FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui 1 - 0

«12346»
Bogdan Anderko29.09.2007 19:09

@aditud

 

solaris sport. merge bine.

endorama29.09.2007 19:12

e 0-0 in minutul 60. nu stiu cum se va termina meciul, dar nu pot sa nu remarc o diferenta enorma intre jocul bezmetic pe care il faceam sub Hagi si ceea ce jucam azi.

 

incredibil de fraieri am fost ca am stat 3 luni fara antrenor doar ca sa vedem cat de ***** poate fi Hagi

c.ronaldo1729.09.2007 19:14

In sfarsit spectacolul e la el acasa. Acum vrem si golul victorieri! Forza Steaua!

 

Radaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :X:X:X:X:X:X:X:X

raul stelistu29.09.2007 19:17

Goooooooooooooooooooooooooooooooool

Hai baieti ca se poate

ros-albastru4ever29.09.2007 19:18

gooooooooooolllllll Radaaaaaaaa!!!!Gata,si el i-a inchis gura oierului ca si Zaharia :biggrin: ....Forza Steauaaaaaaa fular-campionii

radu7829.09.2007 19:19
http://www.antena1.ro live

 

 

este 1-0 pentru noi gooooooooooooooooooool ,cei ce sunti in strainatate !

aditud29.09.2007 19:21
solaris sport. merge bine.

 

merci. vad acum :)

am vazut si golul. acu' imi pare bine pentru. baieti...joaca altceva. HAI Steaua!!!

greenyes29.09.2007 19:22
e 0-0 in minutul 60. nu stiu cum se va termina meciul, dar nu pot sa nu remarc o diferenta enorma intre jocul bezmetic pe care il faceam sub Hagi si ceea ce jucam azi.

 

incredibil de fraieri am fost ca am stat 3 luni fara antrenor doar ca sa vedem cat de prost poate fi Hagi

 

Mare e gradina Domnului, pacat ca multi i i sar gardul. Mai are rost sa mentionez respectul pentru valorile noastre mai ales ca sunt si valori ros albastre??? Cred ca nu.....

 

Omul asta a facut ceva pentru Romania exact in tara unde traiesti.....plus ca a facut foarte multe si pentru clubul al carui suporter te declari......

 

Turma lui "yo" e mare rau de tot.....

Bogdan Anderko29.09.2007 19:24

In primul rand hai sa il lasam pe Hagi in pace. Sa nu uitam in ce conditii a antrenat el, oricum si-a indeplinit obiectivul principal si anume Liga.

Se joaca bine. Surdu pe dreapta, joaca chiar relaxat si in viteza. Sa il salutam pe Rada, care zic eu poate sa lupte de la egal la egal cu Ghionea, pentru primul 11. Si bravo Pedrazzini, acest Del Bosque al nostru.

Mai sunt 20 de minute. Hai baietii.

aditud29.09.2007 19:28
Mare e gradina Domnului, pacat ca multi i i sar gardul. Mai are rost sa mentionez respectul pentru valorile noastre mai ales ca sunt si valori ros albastre??? Cred ca nu.....

 

Omul asta a facut ceva pentru Romania exact in tara unde traiesti.....plus ca a facut foarte multe si pentru clubul al carui suporter de declari......

 

Turma lui "yo" e mare rau de tot.....

 

Corect! Plus ca nu stim cat de "bazat" au jucat baietii sub Rege...daca nu l-au vrut (si ni se dau motive serioase sa credem asta), atunci e clar ca l-au "lucrat" si prin evolutia-n teren.

nemilosul29.09.2007 19:31
e 0-0 in minutul 60. nu stiu cum se va termina meciul, dar nu pot sa nu remarc o diferenta enorma intre jocul bezmetic pe care il faceam sub Hagi si ceea ce jucam azi.

 

incredibil de fraieri am fost ca am stat 3 luni fara antrenor doar ca sa vedem cat de prost poate fi Hagi

adevarul asta e pe vremea lui Hagi nu dadeam goluri din corner si nu aveam 2 suturi pe poarta/meci

 

e acelasi joc de rahat de pe vremea carpei olita iar miercuri nu pot sa sper decat ca o sa avem bulan si o sa luam maxim 3

mazilinho29.09.2007 19:40
forzateaua Steaua E CEA MAI BUNA steagro
danimarcu29.09.2007 19:46
incredibil de fraieri am fost

 

Si la fel de incredibil de fraier ai ramas...

thor_clone29.09.2007 19:49

Ov.Petre esti o *********.La fel ca patronul tau Oaie si tatal tau:antrenorul Carpa. In rest 3 pct f bine venite

GabyStelistaLP29.09.2007 19:49

era si timpul sa castigam fular-campionii

endorama29.09.2007 19:50

mda.... au aparut si suporterii care spera ca Steaua va ajunge in Divizia B ca poate asa vor scapa de Becali.....

