading - Tottenham 2

Rostov - Din Moscova 2

Petrolul - Pandurii 3+

Iasi - Steaua 2

Dragoshel16.09.2012 20:23

si eu am jucat pe moscova. bagamias in rusia. si in Petrescu ca am avut incredere

blindius16.09.2012 20:36

Seara glorioasa, bani pentru adidasi! :bananadance:

 

Fotografie0872.jpg

gio_stgloria16.09.2012 20:36

M-am uitat la meci. Acolo e problema cu jucatorii , nu sunt concentrati, sunt iesiti din forma si Petrescu inca nu i-a trezit. Eram destul de sigur ca vor obtine victoria azi , dar m-au scos de la 200 lei.

 

@blindica

 

Felicitari ! Ai avut curaj sa joci pe inter, nu sunt multi cei ce au tupeul asta in ziua de azi :))

Dragoshel16.09.2012 20:42
blindius16.09.2012 20:42

@gio_stgloria: multumesc! am avut niste emotii...

 

Totusi, ce cota au avut! :naughty:

 

By the way, AZ Alkmaar i-a spulberat pe Roda. Meciul lui Inter l-am pus in locul lui astuia.

gio_stgloria16.09.2012 20:46
@gio_stgloria: multumesc! am avut niste emotii...

 

Totusi, ce cota au avut! :naughty:

 

By the way, AZ Alkmaar i-a spulberat pe Roda. Meciul lui Inter l-am pus in locul lui astuia.

 

Am simtit eu ceva prin Olanda , bine ca n-ai luat PSV in locul lui AZ. :))

blindius16.09.2012 20:53

Era tentant de luat PSV-ul dupa 22 de goluri in ultimele 4 meciuri, mare surpriza ce-a facut Utrecht!

Daca egaleaza Rayo Vallecano recurg la hara-kiri.

 

N-a mai fost cazul! :beer2:

DanielT17.09.2012 09:19

Iasi-Steaua 2

Genoa-Juventus 2

Torino-Inter 2

Petrolul-Pandurii x2

Anzhi-FK Krasnodar 1

Ateltico Madrid-Rayo Vallecano 1

Napoli-Parma 1

Chevo-Lazio x2

Miza: 5 lei

Castig: 183 lei

Aici m-au scos doar cei de la Pandurii ...

 

Astea 2 sunt biletele lui fratimiu:

Real Sociedad-Real Zaragoza 1

Osasuna-Mallorca x2

Genoa-Juventus 2

Lyon-Ajaccio marcheaza Ajaccio

Trabzonspor-Sivasspor 1

Miza: 5 lei

Castig 67 lei

L-a scos doar Ajaccio

 

 

Osasuna-Mallorca marcheaza Mallorca

Pescara-Sampdoria 2

Iasi-Steaua 2

Petrolul-Pandurii marcheaza Pandurii

Nancy-Marseille 2

Miza: 25 lei

Castig: 524 lei

Aici l-a scos doar Pandurii urat rau ...

Istorie ... Pe 3 bilete sa te scoata doar cate un meci ...

alexafa17.09.2012 13:24

Vaslui - severin

Vaslui -2 handicap

Dragoshel17.09.2012 18:28

niste rugaciuni si pentru mine, se poate?? :D

bilet.jpg

gio_stgloria17.09.2012 18:44

Multa bafta ! Ti-l arat si eu pe al meu dupa ce mi se termina ultimul meci.

gio_stgloria17.09.2012 19:53

3806790199201184799

 

publicbet

 

 

U Cluj - astra 2

Buftea - Sportul 2

Everton - Newcastle 3+ ???

Belchatow - Lech 2

Gefle Hacken 2

Telstar - Emmen 1

 

 

Dragoshel17.09.2012 19:56

pffffff

 

la buftea sportu care avea bani pus 100 milioane pe sportu luat 70 si aia era treaba.

«1109110111112113115»