FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Arsenal 0 - 1

«12349»
Deliric102.10.2007 18:50

Desi sunt suporter Arsenal azi tin in primu` rand cu Steaua, imi place la prima vedere asezarea in teren si jucatori alesi de Massimo Pedrazzini (sper sa nu lom multe :D:unsure: ) forzateaua

roman66602.10.2007 18:52

pentru. toti bulangii care vor sa vada meciu pe net se poate vedea de pe Sopcast la Solaris Sport +

 

Campioni Suntem Noi !

camitza02.10.2007 18:55

frumoasa asezare in teren, in afara de Baciu. asta nu are ce cauta in ecest meci. Sper ca azi Dumnezeu sa-si aminteasca de noi

Hai Steaua!!!!!!!!!!

Blondynutza`_Stelista`02.10.2007 19:23

Cine imi spune unde pot sa vad meciul pe net va rog .......:x ?????

papillon02.10.2007 19:24

bravo baieti, impecabil pana acum

White_R02.10.2007 19:28

Steaua are doar noroc ...Joaca Arsenal cu ei parca ar juca 3 de 18 ani cu 5 picicari de 10 ani .

papillon02.10.2007 19:37

Vali Badea trebuie schimbat cu zaharia, nu are forta deloc

saphyrre02.10.2007 19:39
Cine imi spune unde pot sa vad meciul pe net va rog .......:x ?????

 

 

 

Incearca

 

http://myp2p.eu/Matches/Match4.htm

 

 

Sau pe site-ul UEFA, costa $8 pe meci; daca esti in Romania, cred ca poti sa vezi meciul la

 

http://sport.ro/live

Kekea02.10.2007 19:42
frumoasa asezare in teren, in afara de Baciu. asta nu are ce cauta in ecest meci. Sper ca azi Dumnezeu sa-si aminteasca de noi

Hai Steaua!!!!!!!!!!

 

Se pare ca Baciu da tot ce are el mai bun in meciu asta....asta...sau poate doar are noroc

Cristocea_02.10.2007 19:42

---------B.Stancu-Keseru

-----Ochirosii-Ionescu-Torje

--------------Bicfalvi

Ninu-Mardare-Tudose-A.Iacob

------------Tatursanu

 

Ce ziceti de viitorul Stelei? Daca lucram serios cu ea putem sa avem o echipa de top in Europa.

papillon02.10.2007 19:43

daca ne mai tine si in repriza a doua, suntem tari

AndyQ02.10.2007 19:44

:))))))))))))))))

 

Nu pot sa cred ca voi va certati pe aici... Trist... De-a dreptu` penibili, domnilor suporteri!!!

 

 

Noroc? Pai ce-ai vrea altceva in fata lui Arsenal? Oare n-ai vrea sa-i dominam 90 de minute si sa le dam 4-5 goluri? Norocul face parte din fotbal. Mai bine 1 punct norocos decat zero ghinioniste, cum am patit anul trecut la Madrid...

Materazzi02.10.2007 19:47

Aici puteti vedea meciul: http://www.myp2p.eu/Matches/Match4.htm

Apasati pe oricare din linkurile de la CL Channel 3. Merge cu Windows Media Player.

cred in steaua mea02.10.2007 19:47
D-zeu are timp pentru toate!!!Ceea ce face Becali e blasfemie...nu are nici o legatura cu cele Sfinte...el I-L pune pe D-zeu inaintea tuturor nesabuintelor lui si se asociaza cu "imaginea"lui D-zeu pentru a capata capital politic!"microbul Becali"despre care i-l aminteau nu-l pot contacta decat cei de-o seama si de-un caracter ca si el....si multumita lui D-zeu stau la polul opus........

