Romania si Suedia au fost doua dintre cele mai bune echipe de la aceasta amicala Cupa Mondiala. O repriza a doua nerecomandata cardiacilor, cu fiecare echipa conducand de mai multe ori... Am avut sansa ca nordicele au ratat ultimul atac. Sper sa batem Franta in semifinale!
