Ei, vezi de ce Steaua nu e pe primul loc ? Pentru ca omul meciului e un jucator care a evoluat de 9,5 in cee ce priveste defensiva si de 5,5 in ceea ce priveste ofensiva. Media 7,5. Cand vom avea un om al meciului de minim 9 si inca vreo 5-6 jucatori de minim 8 atunci vom putea avea pretentii la titlu sau la victorii in CL.
p.s : nu inteleg ce naiba se intampla cu Neaga. Are mari probleme atunci cand trebuie sa controleze mingea, el, jucatorul care acum 3 ani prelua perfect o pasa de 40 de metri si suta din alergare fara probleme.
