FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1110111112113114115»
gio_stgloria17.09.2012 19:59

Mai stai in valladolid si drogheda ?

Dragoshel17.09.2012 20:03

da, dar nu vad un gg la valladolid, si nici drogheda sa dea gol :) sper sa iasa macar unu sa iau sansa :D

 

 

LE: frumos si drogheda ce face, nu?

gio_stgloria17.09.2012 20:51

A iesit si 3+ la everton , m-au scos doar magarii de olandezi. A doua zi consecutiv la un meci :ce_oameni: .

 

 

Dragoshel18.09.2012 07:47

Betis gg la 9 milioane, o fi bine?

DanielT19.09.2012 10:21

Everton-Newcastle x2

Beshiktas-Elazigspor 1

U Cluj-Astra 2

Milan-Anderlecht MO1

Real-City MO1

Dortmund-Ajax 1

Montpellier-Arsenal x2

Malaga-Zenit 1x

PSG-Dinamo Kiev 1

 

Iar m-a scos doar o echipa si tot la 180 lei ... Anderlecht n-a dat gol ...

cristy.steaua2119.09.2012 20:38

Beletu` de azi:

 

Lille 2 :)

Gol Galata :(

 

Miza: 2 lei

pytycrys19.09.2012 20:58

Nu e vorba de suma, dar mnoh...

9gycef.png

blindius19.09.2012 21:43

Pareri, sfaturi, ponturi?

 

stanley.jpg

DanielT19.09.2012 23:00

Pare ok la prima vedere .

Totusi , eu cred ca Stockholm poate sa produca surpriza si sa scoata un X .

gio_stgloria20.09.2012 07:38

Problema nu e la Napoli , acolo iese sigur , mie nu-mi place sporting . Nici pe Bordeaux nu i-as juca stii cat s-au chinuit cu Steaua Rosie.

DanielT20.09.2012 10:47

Da, dar Stockholm i-au scos pe cei de la CSKA Moscova in play off . Bine , probabil ca Napoli va castiga .

 

As vrea sa iau un x2 la Tottenham-Lazio , ce ziceti ? Merge ?

Hapoel-Atletico Madrid 2

Udinese-Anzhi 2

Rapid Viena-Rosenborg 1

 

Ce parere aveti ? O cota bunicica mai are cineva ? Mai vreau sa iau un meci si nu stiu ce sa iau .

Sunt singuru' care crede ca Atletico Madrid se poate incurca azi ?

Dragoshel20.09.2012 10:58
gio_stgloria20.09.2012 11:04
Da, dar Stockholm i-au scos pe cei de la CSKA Moscova in play off . Bine , probabil ca Napoli va castiga .

 

As vrea sa iau un x2 la Tottenham-Lazio , ce ziceti ? Merge ?

Hapoel-Atletico Madrid 2

Udinese-Anzhi 2

Rapid Viena-Rosenborg 1

 

Ce parere aveti ? O cota bunicica mai are cineva ? Mai vreau sa iau un meci si nu stiu ce sa iau .

Sunt singuru' care crede ca Atletico Madrid se poate incurca azi ?

 

Nu ma pronunt referitor la meciurile tale, insa eu vad bun un 3+ la Twente.

Stryker20.09.2012 12:28

O posibila "combinatie" de succes pe care o vad eu astazi : Copenhaga+Napoli+Bilbao+Twente-Hannover GG

 

Cota undeva peste 4.

DanielT20.09.2012 13:20

1 Tottenham - Lazio X2 1.83 x

2 Rapid V. - Rosenborg 1 2.15 x

3 MG/Stuttgart - Steaua B. MO1 1.35 x

4 MG/Twente - Hannover MO1 1.35 x

5 MG/Leverkusen - Met.Kharkov MO1 1.5 x

6 Udinese - Anzhi M. 2 2.4 x

7 Hapoel TA - Atl. Madrid 2 1.5 x

8 Young Boys - Liverpool X2 1.34 x

 

Pareri ?

