FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pariuri sportive

«19899100101102115»
Dragoshel11.11.2011 05:21

pai nu stiu eu sa pariez???

 

ps: bilet castigat

red&blue_boy11.11.2011 09:14
Ceva pareri pentru barajele EURO 2012?

 

Bosnia-Hertegovina v Portugalia

Turcia v Croatia

Estonia v Republica Irlanda

Cehia v Muntenegru

X

X

2

1

 

Ce ziceti de meciurile de mai pe seara, din America de Sud?

 

Argentina-Bolivia

Uruguay-Chile

Columbia-Venezuela

Paraguay-Ecuador

1

X

1

1

aliuta4711.11.2011 12:23

am pus si eu azi 2 bilete:

asta e de tenis

mirnyi/nestor

llodra/zimonjic

Odesnik

Bemelmans

Zeballos

23.5 Ferrer - Isner Sub

si fotbal

Melbourn Heart - Newcastle Jets peste 2.5

Bosnia-Portugal X2

Cehia - Muntenegru 1

U21/ Grecia - Germania 2

Olanda - Elvetia peste 2.5

U.A.E - Coreea De sud 2

Turcia - Croatia peste 2.5

ebonyc11.11.2011 12:29
Ce ziceti de meciurile de mai pe seara, din America de Sud?

 

Argentina-Bolivia

Uruguay-Chile

Columbia-Venezuela

Paraguay-Ecuador

 

Toate sunt de 1 solist la scoruri stranse.

aliuta4711.11.2011 18:29

BA CE MECI Grecia - Germania la U21 :| era sa fac atac de cord! gol nemtii in min 87 pentru 4-3 / ia rosu grecia in min 90 / da gol 4-4 in min 92 / min 94 gol nemtii 5-4:|

Dragoshel11.11.2011 18:44

portugalia - bosnia marcheaza ambele echipe??? :D

gio_stgloria11.11.2011 18:53

M-a distrus tenisu azi :|. Numai ciudatenii.

 

*Alecs*11.11.2011 20:02

22l46t.jpg

 

Daca stiam ca o sa ma scoata doar cel mai normal meci, nu mai puneam deloc biletul. Nu-mi pare rau de bani, ci de exotismul si frumusetea biletului :(

blindica11.11.2011 21:20

@Alecs: ti se pusese pata pe Seychelles! :-D am pierdut la baraje din cauza mea,croatii i-au calcat pe turci. Culmea e ca anticipasem pe pag anterioara asta,vorbind despre lotul croatilor. Am zis totusi ca turcii or sa scoata un egal beneficiind de public si de niste jucatori de calitate medie,dar n-au reusit sa pacaleasca fotbalul. Erau peste 100ron cu 3 lei :-(. Acu' vine chodí do píce cu morala :-D

Stryker11.11.2011 23:35

m-a "executat" bet-ul gol ambele bosnia-portugalia, in rest am prins toate pe o combinatie frumusica :(

 

asta e si cu pariurile ... cateodata e bine sa joci simplu pe linie

 

PS : @ f234567k ai vazut ca am avut dreptate cu Isner, chiar am jucat 2-1 pe o combinatie, mai mult la misto, dar am combinat cu Romania egal si iti dai seama ...

f234567k12.11.2011 00:36
PS : @ f234567k ai vazut ca am avut dreptate cu Isner, chiar am jucat 2-1 pe o combinatie, mai mult la misto, dar am combinat cu Romania egal si iti dai seama ...

Eu am jucat la Isner-Ferrer ca se vor juca peste 23.5 gameuri, dar m-a curatat Australia.

