O sa se impace el si cu Vadim....cat de curind...
O sa se impace el si cu Vadim....cat de curind...
Gigi a facut multe lucruri pt Steaua. ce daca e cioban si nu stie sa vorbeasca?daca nu tinea el jucatorii nu pupam noi nici o primavara europeana asa k nu-l mai judecati ca nu aveti dreptate. e bine asa cum e el.numa sa fie acolo si asigure echipa cu bani.
Daca nu era GG nici campionatul asta nu se ridica la un nivel mai bun pentru ca o crestere s-a vazut simtita prin construirea unei echipe care are continuitate si care are un 11 de baza; el a fost primul care a ridicat o stacheta si acum toti vor sa o sara, rapid a reusit chiar inaintea cainilor... :lol: , primavara Europeana, urmeaza sa vedem daca tot Gigi ne duce si in grupele CL... Ii urez bafta...
Daca nu era GG nici campionatul asta nu se ridica la un nivel mai bun pentru ca o crestere s-a vazut simtita prin construirea unei echipe care are continuitate si care are un 11 de baza; el a fost primul care a ridicat o stacheta si acum toti vor sa o sara, Rapid a reusit chiar inaintea cainilor... :lol: , primavara Europeana, urmeaza sa vedem daca tot Gigi ne duce si in grupele CL... Ii urez bafta...
Parerea mea este ca daca Gigi Becali va continua pe drumul pe care a pornit(si sunt sigur ca va continua!) si tinand cont de faptul ca sunt 99% sanse de a fi cap de serie in turul 3 al CL...trebuie doar sa luam campionatul si visul lui Gigi va deveni realitate!
:evil: >>>>Gigi a facut asa incat sa creasca concurenta si bani care ajung in fotbal,marind salariile jucatorilor,a facut pe alti sau va face pe alti sa creasca salariile jucatorilor proprii,pun pariu ca in cativa ani vom ajunge si noi o forta in fotbal ,ca bani se investesc si numai timpul va arata asta!!>>. :twisted:
Este de neimaginat ce a putut scrie un personaj precum vadim Tudor chiar si la adresa lui Gigi Becali. Nu-mi venea sa cred (chiar daca mai vazusem si alta data astfel de articole) cand am vazut articolul din Romania mare, un ziar care nu pot sa inteleg cum nu e cenzurat definitiv. Cand noi scandam anumite lozinci ni se suspenda terenu...pai Romania mare ar trebui desfiintata! Un articol scris intr-un limbaj pe care eu nici la meciurile cu dinamovistii nu-l aud pe stadion, un mod prin care se incearca clar manipularea oamenilor (in mod special a noastra). Si cu toate astea vad cum unii "il iarta" pe bietul w.c.Tudor pentru faptul ca este stelist... si sincer mie mi-e rusine ca astfel de oameni care ne prostesc si ne jignesc fara nici un fel de scrupule tin cu Steaua.
As scrie mult pe tema asta dar sunt pur si simplu scarbit...
PENTRU Steaua/NE DAM VIATA!!!
:evil: >>>>Tu bagi in seama toti NEBUNII,da-l mai incolo pe descreieratul ala,nu are ce face!Gigi de ce nu-l mai baga in seama,e dus rau de tot cu pluta,poate o sa-si gaseasca nasul odata si sa dispara din viata romanilor,eu nu stiu cum de-l suporta aia de la partid,cred ca majoritatea sunt sariti de pe fix,cat despre revista ar trebui oprita de pe piata,nici nu stiu cine o cumpara sa o citeasca,e un mod de a face propaganda partidului!!!VADIME LA SOCOLA CU TINE MAI BAIATULE, ITI SPUNSI EU "ESTI NEBUN TATA"!!!Poate reuseste Gigi sa-l puna la respect sau cu botul pe labe!!!>>> :twisted:
Vadim ma uimeste de fiecare data cu elucubratiile pe care le debiteaza. Asta e dus rau cu sorcova, a spus multe prostii. Da cea mai mare prostie e cand spune ca Gigi a facut 6 case mucegaite la Vadu Rosca. Nu inteleg cum poate spune asemenea prostii. Dar cine intelege ce spune WC Tudor?! El de fiecare data cand se cearta cu cineva, brusc acel "om deosebit" devine fost comunist, utecist, mama sa a fost spion kgb, tatal securist, nevasta-sa e curva, frati-su inchis pentru viol. Mi-e rusine ca acest reject uman a avut legaturi cu Steaua, a fost in avion pentru Sevilla. Daca a spus ca Gigi l-a vandut pe Neaga ca sa-si ia Maybach... Daca a spus "marele Adrian Neaga". Neaga a facut multe lucruri bune la Steaua si probabil ca va fi totdeauna iubit de suporteri. Dar de aici si pana la a spune "marele Adrian Neaga"... A mai spus ca Steaua avea nevoie de el in momentul in care a fost vandut. Pai dupa ce a fost vandut, Steaua a eliminat pe Valencia.
Spui Corneliu Vadim Tudor si trage apa.
