normal ca e fantezist, cum sa-l pui pe torres ca macheaza....
italia psf 1 WIN COTA 1.75
spania marcheaza in ambele reprize WIN COTA 1.80
normal ca e fantezist, cum sa-l pui pe torres ca macheaza....
italia psf 1 WIN COTA 1.75
spania marcheaza in ambele reprize WIN COTA 1.80
Daca joaca din primul minut marcheaza . La fel cred si despre Iniesta.
mai am Boca psf1
sao paulo psf1
nalbandian 1
spania - pr1
Romania - coreea de n 2 la handicap - win
seoul - marcheaza primul gol - win
italia - psf1 - win
miza 5 ron castig 98
si alt bilet
marcheaza torres
marcheaza cassano
normal ca e fantezist, cum sa-l pui pe torres ca macheaza....
si in finala cum a marcat?
o cota prea buna ..
atunci sa dea torres in prima repriza si tot torres in a doua:))
Italia (familia lor de macaronari idioti
)
Gol Torres
Gol Iniesta
cati dintre voi ati pune 10 lei pe un asemenea pariu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=320...e=1&theater
italia psf 1 WIN COTA 1.75spania marcheaza in ambele reprize WIN COTA 1.80
cand le aleg bine n-am bani sa pun...
cati dintre voi ati pune 10 lei pe un asemenea pariu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=320...e=1&theater
Cata inspiratieeee , zici ca l-a sunat Dumnezeu sa-i spuna .
Multe bilete de-astea sunt facute la misto de casele de pariuri pentru reclama.
am prins si eu ieri si azi : Danemarca - Portugalia 2 , Olanda- Germania GG3+ , Spania 1 si Italia - Croatia 1X....am pus 30 lei am luat 180
mai am Boca psf1sao paulo psf1
nalbandian 1
spania - pr1
Romania - coreea de n 2 la handicap - win
seoul - marcheaza primul gol - win
italia - psf1 - win
miza 5 ron castig 98
si alt bilet
marcheaza torres
marcheaza cassano
si in finala cum a marcat?
o cota prea buna ..
primu bilet prins ..
al 2 bilet nu a marcat fratele cassano.
maine joc
1 4951 (TG)Portugalia - Olanda 17.06.2012 21:45 P2.5 1.7
2 4958 MG/Danemarca - Germania 17.06.2012 21:45 MG1 1.55
3 5056 (TG)Boca Jr. - Arsenal S. 18.06.2012 01:15 S2.5 1.65
4 5171 PSF/Flamengo - Santos 17.06.2012 22:00 PSFX 1.65
5 5444 MG/Mariehamn - MyPa 17.06.2012 18:30 MO1 1.4
la publicbet
Mie imi place pariul : 4+ minute de prelungiri in repriza secunda, la Portugalia-Olanda. Cred ca destul de probabil sa se intample asa, dat find faptul ca este un meci decisiv, in urma caruia doar o echipa poate merge mai departe. Portughezii sunt cunoscuti pentru tragerile de timp si fragmentarile de joc, cand scorul ii avantajeaza si cand adversarul este teoretic unul superior. Cota este una foarte buna : 2.75.
primu bilet prins ..al 2 bilet nu a marcat fratele cassano.
maine joc
1 4951 (TG)Portugalia - Olanda 17.06.2012 21:45 P2.5 1.7
2 4958 MG/Danemarca - Germania 17.06.2012 21:45 MG1 1.55
3 5056 (TG)Boca Jr. - Arsenal S. 18.06.2012 01:15 S2.5 1.65
4 5171 PSF/Flamengo - Santos 17.06.2012 22:00 PSFX 1.65
5 5444 MG/Mariehamn - MyPa 17.06.2012 18:30 MO1 1.4
la publicbet
pierdut pe boca jr. scor 3-0 pt arsenal
gol in minutul 2
pt azi si maine .. nu sunt meciuri
italia - irlanda : l-am jucat prima repriza 1 , dar merge si handicap
croatia - spania 2
suedia - franta 2
ucraina - anglia psf2
cota de 8 miza 10 lei ![]()
pe ce mai aruncati banii??
Pe Sorana Cirstea si Wawrinka la Wimbledon.
Sorana mi-a iesit, insa Wawrinka a pierdut. (avea cota 5.40, la rejucare)
Germania -Italia 1 si peste 2,5 goluri in total ,miza 3.25
Germania -Italia 1 si peste 2,5 goluri in total ,miza 3.25
pe ce mai aruncati banii??
Bine spus...
Cred ca de-aia nu mi-a placut Europeanul asta!
Un pariu ca lumea nu mi-o iesit! ![]()
Am jucat si eu in faza grupelor cateva meciuri , m-am lasat rapid, de altfel stiam ca turneele finale sunt pline de surprize.
Un belet pe ziua de azi.. ![]()
B.Mattek-S./H.Tecau - S.Peer/J.Erlich 1
S.Lipsky/R.Ram - D.Brown/O.Marach 1
S.Cirstea - M.Kirilenko 1
N.Almagro - R.Gasquet 1
F.Verdasco - X.Malisse 1
Cota: 26.56
Flamengo - Atletico GO 1 1.50
Toronto - NY Red Bulls 2 1.90
Washinton DC - Montreal Impac 1X 1.13
E bun de ceva biletul, sau e donatie? ![]()
E bun daca e castigator!... ![]()
Bun de aruncat la gunoi. M-a scos tocmai New York... Te-ai fi gandit ca bate fara probleme o echipa vai de capu' ei care se bate la retrogradare ![]()
Stjarnan - Fram Reikjavik 1
Universidad de Chille - O'higgins 1
Nigeria - Venezuela 2
Recuperat o parte din banii pierduti alaltaieri, maine ( azi ) restul. ![]()
Mai sunt meciuri de jucat in perioada asta ?
Da, dar in mare parte cu echipe de care n-a auzit nici dracu'...