@Dragoshel
N-am mai jucat de vreo 2 saptamani , nu mai am bani de pierdut. ![]()
Probabil ca o sa te plictisesti repede de sistemul ala.
Am descoperit de curand pe net un sistem pe care nu stiu daca-l cunosti . E de jucat pe net.
1. Iti pui pe net o suma de 5 RON (nu-ti accepta depunere de 5 ron , pui 30 in cont sa zicem ).
2. Incepi sa mizezi suma asta de 5 RON pe o cota de 1.3(fie ca e cota simpla sau combinata / eu unul as prefera simpla)
3. Aia 5 RON + profitul realizat ii mizeizi din nou pe cota de 1.3 ziua urmatoare. Si tot asa , ce ai strans pana in ziua respectiva mizezi pe 1.3.
Nu l-am incercat , dar vreau sa il incerc o data. Totul e sa fii atent la alegerea evenimentelor, sa joci 1 singur meci pe zi si sa ai si bulanul necesar. Cu toate astea , sa zicem ca as reusi sa-mi fac banca sa creasca timp de 20 de zile , ceea ce ar insemna vreo 900 de RON si atunci gresesc pronosticul , tristete mare pentru toata munca mea.




