Steaua in prima repriza pot sa zic ca a jucat foarte bine si trebe felicitati jucatori,Baciu si zapata au fost dupa parerea mea cei mai buni d la Steaua din prima repriza.V.Badea nu merita sa joace azi si Surdu parca ar fi al 12 jucator al arsenalului.Sa speram ca intra Zaharia si ca obtinem macar un punct !!! Forta Steaua!!! si fiti alaturi d echipa si la bine si la rau!
