Da pe Rosol,cred ca il da pe digi2 dupa meciul asta care se joaca acum.
Da pe Rosol,cred ca il da pe digi2 dupa meciul asta care se joaca acum.
Gaz Metan - Rapid 2
Pandurii - Vaslui 1x
Tg Mures - Petrolul x2
Steaua - Ceahlaul H1
10--> 131
dupa parerea mea ai aruncat 10 lei.
LE: daca nu uit maine voi scana biletu pe care l-am pus eu cu scoruri corecte pe Liga 1.
Ceva ponturi pentru weekend?! N-am mai jucat de ceva timp... ![]()
http://www.gsbet.ro/verifica/1956334032402 uite ce m-am distrat cu 2 lei. am vazut ca prea numai 1-0 in etapa asta pana acum.
ps: e sistem 3 din 5. daca mai iese 1 meci iau si eu vreo 30 de lei...
Gaz Metan - Rapid 2Pandurii - Vaslui 1x
Tg Mures - Petrolul x2
Steaua - Ceahlaul H1
10--> 131
Cel mai slab bilet din 2012 ![]()
ieri am pierdut pe birmingham 200 ron.. si azi pierd pe Dinamo Kiev 90 ron cu 5 lei respectiv 2. i57tmg codul la super bet
Pun si eu aici cateva meciuri pe care le cred bune. In general sunt meciuri cu miza pe final de campionat, unele chiar in ultima etapa.
Buzau - Galati x2 sau 2
Belupo-Istra 1961 1
Hajduk Split-Lok. Zagreb 1
Dortmund - Bayern marcheaza ambele
Juve stabia - samdoria 2
Padova - Gubbio 1
livorno - sasuolo sub 2.5
Gil Vicente-Feirense x2
Getafe - Zaragoza 2
Levante - Ath. Bilbao 1
stoke - bolton x2 sau 2
Pun si eu aici cateva meciuri pe care le cred bune. In general sunt meciuri cu miza pe final de campionat, unele chiar in ultima etapa.
Buzau - Galati x2 sau 2
Belupo-Istra 1961 1
Hajduk Split-Lok. Zagreb 1
Dortmund - Bayern marcheaza ambele
Juve stabia - samdoria 2
Padova - Gubbio 1
livorno - sasuolo sub 2.5
Gil Vicente-Feirense x2
Getafe - Zaragoza 2
Levante - Ath. Bilbao 1
stoke - bolton x2 sau 2
Buzau - Galati x2 sau 2
Belupo-Istra 1961 1
Hajduk Split-Lok. Zagreb 1
Dortmund - Bayern marcheaza ambele
Juve stabia - samdoria 2
Padova - Gubbio 1
livorno - sasuolo sub 2.5
Gil Vicente-Feirense x2
Getafe - Zaragoza 2
Levante - Ath. Bilbao 1
stoke - bolton x2 sau 2
Destul de bine, a luat careva meciuri din lista asta ?
Düsseldorf-Hertha B. 2 3.08
Torino-Sassuolo X 2.95
Huddersfield-Milton 1 2.15
U Cluj-Vointa Sibiu X2 2.05
CS Mioveni-CFR Cluj PsFX 2.40
Guadalajara-Celta Vigo OM2+ 1.58
la Herta jucati mai bine OM2+ nu cred ca o sa bata herta in seata asta sau peste 2.5 goluri 1.85
la mioveni am pus si GM 1.85 avea cota.
Ce e OM2+ ? Eu am luat 2 direct la Celta. si peste 2.5 goluri la CFR.
am si 2 direct. am si om 2+ pentru ca nu joc acelasi meci pe mai multe bilete. si am zis sa le schimb. la CFR mi se pare greu peste 2.5 dar e Liga 1, este posibil ![]()
Saracie mare in oferta, am preferat un 1.60 la peste 2.5 decat 1.20-130 la victorie.
oaspetii marcheaza 2 sau mai multe goluri.
pffff uite ca iti iese si 3+ la CFR... ce goluri...
