am vazut in weekend cum oltchim ramnicu-valcea a ZDROBIT pur si simplu cele 2 echipe rusesti favorite anul acesta in CL la handbal.avem o echipa de club in Romania care sperie europa cam o facea Steaua la mijlocul anilor '80!!!oltchim e detinatoarea cupei cupelor si a supercupei europei la handbal feminin,editia 2007,ambele castigate intr-o maniera atat de categorica incat reprezentantii EHF la valcea (cu ocazia supercupei) au numit-o principala favorita la castigarea CL la handbal feminin editia 2007/2008..eu unul sunt tare mandru de aceasta echipa senzationala!!!
