Dar ce,au castigat olandezii meciul?...![]()
ma tu te-ai dat cu rapidul
Dar ce,au castigat olandezii meciul?...![]()
ma tu te-ai dat cu rapidul
Mai am Twente si APOEL.
Genk deja marcheaza.
Lasa, Dragoshel, daca-mi ies astea, promit sa am incredere d-acum inainte.
ma tu te-ai dat cu rapidul
Nu m-am dat, doar ca eu stiam ca meciul tine un pic mai mult de 10 minute!... ![]()
Bine,e drept ca am pus in socotelile mele un procent bun de noroc pentru ghiulesteni.
si genk la cota 1.40 mi se pare chiar prea buna. ce campionat este in kazakstan... ce realizari au aktobe aia??!?!?
E 1-1 la Genk cu Aktobe
:mellow:
A dat gol APOEEEEEEEEEEEL !!!!!!!
Mai am Twente si Genk.
a dat si genk. ![]()
Il sun pe McClaren si-i spun sa-l bage pe Maccarone.
bagamiasss....p am luat io pe Steaua.
Twente a bagat doua boabe, deci mai am doar sa castige Genk.
![]()
Las ca am pus eu ca dau gol young boys la live. Au jucat bine tot meciul dar le-a lipsit finalizarea 1-0 pentru kalmar
.
4-0 are sanse si rapidu in retur zic, io...
))
da trnava urmatorul gol
bagamiasss....p am luat io pe Steaua.
Bine ca nu-s singurul!
Pe rrapizi nu i-am luat pe biletul asta,da Steaua trebuia sa bata ...
Mai lipseau Inter X2 si Marseille X2
Din 15 meciuri, toate peste 1.5 goluri.. ma scoate Steluta.. ![]()
![]()
Rapid nu cred ca pierde azi.La Steaua cred ca se poate merge pe 1 ,la fel si la Twente , Anzhi ,Genk , Arsenal Kiev,iar Inter X2.
Adevarul e ca va puteti baza pe mine daca nu aveti ce face cu banii!... ![]()
le-ai luat banii la fraieri blindica?
le-ai luat banii la fraieri blindica?
a luat banii la fraieri(noi) ![]()
le-ai luat banii la fraieri blindica?
Crezi ca ne mai baga in seama?... ![]()
ne baga ca mai are nevoie de noi ![]()
le-ai luat banii la fraieri blindica?
Stati asa ca tocmai am revenit de la Universitate unde am fost sarbatoresc biletul...
Da!
Twente 1, Anzhi 1, Genk 1, Apoel 1, Famagusta X2, Arsenal Kiev 1.
Nu am luat mult, doar 67 ron. Eu castig si rar si niciodata mai mult de 100 ron.
Stiam eu ce stiam cu pariatul pe sentimente. ![]()
ne ajunge de bere.
Si de inca o noapte la munte.
Ceva pareri pentru joia de Europa League?
Liverpool, Marseille, Famagusta, Plzen si Nicosia - toate 1
![]()
Steaua
Rapid viena - Vojvodina 1pauza 1 final
Liverpool- Gomel peste 2,5
Marseille-Eskisehirspor 1 final
Young boys-Kalmar 1 final
Rosenborg-servette 1 final
Legia - Ried 1 final
Aalesund - Apoel Nicosia 1x
cota 25
pe Steaua nu pariez, sper doar sa nu se califice
Ceva pareri pentru joia de Europa League?
Liverpool, Marseille, Famagusta, Plzen si Nicosia - toate 1
plzen a batut 2-0 in deplasare, se califica si la un 0-1 , nu mai zic de egal, e riscant si cota e mica
plzen e o echipa mult mai buna ca ruch aia au un campionat mai puternic ca ai lor, au mai multe meciuri jucate ca ei pana acum.
marseille, elfsborg, m. donetsk
Y. Boys - Kalmar 1 , cred ca se poate juca chiar handicap
Gent - Videoton 1