nu inteleg cum va puteti lasa asa usor manipulati de Becali.ganditi si voi un pic ca de asta aveti cap. sa va spun de unde vin neintelegerile dintre Hagi si cei 4 jucatori.stand in germania m-am gandit sa merg pana la mierlo (ca. 150km) sa vad afc Becali antrenanduse. si la meciu cu polonezi a avut loc ruptura dintre ei. Hagi ia injurat ca nu vor sa asculte. ce e si adevarat. Neaga dribla pana si fiecare fir de iarba si pierdea mingea. pe Dica la injurat ca statea pe teren de fapt ca acuma si nu a vrut sa sustina apararea cand ia zis sa se tireze in aparare a raspuns hai lasama ca e doar un amical. ovidel dadea toate pasele inapoi serios na dat nici o pasa in fata numai inapoi si trebuia sa se ocupe de un mijlocas polonez care la invartit de fiecare data ca la dans. si piticu de Marin a dat vreo 5 pase consecutive de 20 metri la adversar.
pe margina isi manca Hagi unghiile si injura nonstop. ce mai vreti sai roage frumos sa asculte. hai ca suntem chiar penibili.
E' uite un om care a vazut situatia de la Steaua si care vorbeste avand o certitudine nu o poveste scrisa la ziar de un ziarist cu imaginatie bogata.Nu spune nimeni ca Gica a dovedit "talent"de antrenor,insa sa vazut ca unii chiar sunt penibili...
