Romania-Olanda 2
Ungaria-Turcia over 2.5
Polonia-Anglia psfx
Ucraina-Muntenegru 1
Romania-Olanda 2
Ungaria-Turcia over 2.5
Polonia-Anglia psfx
Ucraina-Muntenegru 1
alta - start = 1 pauza 2 final
Notodden - Tromsdalen = x2
aruncati 3 lei pe el ![]()
Belgia - Scotia PR1 1.65
Ins.Feroe - Irlanda H2 1.65
Romania - Olanda S2.5 1.85
Portugalia - Irlanda de N. P2.5 1.4
Macedonia - Serbia 2 2
Bolivia - Uruguay X2 1.42
Austria - Kazakhstan 1 1.2
Cota: 24.03
6x2kby azi nu am gasit meciuri
am aruncat asa 30 lei pe nimic
ce imi face petrova! mi a dat dauna totala
Am prins X2 la Ucraina-Muntenegru . ![]()
Las ca am jucat eu la umplutura 1x ![]()
ce imi face petrova! mi a dat dauna totala
mama ei de româncă.. ![]()
A.Falla-M.Baghdatis 1.25 2
J.Levine-T.Haas 1.20 2
S.Stosur-A.Cornet 1.17 1
M.Niculescu-J.Goerges 1.17 2
Panathinaikos-Cantu 1.15 1
Maccabi TA-M.Siena 1.20 1
mizaa mare
Am gresit numarul pariului la pariloto , si am pus din gresala muntenegru ca bate pe ucraina (cota 4,75) si mi-a iesit asta , dar m-au scos turcii cu ungurii , incredibil , 400 ron pe bilet de 5 lei
Pentru maine pont de pe pariurix : CFR - Viitorul peste 2.5. Mie mi se pare destul de riscant dar se pare ca statistica de acasa a CFR-ului e favorabila acestui pronostic.
4JY3NV la superbet. Cu anderlecht ocazii peste ocazii ...
Rapid-Brasov X2
Pandurii-Steaua 2
Otelul-Astra X2
Deportivo-Barcelona 2
Dusseldorf-Bayern 2
West Brom-Manchester City 2
Lazio-Milan 1X
Petrolul-Severin 1
Juventus-Napoli 1X
Dortmund-Schalke 1X
Norwich-Arsenal 2
Miza: 3 lei
Castig: 190 lei
Pana acum mi-a iesit Brasovu' .
Frumos bilet . Noroc sa ai , nu ca mine !
Everton vs Oldham 1
Boro vs Chelsea 2
Zvolle vs PSV 2
Ajax vs Alkmaar 1
L'etap vs Bordeaux 2
Meciuri de Cupa.
M.Gran/M.Lope - J.Erli/M.Youz2.002:0
J.Huta - A.Ungur1.80TG1
cu.Wang - P.Mayr2.791&TG1
R.Walden - S.Maguire1.452
cota 14.56
miza 10 lei.
un bilet pentru dimineata. sper ca am dormit bine ![]()
Bilbao - Betis 1
Inter M - Fiorentina 1
Villarreal - Espanyol 1x
Miza 30 lei
Castig 142 lei
Niste ponturi pentru azi?
Eu am pierdut pe Steaua la 5+ ..
Am avut
Steaua 5+
Inter - Fiorentina GG3+
Bilbao - Betis GG
Feyenoord 3+
Villareal Da gol 2+
Mai tarziu o sa fac si eu un bilet si-l postez si aici.
Ce inseamna GG? Trebuie sa spun ca nu stiu altceva in afara de 1 X 2. ![]()
Marcheaza ambele
GG3+ marcheaza ambele si peste 2.5 goluri
Sunt optiuni de la superbet
Eu il joc pe asta azi
4166 G/Augsburg-M'gladbach 27.09. 21:30 GG 1.60
3594 TG/Helmond-Almere City 27.09. 21:00 3+ 1.45
2905 Jihlava-Plzen 27.09. 21:15 2 1.45
5794 TG/FC Porto-Guimaraes 27.09. 22:00 3+ 1.55
4601 G/U Cluj-Sageata Nav. 27.09. 20:30 DG2 1.35
5357 TG/Cork City-UC Dublin 27.09. 21:45 3-5 1.95
Am mai pus unu' azi, la fel de plictisitor ca precedentul
Helmond - Almere City 1
Maastricht - Emmen 1
Willem II - FC Eindhoven 1
Miza 30
Castig 140
La sistemul pe care il folositi - mai multe pariuri combinate pentru o cota mare - iesiti pe plus per total? Banuiesc ca majoritatea bileteleor sunt pierzatoare.
La sistemul pe care il folositi - mai multe pariuri combinate pentru o cota mare - iesiti pe plus per total? Banuiesc ca majoritatea bileteleor sunt pierzatoare.
Eu nu ies pe plus. Daca ar fi sa gandesc rational nu stiu de ce mai joc
. Daca stau mai bine sa ma gandesc poate si pentru ca mi-am pierdut interesul in a mai urmari un meci de fotbal si jucand face totul mult mai interesant.
Jucam si eu acum 2-3 ani zilnic dar m-am lasat
. Am mai jucat in prima etapa de CL de anul asta dupa mult timp. Am pus vreo 3 bilete dar m-au scos cam 2 meciuri de pe fiecare
. V-au iesit biletele pe care le-ati pus azi Gio, Lays ?