FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1106107108109110115»
gio_stgloria02.08.2012 17:45
Dar ce,au castigat olandezii meciul?... :hmmm:

ma tu te-ai dat cu rapidul

blindica02.08.2012 17:54

Mai am Twente si APOEL.

 

Genk deja marcheaza.

 

Lasa, Dragoshel, daca-mi ies astea, promit sa am incredere d-acum inainte.

danimarcu02.08.2012 18:26
ma tu te-ai dat cu rapidul

 

Nu m-am dat, doar ca eu stiam ca meciul tine un pic mai mult de 10 minute!... :spank:

Bine,e drept ca am pus in socotelile mele un procent bun de noroc pentru ghiulesteni.

 

blindica02.08.2012 18:29
si genk la cota 1.40 mi se pare chiar prea buna. ce campionat este in kazakstan... ce realizari au aktobe aia??!?!?

 

E 1-1 la Genk cu Aktobe :mellow: :mellow:

 

A dat gol APOEEEEEEEEEEEL !!!!!!!

 

 

Mai am Twente si Genk.

Dragoshel02.08.2012 18:32

a dat si genk. :P

blindica02.08.2012 18:34

Il sun pe McClaren si-i spun sa-l bage pe Maccarone.

Dragoshel02.08.2012 18:48

bagamiasss....p am luat io pe Steaua.

blindica02.08.2012 18:52

Twente a bagat doua boabe, deci mai am doar sa castige Genk.

 

:console:

gio_stgloria02.08.2012 18:55

Las ca am pus eu ca dau gol young boys la live. Au jucat bine tot meciul dar le-a lipsit finalizarea 1-0 pentru kalmar :cursing: .

Dragoshel02.08.2012 19:02

4-0 are sanse si rapidu in retur zic, io... :))))

 

da trnava urmatorul gol

danimarcu02.08.2012 19:10
bagamiasss....p am luat io pe Steaua.

Bine ca nu-s singurul!

 

Pe rrapizi nu i-am luat pe biletul asta,da Steaua trebuia sa bata ...

Mai lipseau Inter X2 si Marseille X2

cristy.steaua2102.08.2012 19:24

Din 15 meciuri, toate peste 1.5 goluri.. ma scoate Steluta.. :):steag_sah_mic:

danimarcu02.08.2012 19:32
Rapid nu cred ca pierde azi.

La Steaua cred ca se poate merge pe 1 ,la fel si la Twente , Anzhi ,Genk , Arsenal Kiev,iar Inter X2.

 

Adevarul e ca va puteti baza pe mine daca nu aveti ce face cu banii!... :hypocrite:

 

 

Dragoshel02.08.2012 19:41

le-ai luat banii la fraieri blindica?

gio_stgloria02.08.2012 19:42
le-ai luat banii la fraieri blindica?

a luat banii la fraieri(noi) :))

danimarcu02.08.2012 19:43
le-ai luat banii la fraieri blindica?

 

 

Crezi ca ne mai baga in seama?... :)

Dragoshel02.08.2012 19:47

ne baga ca mai are nevoie de noi :))

blindica02.08.2012 19:50
le-ai luat banii la fraieri blindica?

 

Stati asa ca tocmai am revenit de la Universitate unde am fost sarbatoresc biletul...

 

Da!

 

Twente 1, Anzhi 1, Genk 1, Apoel 1, Famagusta X2, Arsenal Kiev 1.

 

Nu am luat mult, doar 67 ron. Eu castig si rar si niciodata mai mult de 100 ron.

 

Stiam eu ce stiam cu pariatul pe sentimente. fularsteaua2

Dragoshel02.08.2012 19:52

ne ajunge de bere.

Ronnie02.08.2012 20:07

Si de inca o noapte la munte.

blindica08.08.2012 19:05

Ceva pareri pentru joia de Europa League?

 

Liverpool, Marseille, Famagusta, Plzen si Nicosia - toate 1

 

:hmmm:

Dragoshel08.08.2012 21:50

Steaua

vevebr08.08.2012 22:14

Rapid viena - Vojvodina 1pauza 1 final

Liverpool- Gomel peste 2,5

Marseille-Eskisehirspor 1 final

Young boys-Kalmar 1 final

Rosenborg-servette 1 final

Legia - Ried 1 final

Aalesund - Apoel Nicosia 1x

 

cota 25

 

pe Steaua nu pariez, sper doar sa nu se califice

 

Ceva pareri pentru joia de Europa League?

 

Liverpool, Marseille, Famagusta, Plzen si Nicosia - toate 1

 

:hmmm:

 

plzen a batut 2-0 in deplasare, se califica si la un 0-1 , nu mai zic de egal, e riscant si cota e mica

Dragoshel09.08.2012 06:39

plzen e o echipa mult mai buna ca ruch aia au un campionat mai puternic ca ai lor, au mai multe meciuri jucate ca ei pana acum.

 

marseille, elfsborg, m. donetsk

gio_stgloria09.08.2012 12:56

Y. Boys - Kalmar 1 , cred ca se poate juca chiar handicap

Gent - Videoton 1

 

«1106107108109110115»