 

din pacate, daca Steaua va merge prost sub Pedrazini efectele vor fi urmatoare:

 

1. la iarna vine ZerOli inapoi

2. la primavara, in loc sa-l vedeti pe Becali bucurandu-se ca va juca in Liga Campionilor, il veti vedea pe Borcea.

 

in rest, imi pare bine ca Badoi a jucat prost - sper ca asa sa nu mai aiba motive Becali sa se bage peste antrenor cu indicatiile lui pretioase.

dax4729.09.2007 19:51

Acelasi joc ca in era Hagi, cu aceleasi minime realizari pe tabela de joc. Un 1-0 sec, cand am fi putut sa facem mult mai mult. Noroc ca nu am luat gol. Ca nu am fi putut sa intoarcem rezultatul.

3 puncte. Atat. Marti insa o sa plangem. Macar de nu am mai pierde in campionat, macar atat.

agu29.09.2007 19:53

Tot 1-0 , tot gol din faza fixa... Parca am mai vazut odata meciul asta .

Nu-i nimic ca ii batem pe Arsenal la doua goluri diferenta ... :biggrin:

Raul198829.09.2007 19:54

mie ma placut cu am jucat astazi

Nicolita si Surdu au jucat bine pe benzi :tongue: ]

nu a fost in nici un fel un meci plictisitor si am avut multe sanse de gol

 

mie una nu imi pare corect ca suporteri l-au fluierat pe Ovidiu Petre findca nu avem nci o dovada ca el a vorbit rau despre Hagi

singurul om care ar trebui huiduit este Becali findca el sa comportat cu Hagi ca cu o zdreamta si pentru declaratia lui ca il doare in fund ce fac suporteri

steag3

tosteaua29.09.2007 19:59

ba ce dreac aveti ca nu inteleg?

aia nu au avut nici o ocazie doar o bara din nimereala ..

noi am avut 2 bari si alte mega ocazii ratate... s-a dat gol din faza fixa da'

nu a fost senzatia de neputinta ca pana acu ...sincer nu inteleg ce nu va place....

Surdu a jucat bine Banel la fel .. Emeghara Zaharia si Dica buni ....

Apropos Petre a jucat foarte bine

 

Sincer nu va mai intelege.... Hai pa si Forza Steaua!

AdrianUltras2529.09.2007 20:00

sa moara de ciuda moldovenii!!!!

 

au facut antijoc 60 de minute si au luat-o in stil mare!

 

 

nu am jucat nu stiu ce dar totusi, baietii au azi o scuza.

antijocul facut de cei de la Vaslui a fost scarbos!!!!!

 

nu suport sa vad astfel de echipe.

si cica vor pe podium.

 

sa le fie rusine!!!

 

i-a batut soarta!

 

 

am jucat mult mai bine fata de meciurile precedente.

Ov Petre da semne de viata......

Rada confirma ceea ce stiam cu totii, ca s-a adaptat deja si ca a devenit un jucator important.

Nicolita parca si el da semne de revenire

Surdu a jucat mult mai bine

Neaga si Dica tot se calca pe picioare

Baciu iarasi a demonstrat ca se poate conta pe el

Zapata nu prea a avut de lucru dar cand a contat a fost la post

Petrica Marin si Emeghara au jucat de asemenea foarte bine.

Badoi s-a vazut ca nu era concentrat

Bicfalvi l-a calcat in picioare pe Dorinel

iar Badea m-a dezamagit.trebuie sa invete sa mai si paseze ca driblingurile nu prea ajuta echipa.

 

repet

fata de celelalte meciuri am jucat mai bine

dar tot nu e destul

sper sa fim pe drumul cel bun!

JOKERul29.09.2007 20:02

ba cat da belea ultima centrare a lui Dica daca jucam la fel si cu arsenal avem o sansa forzateaua

alexzeu29.09.2007 20:02

Doar atat am sa zic Multumesc Pedrazzini ......bravo baieti ....

endorama29.09.2007 20:03

da, asta uitasem sa remarc: ca jucatori care pe vremea lui Hagi pareau ca n-au nici o treaba cu fotbalul, gen Nicolita sau Surdu, acum au ajuns sa si dribleze....

 

eu tot scriam pe aici aproape in fiecare saptamana ca nu are sens sa criticati prea mult jucatorii atata timp cat e [.......]de Hagi antrenor ca daca joci fara antrenor, indiferent cat de bun sau prost esti, tot o turca e fotbalul rezultat

JOKERul29.09.2007 20:09

@GabyStelista

ierea si va mai castiga si alta data pentru ca suntem campioni si cred ca il va bate pe arsenal forzateaua

«12346»