 

NU il amesteca pe Dumnezeu in fotbal, daca crezi in Dumnezeu tine pentru tine, si noi credem, sau poate nu credem... dar nu-l amesteca in forbal :). Eu unul nu vad prin ce ar putea Dumnezeu sa ajute sa castigam... sa taie picioarele adversarilor ? sa fim seriosi...

fularsteau2 fularultras

-----------------------

Intotdeauna Mai Sus !

gicusocrate02.10.2007 19:49
Vali Badea trebuie schimbat cu zaharia, nu are forta deloc

ai dreptate.se vede ca nu a jucat mult timp.vrea mult dar nu prea poate deocamdata.zaharia ar putea aduce golul. fularsteaua2

DanStan02.10.2007 19:49

Jucatorii n-or sa reziste fizic 90 de minute in ritmul asta. Sper totusi ca si 'englezii' sunt oameni, nu roboti, deci vor mai reduce si ei ritmul. In tot cazul Steaua a jucat foarte bine in prima repriza. Mult mai bine decat in ultimele meciuri. Din pacate nu prea ne putem calari adversarii pentru ca ne sunt superiori atat fizic cat si tehnic. Avem nevoie de noroc. Sa rateze ei si, cine stie, sa marcam noi.

romgeo02.10.2007 19:50
frumoasa asezare in teren, in afara de Baciu. asta nu are ce cauta in ecest meci. Sper ca azi Dumnezeu sa-si aminteasca de noi

Hai Steaua!!!!!!!!!!

ce vorbersti ... Baciu a fost cel mai bun jucator de pe teren in prima repirza

emeghara si zapata s-au descurcat

Ovidiu "Petarda" a fost degeaba

destul de bine in primele 20 min ... dupa nu prea sa mai legat jocu ... sper ca antrenorul sa schimbe ceva la pauza.

ultras_stelist02.10.2007 19:50

tre' so tinem tot asa(cu acelasi noroc)si poate smulgem un pct....forzza Steaua forzateaua fularsteau2 fular-campioniifularsteaua2 steagro

dr.adrian902.10.2007 19:52
ce vorbersti ... Baciu a fost cel mai bun jucator de pe teren in prima repirza

emeghara si zapata s-au descurcat

Ovidiu "Petarda" a fost degeaba

destul de bine in primele 20 min ... dupa nu prea sa mai legat jocu ... sper ca antrenorul sa schimbe ceva la pauza.

 

 

si ce vrei sa schimbe domnu

AndyQ02.10.2007 19:52

Avem nevoie de un atacant puternic, de careu, sa mai scoata si ala cel putin 2-3 lovituri libere..

 

Sa-l scoata pe Badea si sa-l bage pe Zaharia... El e solutia!!

Raul198802.10.2007 19:53

mie imi place cum am jucat in prima repriza

emeghara joaca foarte bine dar si Baciu, in care nu am avut multa incredere ca il poate inlocuii bine pe Goian

tot asa mai departe :tongue:

steag3

Fan Steaua anti jiji02.10.2007 19:53

ar trebui sal scoata pe Neaga ca nu face apsolut nimic

gigiberbecali02.10.2007 19:53
Cine imi spune unde pot sa vad meciul pe net va rog .......:x ?????

 

 

http://www.Pro TV.ro/live3/ aici se vede in direct la Pro TV... nu trebuie sa platesti nimik

cristinelly02.10.2007 19:54
:))))))))))))))))

 

Nu pot sa cred ca voi va certati pe aici... Trist... De-a dreptu` penibili, domnilor suporteri!!!

Noroc? Pai ce-ai vrea altceva in fata lui Arsenal? Oare n-ai vrea sa-i dominam 90 de minute si sa le dam 4-5 goluri? Norocul face parte din fotbal. Mai bine 1 punct norocos decat zero ghinioniste, cum am patit anul trecut la Madrid...

 

 

Aici ai mare dreptate! Si la madrid au avut cei de la real o gramada de ocazii. Si pana la urma a trebuit sa ne-o bagam noi in poarta. Sper sa nu se intimple asa si acuma:)) fularsteaua2fular-campionii fularsteau2 forzateaua

RedStar02.10.2007 19:56

Foarte bine joaca Steaua. Nici nu ma asteptam, sincer. Pressingul este facut bine, pasele merg bine, mai ramane si golul.

A facut bine Oli sa-i incurajeze, joaca altfel acum.

Forza Steaua!!!

«12349»