FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«199100101102103115»
Dragoshel14.12.2011 22:42

bao comunistule. am baut, dar asta tot nu era meci de x. sa joci la Vaslui psf x te mai iertam dar asa...

RobYnho15.12.2011 15:28

Ti-am zis, ma, sa nu mai combini etnobotanicele cu vodca.

Ronnie15.12.2011 16:35

Pariurile sunt trecutul, pokerul e viitorul dragi brailieni.

andrey_ptm_steaua15.12.2011 22:21

pacat ca nu am pus mai mult

DSCF0137.JPG

MRobert16.12.2011 22:25

Jokerit-Budejovice : peste 5.5

Romania-uNGARIA : 1

Plzen-Lulea : sub 5.5

Pardubice-Salzburg : sub 5.5

==> :alcoholic:

Roanne-Cholet :1

Dijon-Le Havre :1

Paris Levallios-Strasbourg :1

Gravelines-Dunkerque-Orleans: H1

Croatia-Brazilia:2

Franta-Danemarca:1

Norvegia-Spania: 1 ( se pare ca bate Norvegia)

==> :alcoholic::alcoholic:

andrey_ptm_steaua20.12.2011 14:39

miza : 3 lei

Cota : 67,49

Castig : 193 lei

DSCF0148.JPG

Dragoshel20.12.2011 14:48

poate le postati si voi inainte sa ne mai consultam si noi....

 

ps: felicitari Andrey

MRobert20.12.2011 16:28

Bilet 1 :Berlin-hamburg freezers >5.5

biel-ambri piotta <5.5

zug-lakers 1

kloten flyers0servette >5.5

bern-lugano >5.5

tigers-davos >5.5

lions-gotteron >5.5

Bilet 2:EC KAC-orli znojmo 1

ec vsv-medvescak >5.5

graz 99ers-olimpija liubliana 2

acroni jesenice-sapafeh. av19 2

red bull salzburg-liwest linz >5.5

Bilet3 :

riga-khimky moscow 2

oostende-valencia 2

lion-lukoil 1

buducnost-alba berlin 1

gasterra flames-basket nymbur- 2

aris-rudupis1

azovmash-rytas 2

donetskdunkerque 2

 

pareri?

Dragoshel20.12.2011 16:35

hochei, sau ce sunt astea?

MRobert20.12.2011 16:38

da,hochei si baschet.mai aveam un bilet la hochei din rusia dar am pus la un meci sub 5.5 si deja e 2-2 in repriza 2 min 10.. e greu dar nu imposibil :D ,in rest conduc toate pe biletul asta

hai sa-l pun totusi,poate are cineva vreo idee si pune live :

 

moscova-st petersburg 2

mytishi-uhc Dinamo <5.5

dynamo minsk-cekhov 1

skalica-nitra 1

poprad-dynamo riga <5.5

andrey_ptm_steaua20.12.2011 16:58

Bilet 1 :

 

F Dusseldorf - Borussia 2

Cagliari - Milan 2

Sevilla - San roque 1/1

Hayes&Yeading - Fleetwood peste 2,5

Nancy - Marseille PRsF 2

Wolverhampton - Norwich peste 2,5

Blackburn -bolton peste 2,5

 

 

Bilet 2 :

 

Dungannon - Ballymena peste 2,5

Glenavon - Cruaders peste 2,5

New Jersey - Ny Rangers PPsF X

Graz 99ers - Ol Ljubljana 2

Lens - Chateroux peste 1,5

Reims- Le havre peste 1,5

Monaco - Clermont peste 1,5

Hayes&Yeading - Fleetwood peste 2,5

 

MRobert20.12.2011 17:10

Andrey ce cote sunt la casa pariurilor la >2.5 goluri,>1.5 goluri?la bet cafe merge sa pui doar sub/peste 5.5 nu poti si 1.5 2.5 :thumbdown: ,adica se schimba cotele sau sunt mereu 1.70-1.80 in zona aia?sunt si mai mici?

Dragoshel20.12.2011 17:45

am luat si eu azi din hochei pe din minsk

siena

espaniol

Vaslui

 

am incercat sa evit pe Milan. cred ca vor alerga cei de la cagliari dupa un egal ca nebunii.

Ronnie20.12.2011 20:07

Care e faza cu PublicBet si cu Radio Zu? Daca pui bilet la ei intri in concurs? Si care trebuie sa fie miza minima a biletului? Daca stie cineva astept si eu un raspuns. Daca vrea. :D

cristy.steaua2120.12.2011 20:32

Un bilet de azi..

Miza: 3 lei( din greseala, ca vroiam pe 2! :) )

Nancy Marseille 2

Bastia Tours 1

Boulogne Troyes 1

Cagliari AC Milan 1

Espanyol Celta Vigo 1

 

Castig: 61 lei ( si zece bani)

andrey_ptm_steaua20.12.2011 21:57
Andrey ce cote sunt la casa pariurilor la >2.5 goluri,>1.5 goluri?la bet cafe merge sa pui doar sub/peste 5.5 nu poti si 1.5 2.5 :thumbdown: ,adica se schimba cotele sau sunt mereu 1.70-1.80 in zona aia?sunt si mai mici?

 

 

alea erau meciuri la fotbal...depinde de campionat dar in general sunt cote peste 1,70 la peste 2,5

 

m-au scos vasluiul , dortmund si sevilla azi :(

cristy.steaua2121.12.2011 10:36
Un bilet de azi..

Miza: 3 lei( din greseala, ca vroiam pe 2! :) )

Nancy Marseille 2

Bastia Tours 1

Boulogne Troyes 1

Cagliari AC Milan 1

Espanyol Celta Vigo 1 :)

 

Castig: 61 lei ( si zece bani)

 

Le-am laut banii ! hehe

PS. La Milan am pus 2 :)

MRobert21.12.2011 11:09

Cum sa faca egal la baschet,ce nemernici ! :judge::judge::judge:

MRobert22.12.2011 12:15

poprad-petersburg 2

bratislava-mountfield 1

rodovre-efb ishockey 1

linz-graz 1

salzburg-vsv 1

trinec-kladno 1

 

ps:la meciul asta aveam sub 5.5 priviti in ce minut s-a dat ultimul gol :judge:

http://www.flashscore.ro/meci/jimOyWml/#sumar-meci

Dragoshel22.12.2011 14:00

nici cu lille aseara nu mi-a fost rusine

gio_stgloria03.01.2012 13:35

ma scoate starace :cursing:

cristy.steaua2103.01.2012 14:53

Idem si la mine..

Si cand ma gandesc ca l-am prins pe Hane...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.01.2012 15:10

Cate penisuri ii am bagat azi lui Hanescu marele jucator care joaca la pariuri si el.

MRobert04.01.2012 20:21

montreal canadiens-win jets 2

devils-bruins >5.5

ducks-sharks >5.5

canucks-minnesota >5.5

 

si

 

 

 

boston-nets H1 (12.5)

pistons-bulls H2 (6.5)

miami-indiana H1(9.5)

san antonio-golden state H1(8.5)

nuggets-sacramento H1(9.5)

orlando-wizards sub 190.5

 

 

pareri? :worthy:

gio_stgloria04.01.2012 23:38
Cate penisuri ii am bagat azi lui Hanescu marele jucator care joaca la pariuri si el.

las' ca i-a aratat raonic cine e seful. 6-1, 6-4.

«199100101102103115»