FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1103104105106107115»
Dragoshel14.06.2012 09:47

normal ca e fantezist, cum sa-l pui pe torres ca macheaza....

 

italia psf 1 WIN COTA 1.75

spania marcheaza in ambele reprize WIN COTA 1.80

gio_stgloria14.06.2012 09:50

Daca joaca din primul minut marcheaza . La fel cred si despre Iniesta.

Liviu: VPM14.06.2012 16:50

mai am Boca psf1

sao paulo psf1

nalbandian 1

spania - pr1

 

Romania - coreea de n 2 la handicap - win

seoul - marcheaza primul gol - win

italia - psf1 - win

 

miza 5 ron castig 98

 

si alt bilet

marcheaza torres

marcheaza cassano

 

 

normal ca e fantezist, cum sa-l pui pe torres ca macheaza....

si in finala cum a marcat? :)) o cota prea buna ..

Dragoshel14.06.2012 17:34

atunci sa dea torres in prima repriza si tot torres in a doua:))

gio_stgloria14.06.2012 18:24

Italia (familia lor de macaronari idioti :cursing: )

Gol Torres

Gol Iniesta

Dragoshel14.06.2012 18:26

cati dintre voi ati pune 10 lei pe un asemenea pariu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=320...e=1&theater

Dragoshel14.06.2012 19:55
italia psf 1 WIN COTA 1.75

spania marcheaza in ambele reprize WIN COTA 1.80

 

 

cand le aleg bine n-am bani sa pun...

gio_stgloria14.06.2012 20:31
cati dintre voi ati pune 10 lei pe un asemenea pariu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=320...e=1&theater

Cata inspiratieeee , zici ca l-a sunat Dumnezeu sa-i spuna .

Ronnie14.06.2012 21:24

Multe bilete de-astea sunt facute la misto de casele de pariuri pentru reclama.

andrey_ptm_steaua14.06.2012 21:32

am prins si eu ieri si azi : Danemarca - Portugalia 2 , Olanda- Germania GG3+ , Spania 1 si Italia - Croatia 1X....am pus 30 lei am luat 180

Liviu: VPM16.06.2012 21:30
mai am Boca psf1

sao paulo psf1

nalbandian 1

spania - pr1

 

Romania - coreea de n 2 la handicap - win

seoul - marcheaza primul gol - win

italia - psf1 - win

 

miza 5 ron castig 98

 

si alt bilet

marcheaza torres

marcheaza cassano

 

 

 

si in finala cum a marcat? :)) o cota prea buna ..

 

primu bilet prins ..

al 2 bilet nu a marcat fratele cassano.

 

maine joc

 

1 4951 (TG)Portugalia - Olanda 17.06.2012 21:45 P2.5 1.7

2 4958 MG/Danemarca - Germania 17.06.2012 21:45 MG1 1.55

3 5056 (TG)Boca Jr. - Arsenal S. 18.06.2012 01:15 S2.5 1.65

4 5171 PSF/Flamengo - Santos 17.06.2012 22:00 PSFX 1.65

5 5444 MG/Mariehamn - MyPa 17.06.2012 18:30 MO1 1.4

la publicbet

Stryker17.06.2012 12:31

Mie imi place pariul : 4+ minute de prelungiri in repriza secunda, la Portugalia-Olanda. Cred ca destul de probabil sa se intample asa, dat find faptul ca este un meci decisiv, in urma caruia doar o echipa poate merge mai departe. Portughezii sunt cunoscuti pentru tragerile de timp si fragmentarile de joc, cand scorul ii avantajeaza si cand adversarul este teoretic unul superior. Cota este una foarte buna : 2.75.

Liviu: VPM18.06.2012 09:01
primu bilet prins ..

al 2 bilet nu a marcat fratele cassano.

 

maine joc

 

1 4951 (TG)Portugalia - Olanda 17.06.2012 21:45 P2.5 1.7

2 4958 MG/Danemarca - Germania 17.06.2012 21:45 MG1 1.55

3 5056 (TG)Boca Jr. - Arsenal S. 18.06.2012 01:15 S2.5 1.65

4 5171 PSF/Flamengo - Santos 17.06.2012 22:00 PSFX 1.65

5 5444 MG/Mariehamn - MyPa 17.06.2012 18:30 MO1 1.4

la publicbet

pierdut pe boca jr. scor 3-0 pt arsenal :| gol in minutul 2

 

pt azi si maine .. nu sunt meciuri

italia - irlanda : l-am jucat prima repriza 1 , dar merge si handicap

croatia - spania 2

suedia - franta 2

ucraina - anglia psf2

cota de 8 miza 10 lei :)

Dragoshel28.06.2012 12:50

pe ce mai aruncati banii??

cristy.steaua2128.06.2012 16:09

Pe Sorana Cirstea si Wawrinka la Wimbledon.

Sorana mi-a iesit, insa Wawrinka a pierdut. (avea cota 5.40, la rejucare)

danimarcu28.06.2012 17:00

Germania -Italia 1 si peste 2,5 goluri in total ,miza 3.25

danimarcu28.06.2012 20:21
Germania -Italia 1 si peste 2,5 goluri in total ,miza 3.25

 

pe ce mai aruncati banii??

 

Bine spus...

 

Cred ca de-aia nu mi-a placut Europeanul asta!

Un pariu ca lumea nu mi-o iesit! :thumbdown:

gio_stgloria28.06.2012 22:04

Am jucat si eu in faza grupelor cateva meciuri , m-am lasat rapid, de altfel stiam ca turneele finale sunt pline de surprize.

cristy.steaua2129.06.2012 07:48

Un belet pe ziua de azi.. :)

 

B.Mattek-S./H.Tecau - S.Peer/J.Erlich 1

S.Lipsky/R.Ram - D.Brown/O.Marach 1

S.Cirstea - M.Kirilenko 1

N.Almagro - R.Gasquet 1

F.Verdasco - X.Malisse 1

Cota: 26.56

Lays30.06.2012 20:36

Flamengo - Atletico GO 1 1.50

 

Toronto - NY Red Bulls 2 1.90

 

Washinton DC - Montreal Impac 1X 1.13

 

 

E bun de ceva biletul, sau e donatie? :D

danimarcu30.06.2012 20:40

E bun daca e castigator!... :)

Lays01.07.2012 00:54

Bun de aruncat la gunoi. M-a scos tocmai New York... Te-ai fi gandit ca bate fara probleme o echipa vai de capu' ei care se bate la retrogradare :wall:

 

Lays03.07.2012 02:14

Stjarnan - Fram Reikjavik 1

 

Universidad de Chille - O'higgins 1

 

Nigeria - Venezuela 2

 

Recuperat o parte din banii pierduti alaltaieri, maine ( azi ) restul. :yes:

 

 

 

 

gio_stgloria03.07.2012 08:33

Mai sunt meciuri de jucat in perioada asta ?

Lays03.07.2012 12:29

Da, dar in mare parte cu echipe de care n-a auzit nici dracu'...

«1103104105106107115»