Gigi este un om cu suflet mare este adevarat ca mai exagereaja in unele chestii dar de cele mai multe ori soune adevarul.
mie i-mi place de el asa cum este el. :lol:
:evil: >>>La ospiciu cu "domnul" WC public vadim,a avut grija aseara Gigi sa demonstreze si demonteze toate minciunile scoase de "nebunul"ala,la OTV alaturi de bunul prieten Dan DIACONECSU,cea mai tare faza pe departe a fost cand a aratat Gigi diploma de bac,sau imaginile cu oamenii aia loviti de soarta care-i transmiteau lui VADIM sa vina sa vada acele 6 case construite,si mai departe nu mai are rost sa povestesc,Gigi ia aratat CLASA aseara si cred ca WC si-a cam gasit nasul,ala cred ca nu stie cu cine se pune!!!>>> :twisted:
Gigi este un om cu suflet mare este adevarat ca mai exagereaja in unele chestii dar de cele mai multe ori soune adevarul.mie i-mi place de el asa cum este el. :lol:
Asa este. De cele mai multe ori spune adevarul, (chiar si atunci cand nu trebuie) si cand minte, mai devreme sau mai tarziu o recunoaste

Gigi Becali in pagina revistei Romania Mare.
Războiul dintre patronul roş-albaştrilor şi Corneliu Vadim Tudor şi-a mai consumat ieri un nou episod, cînd liderul PRM a lansat un atac fără precedent la adresa lui Gigi Becali. În paginile revistei România Mare, condusă de Vadim, s-a regăsit o poză cu stelistul, la care a fost alăturat mesajul "Moarte banditului Gigi Becali", scris cu litere mari, pentru ca mai jos să fie scris "fireşte, din punct de vedere politic" (facsmil). "Nu vreau să mai comentez niciodată ce spune Vadim, instanţa o să hotărască cine are dreptate", a fost reacţia oficialului din Ghencea.
Sursa: www.gsp.ro
Astia de la Antena1 sunt niste veritabile hahalere! Dupa ce Gigi s-a dus ieri la trustul de presa a lui Dan Voiculescu, la antena3, in seara asta la Observator au dat astia niste imagini cu Gigi mai tinerel cand dansa la o nunta de ziceai ca este bagat in priza! Zdrentele naibii zdrente...tot ii rascolesc trecutul lui Becali...ntz ntz ntz
Alta ineptie de la w.c.: cica Gigi se drogheaza cu cocaina pe bordura de la marriot!!! Si cica are si surse sigure... Asta e 100% nebun! Nu mai merita sa vb. despre el...dar parca merge sa-i cantam una mica pe 23!!!
Haai ma ca e distractiv vadim...Tipul chiar are imaginatie :lol:
Acum cateva zile l-a facut nebun pe Jiji ca a facut gratar la el pe balcon la Mariott. :lol: :lol: :lol:
chiar daca a facut asa ceva nu trebuie considerat nebun...ce naiba...omul a dat banii si se simte bine... ![]()
Haai ma ca e distractiv vadim...Tipul chiar are imaginatie :lol:
Asta daca si-ar schimba numele ziarului din "Romania Mare" in "Urzica Mare" ar avea mai mult succes... :lol: :lol: :lol:
Acum cateva zile l-a facut nebun pe Jiji ca a facut gratar la el pe balcon la Mariott. :lol: :lol: :lol:
De treaba asta am mai auzit si inainte de scandalul cu vadim.
:evil: >>>Si Gigi a spus ca nu este adevarata treaba,ca a fost fabricata de catre ziare,oricum eu l-as crede in stare sa faca asa ceva,eu am facut in balcon cand nu era inchis,si sa nu faca el pe o terasa,Gigi o sa-l desfiinteze pe CWT pun pariu pe asta,si o sa-l ia si la alegeri!!>>> :twisted:
Eu as miza ca in viitor se vor impaca pentru ca numai impreuna ar putea forma o echipa de temut pe scena politica romaneasca!
Eventual il mai racoleaza si pe Vanghelie si fac toti 3 "Partidul Care Este". Asa vor ajunge sigur la putere !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Gigi Becali nu se comporta cam frumos
Cred ca ati vazut cu totii cum injura. Numai ce a fost pe site un download cu injuraturile lui
Dar eu ii multumesc din tot sufletul pentru cea ce a facut
A dublat si a marit contractele jucatorilor, si deaia Radoi numai pleaca de la Steaua.Ar fii greu sa pierdem un jucator atat de valoros.
Felicitari SteauaToronto si armanovici pentru ceea ce fac siteului ! ! !
Întrebat dacă îl cunoaşte pe patronul formaţiei din Ghencea, Gigi Becali, preşedintele grupării SC Heerenveen, Riemer van der Velde, a afirmat că l-a cunoscut atunci cînd a fost la Bucureşti şi că abia aşteaptă să-l revadă.
După ce reporterul Gazetei Sporturilor i-a explicat confuzia făcută, olandezul gîndindu-se la patronul formaţiei Dinamo, pe care au întîlnit-o în grupele Cupei UEFA, van der Vekde a reacţionat: "Vezi, am mai învăţat un lucru".
Sursa: www.gsp.ro