INTER TURKU - KUPS : 1-1.45
LAHTI - TPS : 2 -1.90
HAKA VAL - HJK HELSINKI : DG2-2+ 1.75
HAKEN - NORKOPING : 3+ 1.65
ATVIDABERG - SYRIANSKA : 3+ 1.75
FALKENBERG - LANDSKRONA : GG 1.60
JONKOPINGS - UMEA : 1 -1.45
STROMSGOTSET - TROMSO : 3+ - 1.70
ROSENBORG - HONEFOSS : X PAUZA - 2.65
MOLDE - FREDRIKSTAD : 1 - 1.40
BRANN - SOGNDAL : 1 - 1.75
ODD GRENLAND - SANDNESS : 1 - 1.65
SANDEFJORD - RANHEIM : x2 1.65
SP SARPSBORG - MJONDALEN : 1 - 1.45
START - NOTTODEN : 1 - 1.35
astea le voi juca azi. sa vad ce selectez din ele
@Dragoshel
N-am mai jucat de vreo 2 saptamani , nu mai am bani de pierdut.
Probabil ca o sa te plictisesti repede de sistemul ala.
Am descoperit de curand pe net un sistem pe care nu stiu daca-l cunosti . E de jucat pe net.
1. Iti pui pe net o suma de 5 RON (nu-ti accepta depunere de 5 ron , pui 30 in cont sa zicem ).
2. Incepi sa mizezi suma asta de 5 RON pe o cota de 1.3(fie ca e cota simpla sau combinata / eu unul as prefera simpla)
3. Aia 5 RON + profitul realizat ii mizeizi din nou pe cota de 1.3 ziua urmatoare. Si tot asa , ce ai strans pana in ziua respectiva mizezi pe 1.3.
Nu l-am incercat , dar vreau sa il incerc o data. Totul e sa fii atent la alegerea evenimentelor, sa joci 1 singur meci pe zi si sa ai si bulanul necesar. Cu toate astea , sa zicem ca as reusi sa-mi fac banca sa creasca timp de 20 de zile , ceea ce ar insemna vreo 900 de RON si atunci gresesc pronosticul , tristete mare pentru toata munca mea.
a functionat bine sistemul asta la tine? daca nu, la ce numar te.ai oprit? eu l.am incercat de doua ori. prima data m.am oprit la meciul 5 , apoi la meciul 13.
callatis mangalia 2
gloria buzau 2
doar la mozzart le mai gasiti au cota 20 impreuna
Basel v Luzern 1 ( Cupa )
Astra Giurgiu v Viitorul Constanta X
Chindia Targoviste v Gaz Metan Severin X2
Cota totala 13.277 la Stanley.
callatis mangalia 2gloria buzau 2
doar la mozzart le mai gasiti au cota 20 impreuna
Pe ce te bazezi ? Trantesc meciurile ?
@Steaua-no1
din pacate nu l-am mai folosit , m-am lacamit la sume mai mari. Dar il voi incerca cat de curand. Pacat ca te-ai oprit la 13 , cu inca 4-5 meciuri faceai o suma frumoasa.
m-am bazat pe ce auzisem si pe faptul ca la alte case fusesera scoase din oferta aceste 2 meciuri...plus sumele mari pariate pe ele de anumite persoane...din pacate n-a fost adevarat..bine ca nu am pierdut mult ![]()
Dinamo II m-a usurat de 14 mil in ultimele doua etape! Sa le tuf mamele in gat!
Ai avut pe tulcea ? Eu am zis ca e blat cand am vazut ca au egalat si a mai luat si Dinamo rosu.
Bilet de ieri :
Marcheza Bendtner
Bate Germania
Marcheaza Cristinel
5lei >>> 100 lei.
Curat ghinion, gio!
Ceva sfaturi pentru astazi si maine? ![]()
La publicbet :
Irlanda - Spania - gol Torres. Numai sa joace titular, asta nu stiu.
Irlanda - Spania - va fi penalty.
E fantezist biletul , dar cine stie..eu il joc cu 5 lei.Mai pun un tenis pe langa astea doua , dar inca nu m-am uitat pe oferta.
R.Lindstedt/H.Tecau - J.Erlich/A.Ram 1