FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«1979899100101115»
Andrei-Cristian02.11.2011 00:41

Manchester - Otelul >2,5

iNsTiGaToR02.11.2011 20:50
Manchester - Otelul >2,5

Am impresia ca nu iese :)))

Andrei-Cristian03.11.2011 15:21

Pacat , bine ca nu am pus

Spre deosebire de azi ...

 

Steaua - Maccabi 1 :confused: 2,40

Shamrock R. - PAOK Salonic 2 1,90

Lazio - Zurich 1 1,40

Fulham - Wisla C. 1,30

Birmingham - Brugge 1 2,25

9--> 160

blindica03.11.2011 16:00

1. Birmingham : Club Brugge U1,5-1 3.26

2. Maccabi Tel Aviv : Stoke U2,5-1 1.75

3. Schalke : Aek Larnaca 1 1.10

4. Fulham : Wisla Krakow U1,5-1 3.75

Cota Totala: 23.533125

 

 

gio_stgloria03.11.2011 16:29

paok

sporting

legia

anderlecht

 

Andrei-Cristian03.11.2011 18:26

Ce-i cu Sporting......

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.11.2011 23:17

Vaslui 1 si Steaua h1 cu 10 lei si ala e milionul. :thumbup:

zloty04.11.2011 09:50

metalist -malmo-peste2.5

Steaua-maccabi-peste 3.5

twente-odense-peste 2.5

anderlecht-sturm g.-peste 2.5

austria v-az-peste 2.5

suma pariata 20 lei castig 377

 

Stryker04.11.2011 10:42

Schalke 0-0 Larnaka dupa 0-5 in tur, PSV - Hapoel 3-3 dupa 0-1 in tur chiar si Shamrock 1-3 PAOK, daca te gandesti ca la greci se anuntau o gramada de absenti.

 

Pariurile astea(mai ales cele din fotbal) par cateodata o nebunie pura, felicitari celor care au prins ceva ieri.

gio_stgloria04.11.2011 17:40

Au fost meciuri foarte bune ieri . Personal am jucat 2 bilete si pe ambele am pierdut cate un meci. Meciurile de la 22 au fost toate peste 3 goluri daca nu ma insel. Incercati sa jucati la goluri in etapele urmatoare.

gio_stgloria10.11.2011 16:32

FrantaU21 - RomaniaU21 : Franta (-1).

blindica10.11.2011 16:38

Ceva pareri pentru barajele EURO 2012?

 

Bosnia-Hertegovina v Portugalia

Turcia v Croatia

Estonia v Republica Irlanda

Cehia v Muntenegru

aristica10.11.2011 16:54

2

1

x

1

aliuta4710.11.2011 18:23

am pus si eu azi

Fish - Monaco 1

Bopanna R./Qureshi A. U. H. - Fleming C./Murray J. 2

Beck - Authom - 1

Kudryavtsev A. - R.Ram 2

Zimmerman - Ungur 2

Lemvig - Ã…rhus 2

Rusia - Finlanda 1x

f234567k10.11.2011 21:23
Zimmerman - Ungur 2

Adi Ungur, esti o mizerie, pam pam!

Dragoshel10.11.2011 21:27

am pus ca se dau mai multe goluri la spania u21 decat la portugalia u21. spania a batut cu 6-0 si portugalia arre 4-0 la pauza... te doare capu... ca la handbal

gio_stgloria10.11.2011 21:30

Si pe mine m-a facut mascariciul ala de ungur.

Maine cota 1.80 pentru Djokovic in meciul cu Tsonga. Ma tenteaza rau de tot. De aseamenea 1.52 pentru Ferrer cu Isner, desi asta e mai greu.

Inca un meci bun andreas beck - bedene. Beck e in forma si cred ca va bate.

Peter torebko - go soeda 2

 

 

Astept pareri si de la voi.

