FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1112113114115»
Liviu: VPM14.10.2012 13:08

Romania-Olanda 2

Ungaria-Turcia over 2.5

Polonia-Anglia psfx

Ucraina-Muntenegru 1

Dragoshel14.10.2012 14:37

alta - start = 1 pauza 2 final

Notodden - Tromsdalen = x2

 

aruncati 3 lei pe el ;)

SergioAguero15.10.2012 08:47

Belgia - Scotia PR1 1.65

Ins.Feroe - Irlanda H2 1.65

 

 

Romania - Olanda S2.5 1.85

Portugalia - Irlanda de N. P2.5 1.4

 

 

Macedonia - Serbia 2 2

Bolivia - Uruguay X2 1.42

 

Austria - Kazakhstan 1 1.2

 

 

 

 

Cota: 24.03

 

 

Liviu: VPM15.10.2012 17:47

6x2kby azi nu am gasit meciuri :P am aruncat asa 30 lei pe nimic

Liviu: VPM16.10.2012 20:27

ce imi face petrova! mi a dat dauna totala

DanielT16.10.2012 20:48

Am prins X2 la Ucraina-Muntenegru . :D

gio_stgloria17.10.2012 07:33

Las ca am jucat eu la umplutura 1x :))

cristy.steaua2117.10.2012 10:45
ce imi face petrova! mi a dat dauna totala

mama ei de româncă.. :)

Liviu: VPM17.10.2012 17:45

A.Falla-M.Baghdatis 1.25 2

J.Levine-T.Haas 1.20 2

S.Stosur-A.Cornet 1.17 1

M.Niculescu-J.Goerges 1.17 2

Panathinaikos-Cantu 1.15 1

Maccabi TA-M.Siena 1.20 1

 

mizaa mare

edynho17.10.2012 18:23

Am gresit numarul pariului la pariloto , si am pus din gresala muntenegru ca bate pe ucraina (cota 4,75) si mi-a iesit asta , dar m-au scos turcii cu ungurii , incredibil , 400 ron pe bilet de 5 lei

gio_stgloria17.10.2012 20:36

Pentru maine pont de pe pariurix : CFR - Viitorul peste 2.5. Mie mi se pare destul de riscant dar se pare ca statistica de acasa a CFR-ului e favorabila acestui pronostic.

gio_stgloria19.10.2012 20:13

4JY3NV la superbet. Cu anderlecht ocazii peste ocazii ...

DanielT19.10.2012 21:31

Rapid-Brasov X2

Pandurii-Steaua 2

Otelul-Astra X2

Deportivo-Barcelona 2

Dusseldorf-Bayern 2

West Brom-Manchester City 2

Lazio-Milan 1X

Petrolul-Severin 1

Juventus-Napoli 1X

Dortmund-Schalke 1X

Norwich-Arsenal 2

Miza: 3 lei

Castig: 190 lei

 

Pana acum mi-a iesit Brasovu' .

gio_stgloria19.10.2012 21:38

Frumos bilet . Noroc sa ai , nu ca mine !

blindius26.02.2013 15:26

Everton vs Oldham 1

Boro vs Chelsea 2

Zvolle vs PSV 2

Ajax vs Alkmaar 1

L'etap vs Bordeaux 2

 

Meciuri de Cupa.

 

Dragoshel28.02.2013 09:07

M.Gran/M.Lope - J.Erli/M.Youz2.002:0

J.Huta - A.Ungur1.80TG1

cu.Wang - P.Mayr2.791&TG1

R.Walden - S.Maguire1.452

 

cota 14.56

miza 10 lei.

 

un bilet pentru dimineata. sper ca am dormit bine :))

 

 

Lays27.09.2013 04:50

Bilbao - Betis 1

Inter M - Fiorentina 1

Villarreal - Espanyol 1x

 

Miza 30 lei

Castig 142 lei

 

:thumbup: Niste ponturi pentru azi?

 

 

 

gio_stgloria27.09.2013 09:34

Eu am pierdut pe Steaua la 5+ ..

 

Am avut

 

Steaua 5+

Inter - Fiorentina GG3+

Bilbao - Betis GG

Feyenoord 3+

Villareal Da gol 2+

 

Mai tarziu o sa fac si eu un bilet si-l postez si aici.

Lays27.09.2013 12:27

Ce inseamna GG? Trebuie sa spun ca nu stiu altceva in afara de 1 X 2. :hmmm:

gio_stgloria27.09.2013 12:36

Marcheaza ambele

GG3+ marcheaza ambele si peste 2.5 goluri

 

Sunt optiuni de la superbet

gio_stgloria27.09.2013 12:58

Eu il joc pe asta azi

 

4166 G/Augsburg-M'gladbach 27.09. 21:30 GG 1.60

3594 TG/Helmond-Almere City 27.09. 21:00 3+ 1.45

2905 Jihlava-Plzen 27.09. 21:15 2 1.45

5794 TG/FC Porto-Guimaraes 27.09. 22:00 3+ 1.55

4601 G/U Cluj-Sageata Nav. 27.09. 20:30 DG2 1.35

5357 TG/Cork City-UC Dublin 27.09. 21:45 3-5 1.95

Lays27.09.2013 16:54

Am mai pus unu' azi, la fel de plictisitor ca precedentul

 

Helmond - Almere City 1

 

Maastricht - Emmen 1

 

Willem II - FC Eindhoven 1

 

Miza 30

Castig 140

Harald27.09.2013 17:29

La sistemul pe care il folositi - mai multe pariuri combinate pentru o cota mare - iesiti pe plus per total? Banuiesc ca majoritatea bileteleor sunt pierzatoare.

gio_stgloria27.09.2013 18:06
La sistemul pe care il folositi - mai multe pariuri combinate pentru o cota mare - iesiti pe plus per total? Banuiesc ca majoritatea bileteleor sunt pierzatoare.

 

Eu nu ies pe plus. Daca ar fi sa gandesc rational nu stiu de ce mai joc :). Daca stau mai bine sa ma gandesc poate si pentru ca mi-am pierdut interesul in a mai urmari un meci de fotbal si jucand face totul mult mai interesant.

Arsenal1886Steaua194727.09.2013 20:44

Jucam si eu acum 2-3 ani zilnic dar m-am lasat :D. Am mai jucat in prima etapa de CL de anul asta dupa mult timp. Am pus vreo 3 bilete dar m-au scos cam 2 meciuri de pe fiecare :)) . V-au iesit biletele pe care le-ati pus azi Gio, Lays ?

«1112113114115»