Manchester - Otelul >2,5
Manchester - Otelul >2,5
Manchester - Otelul >2,5
Am impresia ca nu iese
)
Pacat , bine ca nu am pus
Spre deosebire de azi ...
Steaua - Maccabi 1
2,40
Shamrock R. - PAOK Salonic 2 1,90
Lazio - Zurich 1 1,40
Fulham - Wisla C. 1,30
Birmingham - Brugge 1 2,25
9--> 160
1. Birmingham : Club Brugge U1,5-1 3.26
2. Maccabi Tel Aviv : Stoke U2,5-1 1.75
3. Schalke : Aek Larnaca 1 1.10
4. Fulham : Wisla Krakow U1,5-1 3.75
Cota Totala: 23.533125
paok
sporting
legia
anderlecht
Ce-i cu Sporting......
Vaslui 1 si Steaua h1 cu 10 lei si ala e milionul. ![]()
metalist -malmo-peste2.5
Steaua-maccabi-peste 3.5
twente-odense-peste 2.5
anderlecht-sturm g.-peste 2.5
austria v-az-peste 2.5
suma pariata 20 lei castig 377
Schalke 0-0 Larnaka dupa 0-5 in tur, PSV - Hapoel 3-3 dupa 0-1 in tur chiar si Shamrock 1-3 PAOK, daca te gandesti ca la greci se anuntau o gramada de absenti.
Pariurile astea(mai ales cele din fotbal) par cateodata o nebunie pura, felicitari celor care au prins ceva ieri.
Au fost meciuri foarte bune ieri . Personal am jucat 2 bilete si pe ambele am pierdut cate un meci. Meciurile de la 22 au fost toate peste 3 goluri daca nu ma insel. Incercati sa jucati la goluri in etapele urmatoare.
FrantaU21 - RomaniaU21 : Franta (-1).
Ceva pareri pentru barajele EURO 2012?
Bosnia-Hertegovina v Portugalia
Turcia v Croatia
Estonia v Republica Irlanda
Cehia v Muntenegru
2
1
x
1
am pus si eu azi
Fish - Monaco 1
Bopanna R./Qureshi A. U. H. - Fleming C./Murray J. 2
Beck - Authom - 1
Kudryavtsev A. - R.Ram 2
Zimmerman - Ungur 2
Lemvig - Ã…rhus 2
Rusia - Finlanda 1x
Zimmerman - Ungur 2
Adi Ungur, esti o mizerie, pam pam!
am pus ca se dau mai multe goluri la spania u21 decat la portugalia u21. spania a batut cu 6-0 si portugalia arre 4-0 la pauza... te doare capu... ca la handbal
Si pe mine m-a facut mascariciul ala de ungur.
Maine cota 1.80 pentru Djokovic in meciul cu Tsonga. Ma tenteaza rau de tot. De aseamenea 1.52 pentru Ferrer cu Isner, desi asta e mai greu.
Inca un meci bun andreas beck - bedene. Beck e in forma si cred ca va bate.
Peter torebko - go soeda 2
Astept pareri si de la voi.
Ca o parere personala, Djokovic-Tsonga mi se pare mai bine de jucat la over, la numar de game-uri. Cel mai probabil o sa aibe 23.5. De cand a revenit dupa accidentare, Djokovic a pierdut set saptamana trecuta la Malisse, a pierdut meciul cu Nishikori 0-6 in decisiv, iar astazi a pierdut set cu Troicki. Fiind cunoscuta conditia lui fizica precara din finalul asta de sezon e o probabilitate si de un abandon, neriscand probabil sa se omoare cu Tsonga si sa rateze turneul campionilor. Tsonga l-am vazut astazi cu Seppi. L-a scos serviciul de multe ori pe mingiile de break ale italianului.
Ferrer-Isner 1
Cat sa ii mai mearga? Soricarul Ferrer e foarte bun la retur.
Berlocq-Bagnis 1, la Buenos Aires
Fotbal, Tara Galilor: Port Talbot-Aberystwyth 1 si Carmarthen-Neath 2
Oman-Australia 2
Pe astea merg eu maine. Succes!
La Djokovic ai dreptate, foarte posibil sa fie 3 seturi.In rest sunt multe meciuri interesante maine ,inspiratie s-avem. ![]()
eu zic asa la meciurile de baraj de la Euro
Bosnia - Portugalia : marcheaza ambele
Turcia - Croatia : 1X
Cehia - Muntenegru : 1
Estonia - Irlanda : X2
Cota totala in jur de 5.5
@ f234567k
Isner se afla intr-o forma buna, i-a batut pe Wawrinka si Lopez cu un serviciu foarte bun, Ferrer are un retur mai bun insa la serva cred ca e mai slab decat americanul. Spaniolul are 3-0 h2h, insa ultimul meci s-a jucat acum doi ani jumate si de atunci Isner a mai progresat. Meciul este unul destul de dificil, cred ca se poate incheia cu un over.
Australia mi se pare si mie un bet destul de bun, desi australienii se pot califica si cu un egal, cred ca o sa-i bata pe Oman care sunt mult sub ei.
Eu unul la baraje nu ma bag, sunt meciuri in care se pune mult suflet si se poate intampla orice. Totusi cred ca se va marca putin.
Ce ziceti de meciurile de mai pe seara, din America de Sud?
Argentina-Bolivia
Uruguay-Chile
Columbia-Venezuela
Paraguay-Ecuador
Eu zic ca sunt mari sanse de a castiga ceva la baraje,de aceea v-am intrebat. Multumesc pentru feedback.
Eu as merge pe :
Bosnia-Hertegovina v Portugalia X
Turcia v Croatia X sau X2 ( ce lot au croatii ! )
Estonia v Republica Irlanda 2
Cehia v Muntenegru 1
Totusi,ce zice Stryker nu-i rau,dar parca tind mai mult spre croati.
Daca mai aveti pareri,nu ezitati.
@ peridrome : 1 pe linie in America de Sud?
ar merge si R.Ram contra lui Zimmerman nu prea a jucat nimic neamtul mi se pare mai bun RAM !
BELGIA 1 CLAR MAINE:)!
si eu zic ca se pot face ceva bani cu meciurile de la baraj, mai mult mie frica de Muntenegru sa nu scoata un egal supriza cu cehii, decat de Croatia ...
Turcia joaca acasa si are in spate un stadion fanatic, croatii pot intoarce meciul in retur asa ca un egal le-ar veni ca o manusa.
Pronosticul care mi se pare unul din cele mai bune de maine este : gol ambele la Bosnia - Portugalia
De asemenea cred ca mai merita de jucat si Maroc(cine e Uganda in fotbal?)