Succes in weekend!

chodi do piče12.11.2011 12:19
@Alecs: ti se pusese pata pe Seychelles! :-D am pierdut la baraje din cauza mea,croatii i-au calcat pe turci. Culmea e ca anticipasem pe pag anterioara asta,vorbind despre lotul croatilor. Am zis totusi ca turcii or sa scoata un egal beneficiind de public si de niste jucatori de calitate medie,dar n-au reusit sa pacaleasca fotbalul. Erau peste 100ron cu 3 lei :-(. Acu' vine chodí do píce cu morala :-D

 

 

Esti amuzant.

andrey_ptm_steaua12.11.2011 19:18

Hochei :

 

Toronto - Ottawa 1

Washington - New Jersey 1

Carolina - Pittsburgh 2

Boston - Buffalo 1

gio_stgloria13.11.2011 15:46

Luni si Marti se joaca din nou meciuri internationale. Sariti cu ponturile. O sa ma gandesc si eu la cateva. :thumbup:

TURQOAZ13.11.2011 16:22

PrsF Maroc-Camerun 2 1.91

PrsF U21 Israel-Franta 2 1.77

Podravka-Viborg 2 1.45

PrsF Torino-Bari 1 1.37

PrsF La Coruna-Celta Vigo 1.67

gio_stgloria30.11.2011 19:44

castiga coloratii ?

Dragoshel30.11.2011 19:59

1 si 3+ am jucat.. pe un bilet combinat

TURQOAZ30.11.2011 20:19

Ce m-a scos asta-seara Udinese si Malmo au facut egal.Imi iesise meciul nebun Maribor 3-Brugge 4.De suparare am aruncat biletul de la parisport:(((

blindica03.12.2011 11:15

Bilet ''la sigur''. Oricum,se stie ca nimic nu prea mai este sigur in zilele noastre . :ohmy:

Echipele,codul,pariul si cota ( Stanley )

 

1. Anderlecht : Oud Heverlee 1329 1 1.10

2. Paris St Germain : Auxerre 1512 1 1.50

3. Schalke : Augsburg 1548 1 1.40

4. Rapid Bucharest : Sportul Studentesc 2143 1 1.30

5. Atletico Madrid : Rayo Vallecano 2608 1 1.55

6. Ceahlaul : FCM Targu Mures 2095 1X 1.25

7. Napoli : Lecce 1717 1 1.35

 

Cota Totala: 7.854721875

Dragoshel04.12.2011 18:31

asta poate te lasi de bagat cota 1.10 .....

blindica04.12.2011 20:01

@Dragoshel : N-am mai apucat sa pun biletul.Stiu ca Anderlecht a facut egal acasa cu necunoscutii aceia,deci m-ar fi scos.In rest,toate au ''iesit''.In orice caz,mai des am castigat asa si imi convine sa iau 70-80 lei cu 10 lei pariati,nu caut sa fac avere si nu traiesc din pariuri ca majoritatea alora care se invart prin agentie.

 

Am vazut in agentiile Stanley niste monitoare pe care sunt redate niste mini-meciuri ,gen fifa,pe care nemancatii de acolo chiar pariaza.Care-i faza?Cine ''joaca'' acele meciuri?

Elvis04.12.2011 21:48
@Dragoshel : N-am mai apucat sa pun biletul.Stiu ca Anderlecht a facut egal acasa cu necunoscutii aceia,deci m-ar fi scos.In rest,toate au ''iesit''.In orice caz,mai des am castigat asa si imi convine sa iau 70-80 lei cu 10 lei pariati,nu caut sa fac avere si nu traiesc din pariuri ca majoritatea alora care se invart prin agentie.

 

Am vazut in agentiile Stanley niste monitoare pe care sunt redate niste mini-meciuri ,gen fifa,pe care nemancatii de acolo chiar pariaza.Care-i faza?Cine ''joaca'' acele meciuri?

:D

Sunt jocuri virtuale; un rahat, daca vrei parerea mea .

Ai grija cu jocurile din Belgia, Elvetia, Israel, poate si Scotia si Olanda . :wacko:

Bafta !

RobYnho14.12.2011 22:09

Untitled.png

 

Deci .. tot la pacanele.

Dragoshel14.12.2011 22:28

cel mai slab jucator pe care il cunosc.

 

 

cum sajoci Steaua x2. ori joci 1 ori 2. asta nu era meci de x in viata vietii lui

RobYnho14.12.2011 22:40
cum sajoci Steaua x2. ori joci 1 ori 2. asta nu era meci de x in viata vietii lui

 

Florareaso, iar ai baut fara mine?

 

«19899100101102115»