FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui 1 - 0

«1236»
fcsteaua.ro29.09.2007 17:21

Steaua: Zapata - Petre Marin, Baciu, Rada, Emeghara - Ov. Petre, Bicfalvi, Nicolita, Neaga - Surdu, Zaharia.

 

Antrenor: Massimo Pedrazzini

 

La Steaua au mai intrat pe teren Dica (in minutul 34), Badea (in minutul 65) si Badoi (in minutul 74).

 

Steaua Bucuresti a invins la limita (1 - 0) pe FC Vaslui. Singurul gol al meciului a fost marcat de Ionut Rada in minutul 66.

 

Nicolita a centrat din corner, Rada s-a demarcat excelent si a lovit mingea in plasa portii lui Haisan.

 

Scor final: Steaua Bucuresti - FC Vaslui 1 - 0

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1

 

 

Phanttom29.09.2007 17:27

Offtopic :

Stie cineva daca se poate vedea meciul pe net

SteauaToronto29.09.2007 17:32

O adresa de sopcast nu este pentru acest meci ?

radu7829.09.2007 17:35
Offtopic :

Stie cineva daca se poate vedea meciul pe net

 

 

binenteles pe www.sport.ro

Phanttom29.09.2007 17:36
binenteles pe www.sport.ro

e transmis de antena 1 deci nu cred ca pot cei de la sport.ro sa il transmita live

mirceagm0629.09.2007 17:37

off topic. din cate stiu e o pb cu antena 1 care nu a semnat acord de transmisie pe net a meciurilor pe care le aleg sa le transmita.

Forza Steaua!

MooxuLeTz`29.09.2007 17:37

incepe sa imi placa pedrazini :D ( Dica nu e in forma ... nu merita sa joace deci ) http://www.myp2p.nl./ ... dati in stanga la saturday si apoi apare lista cu meciurile

Andy_Best29.09.2007 17:39

Deja mi-e scarba de formula echipei. Iar 2 inchizatori, printre care vanzatorul si anti-talentul Ovidiu Petre, si Nicolita iar titular, desi badoi este cu 5 clase peste Nicolita. Pacat, astept de 2 ani sa isi dea lumea seama de valoarea lui Nicolita si cat de mult sufera atacul Stelei cand joaca Nicolita.

Phanttom29.09.2007 17:40
incepe sa imi placa pedrazini :D ( Dica nu e in forma ... nu merita sa joace deci ) http://www.myp2p.nl./ ... dati in stanga la saturday si apoi apare lista cu meciurile

mersi mult de ajutor

Brigante29.09.2007 17:41

Dica rezerva... sa-l vedem pe italian cat de antrenor e. Oricum, e clar ca are ****. :biggrin:

hypno29.09.2007 17:45

Mama ei de Romanie, tara de kkt. De ce noi astia din afara nu putem vedea un meci online ????

 

Forza Steaua !!!

Phanttom29.09.2007 17:50

This channel is offline..... :mellow: alte surse mai sunt????

MooxuLeTz`29.09.2007 17:51
mersi mult de ajutor

sau www.antena1.ro si sus la sectiunea LIVE

Phanttom29.09.2007 17:54
sau www.antena1.ro si sus la sectiunea LIVE

 

o sa se intrerupa destul de repede ca nu au drept de difuzare pe net

Raul198829.09.2007 18:05

se poate vedea meciul pe pagina

www.antena1.ro

radu7829.09.2007 18:08
nu este pe net decat live scris nu imagine,pacat....pentru cei de afara din tara !

 

imi cer scuze da este live pe http://www.myp2p.nl./ ,urmariti aici e gratis!

 

imi cer scuze da este live pe http://www.myp2p.nl./ ,urmariti aici e gratis!

 

http://www.antena1.ro live

hypno29.09.2007 18:13
imi cer scuze da este live pe http://www.myp2p.nl./ ,urmariti aici e gratis!

 

sopcastu nu merge !

nu mai tot dati link-ul asta ca nu merge la meciul asta. Probabil din cauza ca e transmis de Antena 1 postu' lu' Felix Motanu' arde-l-ar focu'.

 

Forza Steaua !!!

endorama29.09.2007 18:13

mie nu-mi merge pe sopcast. pe antena1 merge doar sunetul cu niste poze de la meci

Bogdan Anderko29.09.2007 18:14

salut

 

Pe antena 1, merge doar audio. Vizual se intrerupe mai tot timpul. Pe sopcast de o perioada nu se mai pot vedea meciurile Stelei. Pana acum, ce sesizez e ca publicul il fluiere pe Ov. Petre la fiecare atingere. Fluieraturile ar trebui adresate altcuiva, nu ca Ov. Petre nu le-ar merita dar totusi dorim ca Steaua sa castige.

Chiar nu inteleg de ce nu vine cineva cu o idee sa de-a meciul online la calitate superioara contra cost. Ar fi destui care ar pune banul, la fel cum vom plati sa vedem Steaua-Arsenal pe UEFA.com

costinsteaua29.09.2007 18:26

bate Steaua ca are valoare

roman66629.09.2007 18:31

baieti mei se da pe sopcast, eu acuma il vizionez..canalul ''HBO Romania & Meciuri Online''

Phanttom29.09.2007 18:36

mersi mult dau o bere :biggrin:

roby_spartacus29.09.2007 18:47

MAH ce se intampla cu galeria Stelei ?:( Nu se aude DELOC nu canta .... ori nu avem un lider de galerie sa ii faca pe fani sa cante ori vin numai cetaceni in PELUZA ?:( Trebuie facut ceva !!Cantam mai tare in deplasare decat acasa!!

Bogdan Anderko29.09.2007 18:48

merge acum pe sopcast. merci.

aditud29.09.2007 19:00

@Bogdan Anderko

 

pe ce canal?

«1236»