Stryker20.09.2012 13:49

Tottenham - Lazio si Udinese - Anzhi M. sunt doua meciuri grele unde se poate intampla aproape orice.

 

Cota pe gol marcat Steaua pare una destul de mica pentru un pronostic destul de riscant.

 

Totusi daca joci banii de o bere autohtona merita incercat.

 

 

gio_stgloria20.09.2012 14:16

Asta am jucat eu :

 

1 Bilet pus dimineata cand inca nu stiam formula de start a Stelei :

 

Stuttgart - Steaua x2

AEL Limasol - Moenchengladbach x2

Y boys - Liverpool - marcheaza Lvpool

Twente - Hannover 3+

Paire - Kohlschreiber 2

Berankis - Zopp 2 (cota 1 , s-a retras zopp)

Tottenham - Lazio - marcheaza Tottenham

 

Al doilea bilet pus dupa amiaza:

 

Genk - Videoton 3+

Sporting - Basel 3+

Levante - Helsinborg 3+

Twente - Hannover 3+

Leverkusen - Mettalist gg

Y boys - Liverpool x2

gio_stgloria20.09.2012 20:46
Stuttgart - Steaua x2

AEL Limasol - Moenchengladbach x2

Y boys - Liverpool - marcheaza Lvpool

Twente - Hannover 3+

Paire - Kohlschreiber 2

Berankis - Zopp 2 (cota 1 , s-a retras zopp)

Tottenham - Lazio - marcheaza Tottenham

 

 

Off Doamne . Am pierdut pe o cota de tot rasul , 1.15. Tottenham a avut 3 goluri anulate :)

DanielT21.09.2012 10:41

Si cat castigai ?

 

Eu stau intr-un bilet la 145 lei .

Bayern-Valencia 1

Chelsea-Juventus x2

Stuttgart-Steaua x2

Juventus-Chievo 1

Steaua-Rapid 1

Primele 3 mi-au iesit , mai am 2 .

Hapoel-Atletico Madrid 2

Young Boys-Liverpool 2

Fenerbahce-Marseille x2

Maritimo-Newcastle x2

Bordeaux-Club Brugge x2

Stuttgart-Steaua x2

Sporting Lisabona-Basel x2

Tottenham-Lazio x2

Rapid Viena-Rosenborg x2

Twente-Hannover x2

Miza: 2 lei

Castig: 1263.95 lei

Asta e biletu' lui fratimiu . L-a scos doar Brugge la 12 milioane ... Si a mai avut un bilet de vreo 12 meciuri la 14 milioane unde l-au scos 2 meciuri ...

gio_stgloria21.09.2012 11:11

100 de lei ca mi s-a retras zopp.

Stryker21.09.2012 13:40

Egal Bilbao, victorie pentru casele de pariuri ...

 

@ gio sa-i "multumesti" lui Hategan si asistentiilor lui, absolut jalnica prestatia acestor fluierasi ...

gio_stgloria21.09.2012 15:31
Egal Bilbao, victorie pentru casele de pariuri ...

 

@ gio sa-i "multumesti" lui Hategan si asistentiilor lui, absolut jalnica prestatia acestor fluierasi ...

Mie se parea mie cunoscut.La cat l-am injurat aseara pe el si pe tusier au carne pana la anul.

DanielT21.09.2012 18:09

Daca nu ma insel toate golurile au fost anulate gresit .

blindius21.09.2012 18:36

Doar primele doua, cel putin asa am inteles ca a apreciat presa engleza.

 

DanielT, a mers la egal fratele tau la Bordeaux - Brugge :(.

 

Au fost meciuri grele. Cred ca inca doua etape nu e de jucat. Mai spre final!

Dragoshel30.09.2012 17:44

o sa imi las niste nervi pe aici. bagamias **** in Iasi si golul dat in minutul 90

«1110111112113114115»