FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1104105106107108115»
blindica18.07.2012 16:56

Joc din an in Paste la pariuri si cand joc ma scoate doar un meci, si ce meci... Dudelange vs RB Salzburg 1-0. :chair:

Dragoshel18.07.2012 17:20

roaga-te sa n-ajungi sa te scoata cota 1.20 sau in minutul 90

blindica18.07.2012 17:22

Aaaaaaa, mi s-a intamplat si asta, dar cand nu jucam din an in Paste. :yes:

 

 

danimarcu18.07.2012 17:48

Sa fim noi sanatosi de cate ori nu m-au scos pe mine cate un meci cu miza mica!...Sau goluri date in ultimele secunde...

Eu ,ca jucator cu oaresce vechime am ajuns la concluzia (si stiu ca nu spun ceva nou) ca cel mai bine e sa joci o suma mare pe un singur meci!Cu cat mai adaugi cate un meci, cu atat cresc sansele sa ratezi unul...

Si inca ceva,e bine sa mai pui cate un pariu din cand in cand,dar daca dai semne de dependenta lasa-te pana nu e prea tarziu!... :)

Perioada asta sunt multe meciuri amicale,nu e bine sa va hazardati tinand cont ca lipseste miza...

Asteptati si voi sa inceapa Reghe campionatul daca vreti sa dati tunuri!... :gathering:

gio_stgloria18.07.2012 17:54

Azi :

 

Zwolle - Paok - 2 ( 0-3 pauza)

Erfurt- Dortmund - 2 (0-1 pauza)

Santos - Botafogo x2

Buducnost - Slask - marcehaza 2

Haas- Simon - 2 a batut haas dupa ce simon a avut 1-0 la seturi si sansa sa inchida meciul in setul 2 .

 

 

Nu jucati tenis ! E cel mai urat sport in materie de pariuri si sunt muuulte blaturi. Plus ca daca jucatorul tau cade psihic ai pus-o , asta in cazul in care nu este djokovic , recunoscut pentru revenirile lui in asemenea situatii.

 

 

 

@blindica

 

Pe mine m-au scos de multe ori cote de 1.20 puse la final doar ca sa-mi mai maresc putin castigul. Si unde mai pui ca de multe ori era si ultimul meci pe bilet :)

Alintimofte19.07.2012 11:26

nu stiti ce a facut Chelsea cu seattle...?:D are turneul acela in US, si am pun pe Chelsea:D

gio_stgloria19.07.2012 12:40
nu stiti ce a facut Chelsea cu seattle...?:D are turneul acela in US, si am pun pe Chelsea:D

A batut Chelsea 4-2 . Au marcat Marin , Hazard si Lukaku X2

Dragoshel19.07.2012 20:00

de 1 sapt numai cate un meci ma scoate si cote pana in 1.50 o fi vreun semn? :)))

gio_stgloria19.07.2012 20:17

M-a mancat sa pun pe elfsborg azi.

vevebr20.07.2012 05:46

meciurile astea vreau sa le joc vineri-sambata. pt duminica nu m-am uitat

 

Severin-Dinamo 2

Mervue united - Athlone 2 ( Irlanda 2 )

Rnk split - Rijeka 1 ( Croatia 1)

Petrolu - Ceahlaul 1

Wac - Austria Viena 2 (Austria 1)

Degerfors - Osters 2 ( Suedia 2)

 

cota 60

 

Ati vazut altceva interesant ?

 

Dragoshel20.07.2012 06:25

M. Saransk - Lok. Moscova 2

Severin - Dinamo 2

Pandurii - U Cluj psf1 (pauza sau final 1)

Dimitrov G - Kubot L. 1

 

vevebr20.07.2012 07:46

merge si supercupa cehiei

 

Slovan Liberec : Sigma Olomouc 1 cota 2,00

blindica20.07.2012 13:04

M-as baga pe un bilet cu:

 

Severin - Dinamo 2

Petrolul - Ceahlaul 1

CFR - Medias 1

Steaua - Concordia 1

 

Astea daca nu ies asa, sigur sunt combinatii.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.07.2012 20:19

1 mare era si la Pandurii pacat ca am pus doar un milion.

Dragoshel22.07.2012 08:33

azi ce mizati??

danimarcu22.07.2012 10:33
M-as baga pe un bilet cu:

 

Severin - Dinamo 2

Petrolul - Ceahlaul 1

CFR - Medias 1

Steaua - Concordia 1

 

Astea daca nu ies asa, sigur sunt combinatii.

 

Jucat de moi ,si pierdut,evident,dupa cum m-am obisnuit in ultima vreme:

 

Petrolul-Ceahlaul 1 si se dau in total +de 3,5 goluri

CFR-Medias 1 si se dau in total - de 3,5 goluri

 

Cred ca se poate juca linistit pe o victorie a Stelei si se dau in total + de 2,5 goluri.

Eu nu mai joc zilele astea, datorita CFR-ului care mi-au tufut ultimii bani...

blindica22.07.2012 18:51

@danimarcu: eu nu l-am mai jucat, n-am mai apucat sa ajung la casa de pariuri. Stiam de Medias ca nu mai pierdusera de 5-6 meciuri impotriva CFR-ului, dar chiar nu ma asteptam la egal.

gio_stgloria22.07.2012 18:54

Acum pe seara am jucat si eu un bilet .

 

Roma - Zaglebie 1

Sporting - Sheffield W. 1

Istra - Hajduk x2

San F - Sevilla 2

Rapid - Vaslui 2

Chelsea - PSG 1

danimarcu22.07.2012 19:33

Am impresia ca Rapidul scoate un egal.

gio_stgloria22.07.2012 19:39
Am impresia ca Rapidul scoate un egal.

Pai ia scoate-ti tu toate impresiile astea din cap :chair: . Sincer as fi jucat handicap pentru Vaslui , dar la pariuri aveau doar optiunea de -1 Rapid.

 

 

LE : ai avut gura aurita, m-ai nenorocit. :D

 

E 1-0 la pauza pentru San Fernando cu Sevilla. Nici nu stiu prin ce divizie din Spania joaca amaratii aia. Sunt curios daca e blat , sa vedem cum se termina.

danimarcu22.07.2012 20:13

Sunt as cand nu joc. :gathering:

 

gio_stgloria22.07.2012 20:18

Nu stiu daca te-ai uitat la meci , dar cand ai cocalari bananieri(N'Doye) care trateaza cu superficialitate fazele fixe ale echipei adverse (lovituri libere, cornere) se intampla sa iei gol.

danimarcu23.07.2012 09:12
E 1-0 la pauza pentru San Fernando cu Sevilla. Nici nu stiu prin ce divizie din Spania joaca amaratii aia. Sunt curios daca e blat , sa vedem cum se termina.

 

Nu am gasit nimic depre acest meci,era interesant de vazut rezultatul final...

 

 

Dragoshel23.07.2012 09:23

san fernando - sevilla 2-1

ebonyc23.07.2012 11:20
Sunt as cand nu joc. :gathering:

 

Si eu le nimeresc cand nu bag la pariuri. Si cu scor corect, nu cu 1X2.

«1104105106107108115»