Mai stai in valladolid si drogheda ?
Mai stai in valladolid si drogheda ?
da, dar nu vad un gg la valladolid, si nici drogheda sa dea gol
sper sa iasa macar unu sa iau sansa ![]()
LE: frumos si drogheda ce face, nu?
A iesit si 3+ la everton , m-au scos doar magarii de olandezi. A doua zi consecutiv la un meci
.
Betis gg la 9 milioane, o fi bine?
Everton-Newcastle x2
Beshiktas-Elazigspor 1
U Cluj-Astra 2
Milan-Anderlecht MO1
Real-City MO1
Dortmund-Ajax 1
Montpellier-Arsenal x2
Malaga-Zenit 1x
PSG-Dinamo Kiev 1
Iar m-a scos doar o echipa si tot la 180 lei ... Anderlecht n-a dat gol ...
Beletu` de azi:
Lille 2 ![]()
Gol Galata ![]()
Miza: 2 lei
Nu e vorba de suma, dar mnoh...

Pare ok la prima vedere .
Totusi , eu cred ca Stockholm poate sa produca surpriza si sa scoata un X .
Problema nu e la Napoli , acolo iese sigur , mie nu-mi place sporting . Nici pe Bordeaux nu i-as juca stii cat s-au chinuit cu Steaua Rosie.
Da, dar Stockholm i-au scos pe cei de la CSKA Moscova in play off . Bine , probabil ca Napoli va castiga .
As vrea sa iau un x2 la Tottenham-Lazio , ce ziceti ? Merge ?
Hapoel-Atletico Madrid 2
Udinese-Anzhi 2
Rapid Viena-Rosenborg 1
Ce parere aveti ? O cota bunicica mai are cineva ? Mai vreau sa iau un meci si nu stiu ce sa iau .
Sunt singuru' care crede ca Atletico Madrid se poate incurca azi ?
Da, dar Stockholm i-au scos pe cei de la CSKA Moscova in play off . Bine , probabil ca Napoli va castiga .
As vrea sa iau un x2 la Tottenham-Lazio , ce ziceti ? Merge ?
Hapoel-Atletico Madrid 2
Udinese-Anzhi 2
Rapid Viena-Rosenborg 1
Ce parere aveti ? O cota bunicica mai are cineva ? Mai vreau sa iau un meci si nu stiu ce sa iau .
Sunt singuru' care crede ca Atletico Madrid se poate incurca azi ?
Nu ma pronunt referitor la meciurile tale, insa eu vad bun un 3+ la Twente.
O posibila "combinatie" de succes pe care o vad eu astazi : Copenhaga+Napoli+Bilbao+Twente-Hannover GG
Cota undeva peste 4.
1 Tottenham - Lazio X2 1.83 x
2 Rapid V. - Rosenborg 1 2.15 x
3 MG/Stuttgart - Steaua B. MO1 1.35 x
4 MG/Twente - Hannover MO1 1.35 x
5 MG/Leverkusen - Met.Kharkov MO1 1.5 x
6 Udinese - Anzhi M. 2 2.4 x
7 Hapoel TA - Atl. Madrid 2 1.5 x
8 Young Boys - Liverpool X2 1.34 x
Pareri ?
Tottenham - Lazio si Udinese - Anzhi M. sunt doua meciuri grele unde se poate intampla aproape orice.
Cota pe gol marcat Steaua pare una destul de mica pentru un pronostic destul de riscant.
Totusi daca joci banii de o bere autohtona merita incercat.
Asta am jucat eu :
1 Bilet pus dimineata cand inca nu stiam formula de start a Stelei :
Stuttgart - Steaua x2
AEL Limasol - Moenchengladbach x2
Y boys - Liverpool - marcheaza Lvpool
Twente - Hannover 3+
Paire - Kohlschreiber 2
Berankis - Zopp 2 (cota 1 , s-a retras zopp)
Tottenham - Lazio - marcheaza Tottenham
Al doilea bilet pus dupa amiaza:
Genk - Videoton 3+
Sporting - Basel 3+
Levante - Helsinborg 3+
Twente - Hannover 3+
Leverkusen - Mettalist gg
Y boys - Liverpool x2
Stuttgart - Steaua x2AEL Limasol - Moenchengladbach x2
Y boys - Liverpool - marcheaza Lvpool
Twente - Hannover 3+
Paire - Kohlschreiber 2
Berankis - Zopp 2 (cota 1 , s-a retras zopp)
Tottenham - Lazio - marcheaza Tottenham
Off Doamne . Am pierdut pe o cota de tot rasul , 1.15. Tottenham a avut 3 goluri anulate ![]()
Si cat castigai ?
Eu stau intr-un bilet la 145 lei .
Bayern-Valencia 1
Chelsea-Juventus x2
Stuttgart-Steaua x2
Juventus-Chievo 1
Steaua-Rapid 1
Primele 3 mi-au iesit , mai am 2 .
Hapoel-Atletico Madrid 2
Young Boys-Liverpool 2
Fenerbahce-Marseille x2
Maritimo-Newcastle x2
Bordeaux-Club Brugge x2
Stuttgart-Steaua x2
Sporting Lisabona-Basel x2
Tottenham-Lazio x2
Rapid Viena-Rosenborg x2
Twente-Hannover x2
Miza: 2 lei
Castig: 1263.95 lei
Asta e biletu' lui fratimiu . L-a scos doar Brugge la 12 milioane ... Si a mai avut un bilet de vreo 12 meciuri la 14 milioane unde l-au scos 2 meciuri ...
100 de lei ca mi s-a retras zopp.
Egal Bilbao, victorie pentru casele de pariuri ...
@ gio sa-i "multumesti" lui Hategan si asistentiilor lui, absolut jalnica prestatia acestor fluierasi ...
Egal Bilbao, victorie pentru casele de pariuri ...
@ gio sa-i "multumesti" lui Hategan si asistentiilor lui, absolut jalnica prestatia acestor fluierasi ...
Mie se parea mie cunoscut.La cat l-am injurat aseara pe el si pe tusier au carne pana la anul.
Daca nu ma insel toate golurile au fost anulate gresit .
Doar primele doua, cel putin asa am inteles ca a apreciat presa engleza.
DanielT, a mers la egal fratele tau la Bordeaux - Brugge
.
Au fost meciuri grele. Cred ca inca doua etape nu e de jucat. Mai spre final!
o sa imi las niste nervi pe aici. bagamias **** in Iasi si golul dat in minutul 90