Concluzie: Macar sa joace Steaua si sa piarda asa, decat sa nu joace si sa pairda rusinos.
Dorinta : Mai avem mult de lucrat ca sa ajungem Mari. - de lucrat la mentalitatea jucatorilor si la jocul de echipa. Ce frumos ar fi daca Steaua(jucatorii) ar putea sa aiba un pic de imaginatie, doar un pic, astfel incat si cand joaca cu Urziceniul, Vasluiul, Clujul, etc. sa stie ca joaca cu Arsenal, Lyon, Real..., si sa alerge ca si cand s-ar termina Pamantul, si-ar veni Dumnezeu sa-i salveze! 
Final : EU CRED CA PEDRAZZINI SI Gigi AU AVUT TIMP DESTUL SA FURE DE LA adevaratii antrenori care au trecut pe la Steaua si sa puna in practica tot ce-au invatat. E momentul sa vedem Fotbalul Stelei, sau sa ne lasam ......in voia sortii.