FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Arsenal 0 - 1

«123459»
Cris0702.10.2007 19:56

Steaua in prima repriza pot sa zic ca a jucat foarte bine si trebe felicitati jucatori,Baciu si zapata au fost dupa parerea mea cei mai buni d la Steaua din prima repriza.V.Badea nu merita sa joace azi si Surdu parca ar fi al 12 jucator al arsenalului.Sa speram ca intra Zaharia si ca obtinem macar un punct !!! Forta Steaua!!! si fiti alaturi d echipa si la bine si la rau!

White_R02.10.2007 19:56
Noroc? Pai ce-ai vrea altceva in fata lui Arsenal? Oare n-ai vrea sa-i dominam 90 de minute si sa le dam 4-5 goluri? Norocul face parte din fotbal. Mai bine 1 punct norocos decat zero ghinioniste, cum am patit anul trecut la Madrid...

Asa e .Totusi tinand cont ca jucatorii de la Arsenal nu sunt o rasa superioara, ca banii nu ii fac pe jucatori mai puternici, mai tehnici, mai valorosi si ca la fel ca orice alti fotbalisti si stelistii nu fac altceva decat sa se antreneze toata ziua si viata, e penibil . Deja ideia de a numi anumite echipe extraterestre e umilitoare . Ce sa mai ,se joaca ca si adultii cu copiii,... ei lejer si Steaua la capacitate maxima de abia respira . Oare stelistii ce mananca? Oare ce fac toata ziua de au jumate din forta celor de la Arsenal ? Nu le cere nimeni sa ii snopeasca pe Arsenal, dar sa joaca de la egal la egal ...Cand ma uit pe statistica sa nu vad ceva de genu suturi la poarta Arsenal 10-Steaua 3

GeorgianaBS02.10.2007 19:58
Se pare ca Baciu da tot ce are el mai bun in meciu asta....asta...sau poate doar are noroc

 

mie mi se pare ca Baciu joaca foarte foarte bine! are pozitie buna, degajeaza cand trebuie si cum trebuie, cand ajung la el, pasele se leaga...Petre, iesi afara inainte sa vin sa te scot eu!!!! :biggrin:

 

Forza Steaua=Forza Romaniei=Forza NOASTRA=SPERANTA NOASTRA= fular-campionii

White_R02.10.2007 20:08

Daca dadea gol Dica de la 40 m !!!

fansteaua4602.10.2007 20:12

Zapata e cel mai bun de pe teren , Neaga , Badea si inca unul care are ghete galbene sunt in plus

puricele02.10.2007 20:13

Ba so mor eu da c-am putini pe stadion.In sfarsit la schimbat pe Neaga nu prea facut mare lucru.Si culmea dar o mai spun si pe asta Baciu mi se pare cel mai bun

fansteaua4602.10.2007 20:14

Si Baciu joaca foarte bine

puricele02.10.2007 20:17

Scuze nu l-a schimbat pe Neaga

fansteaua4602.10.2007 20:19

Pentru atacantii nostri nu are nimeni cine sa centreze

fansteaua4602.10.2007 20:20

Jucam cu multa daruire

fansteaua4602.10.2007 20:24

Ce ratare Iacob :sad2: :sad2: :sad2:

Joga Bonito02.10.2007 20:24

Iacob nesimtitule!!!

 

Pe boul asta sa-l fluierati!

puricele02.10.2007 20:24
Ba so mor eu da c-am putini pe stadion.In sfarsit la schimbat pe Neaga nu prea facut mare lucru.Si culmea dar o mai spun si pe asta Baciu mi se pare cel mai bun

Scuze nu la schimbat pe Neaga

LARI02.10.2007 20:26

Era in aer...:(

puricele02.10.2007 20:29

Ce pacat cand parea ca incepem sa jucam si noi mai bine :(

Joga Bonito02.10.2007 20:29
Era in aer...:(

 

Badea -> Zaharia si eram fericiti!

 

Iacob nu mai e ce a fost.... :((

fansteaua4602.10.2007 20:29

A iesit Neaga , a intrat Zaharia

LARI02.10.2007 20:31
Badea -> Zaharia si eram fericiti!

 

Iacob nu mai e ce a fost.... :((

Daca Ov. Petre ar fi dat macar o singura pasa buna in ultimii 30 de metri, am fi fost si mai fericiti... 3/4 din mingile lui au fost off-side...

ros-albastru4ever02.10.2007 20:32

Iacob si Badea n-au ce cauta la Steaua.Am jucat frumos,pacat ca i-am avut pe astia pe teren :unsure:

puricele02.10.2007 20:34

@'ros-albastru4ever'

Eu cred ca sunt mai multi nu doar ei doi

Jony_stelist02.10.2007 20:34

Macar nu i s-a implinit visul lui Jiji, sa vad ce o sa spuna, doamne sunt ff trist ca Steaua pierde, dar fericit ca sufera si Jiji :cool: .

Oricum pentru mine, daca ar castiga cu dinamu ar fi perfect, nu se compara tot UCL-ul cu o victorie contra lui dinamu

Kekea02.10.2007 20:34

Poate ca ratarea lu Iacob ne-a suparat...poate golul ne-a taiat acea ata de care se mai tinea speranta ca putem scoate ceva pozitiv...dar totusi ar trebui sa fim mandrii de ei la cum s-au daruit azi si cum au incercat sa dea cel mai bun din ei.Unii au putut,unii nu...

ros-albastru4ever02.10.2007 20:34

In mare s-a terminat.In min. 85 suntem cu moralul la pamant si nu mai avem forta sa atacam.Pacat :(...am fi meritat un egal da cu prosti ca Iacob si Badea pe teren e greu tare...Dica a fost tare sters,Neaga la fel...

zloty02.10.2007 20:39

mia placut Steaua in seara asta , asea tre sa jucam faza cu nicolitza si emegara cand l-au deposedat pe adebayor a fost geniala ,asta ne trebuie rautate

zamainmenu02.10.2007 20:41

A fost ceva vointa la stelisti, dar nu e putinta!

Ne-au dominat total. Ma intreb cum ne vom apara in returul din Londra?

Ne tresalta inima cand treceam de mijlocul terenului si cand legam 3 pase.

Iar ratarea lui Iacob e impardonabila. Nu poti spera la doua ocazii asa mari intr-un meci cu Arsenal.

Daca ai pierdut prima sansa, Arsenal nu-ti mai ofera pe a doua!

«123459»