 

f234567k10.11.2011 21:44

Ca o parere personala, Djokovic-Tsonga mi se pare mai bine de jucat la over, la numar de game-uri. Cel mai probabil o sa aibe 23.5. De cand a revenit dupa accidentare, Djokovic a pierdut set saptamana trecuta la Malisse, a pierdut meciul cu Nishikori 0-6 in decisiv, iar astazi a pierdut set cu Troicki. Fiind cunoscuta conditia lui fizica precara din finalul asta de sezon e o probabilitate si de un abandon, neriscand probabil sa se omoare cu Tsonga si sa rateze turneul campionilor. Tsonga l-am vazut astazi cu Seppi. L-a scos serviciul de multe ori pe mingiile de break ale italianului.

 

Ferrer-Isner 1

Cat sa ii mai mearga? Soricarul Ferrer e foarte bun la retur.

 

Berlocq-Bagnis 1, la Buenos Aires

 

Fotbal, Tara Galilor: Port Talbot-Aberystwyth 1 si Carmarthen-Neath 2

 

Oman-Australia 2

 

Pe astea merg eu maine. Succes!

gio_stgloria10.11.2011 21:49

La Djokovic ai dreptate, foarte posibil sa fie 3 seturi.In rest sunt multe meciuri interesante maine ,inspiratie s-avem. :D

Stryker10.11.2011 21:50

eu zic asa la meciurile de baraj de la Euro

 

Bosnia - Portugalia : marcheaza ambele

Turcia - Croatia : 1X

Cehia - Muntenegru : 1

Estonia - Irlanda : X2

 

Cota totala in jur de 5.5

 

@ f234567k

 

Isner se afla intr-o forma buna, i-a batut pe Wawrinka si Lopez cu un serviciu foarte bun, Ferrer are un retur mai bun insa la serva cred ca e mai slab decat americanul. Spaniolul are 3-0 h2h, insa ultimul meci s-a jucat acum doi ani jumate si de atunci Isner a mai progresat. Meciul este unul destul de dificil, cred ca se poate incheia cu un over.

 

Australia mi se pare si mie un bet destul de bun, desi australienii se pot califica si cu un egal, cred ca o sa-i bata pe Oman care sunt mult sub ei.

gio_stgloria10.11.2011 21:53

Eu unul la baraje nu ma bag, sunt meciuri in care se pune mult suflet si se poate intampla orice. Totusi cred ca se va marca putin.

f234567k10.11.2011 21:57

Ce ziceti de meciurile de mai pe seara, din America de Sud?

 

Argentina-Bolivia

Uruguay-Chile

Columbia-Venezuela

Paraguay-Ecuador

blindica10.11.2011 22:00

Eu zic ca sunt mari sanse de a castiga ceva la baraje,de aceea v-am intrebat. Multumesc pentru feedback.

Eu as merge pe :

 

Bosnia-Hertegovina v Portugalia X

Turcia v Croatia X sau X2 ( ce lot au croatii ! )

Estonia v Republica Irlanda 2

Cehia v Muntenegru 1

 

Totusi,ce zice Stryker nu-i rau,dar parca tind mai mult spre croati.

Daca mai aveti pareri,nu ezitati.

 

@ peridrome : 1 pe linie in America de Sud?

aliuta4710.11.2011 22:08

ar merge si R.Ram contra lui Zimmerman nu prea a jucat nimic neamtul mi se pare mai bun RAM !

 

BELGIA 1 CLAR MAINE:)!

Stryker10.11.2011 22:10

si eu zic ca se pot face ceva bani cu meciurile de la baraj, mai mult mie frica de Muntenegru sa nu scoata un egal supriza cu cehii, decat de Croatia ...

 

Turcia joaca acasa si are in spate un stadion fanatic, croatii pot intoarce meciul in retur asa ca un egal le-ar veni ca o manusa.

 

Pronosticul care mi se pare unul din cele mai bune de maine este : gol ambele la Bosnia - Portugalia

 

De asemenea cred ca mai merita de jucat si Maroc(cine e Uganda in fotbal?)

«1979899100101115»