FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Becali - creditor

«123430»
dbd22.12.2005 16:41

asa sunt oamenii carefac mult bine dar sunt urati de multi...incep sa se laude foarte mult...

IONUTZ-CIPRIAN22.12.2005 17:04

:evil: Eu nu am nimic cu Gigi chiar il admir din multe pdv,imi place ca se ia de toti,nu ii este frca de nimeni,are multe parti bune,a facut multe pt multi oamemi!Dar ca toti oameni are parti rele...injura prea mult si prea frumos,si are gura cam mare,vb prea mult si ca are orchestra de "LAUDARI" e partea a2a.Repet ca nu am nimic cu el,chiar il respect,dar cam sare si el calu'.BAFTA :twisted:

AGRESSIVO198+122.12.2005 17:10

face multe fapte bune dar arunca doua vorbe dupa aia de se face de kko

Motanu D22.12.2005 17:12
asa sunt oamenii carefac mult bine dar sunt urati de multi...incep sa se laude foarte mult...

 

Fara suparare, dar asta e o explicatie a la Guta !

dbd22.12.2005 17:16

exact... :lol: :lol: :lol:

armanovici14.01.2006 11:29

Patronul clubului nostru iubit,Gigi Becali a urmat la OTV..12.01.2005..cu Dan Senzationescu,in direct..

 

Titlul emisiunii pompos ca si deobicei:

 

"Mantuirea neamului si Nimicirea tradatorilor"

 

din cuprins:

maxima:

"Un barbat care umbla cu mai multe femei e smecher-o femeie daca umbla cu mai multi barbati e curva :lol: :lol: :lol: "

 

Destainuiri:

"Imi pare foarte rau dupa Dorinel"

 

Dezmintiri:

"Gratarul facut pe balconul hotelului Mariott este scorneala,am recunoscut in trecut alte lucruri mai rusinoase,nu imi era rusine sa recunosc asta acuma"

 

Bancul spus nu vi-l pot reproduce ca a fost umor prea sec,de fapt ultra-sec ca sa poata fi numit banc :lol:

IONUTZ-CIPRIAN14.01.2006 14:15

:evil: Am vazut emisiunea si am ras asa putin.....dar a spus si cateva adevaruri despre minunata noastra tara !!! :twisted:

alex ripper14.01.2006 14:20
:evil: Am vazut emisiunea si am ras asa putin.....dar a spus si cateva adevaruri despre minunata noastra tara !!! :twisted:

 

tu esti cumva un nepot a lui gigiel cel din neamu lu` Becali??? ca prea il iei in brate.

IONUTZ-CIPRIAN14.01.2006 14:26

:evil:>>>> NU dar as VREA eu sa fiu un nepot de-al lui.....nu merita sa-l iau in brate la cate face pt Steaua?Fa tu ce face el si te iau si pe tine in brate(fara suparare!) adevarat ca e el mai prost de gura dar macar a facut ceva pt oameni astia amarati...fata de altii...!!>>> :twisted:

alex ripper14.01.2006 14:46

crede-ma ca si suporter fac mai multe pt Steaua...ia sa aiba si el un salariu de roman si din banii aia putini sa meaga in deplasari sa cumpere bilete sau abonament...si oricum Gigi e trecator suporterii vor fii mereu pe stadion.

apropo,daca nu ai aflat o sa avem si un sponsor,asa ca nu mai da el toti banii...RAFO ne dau 1 mil euro pe an

IONUTZ-CIPRIAN14.01.2006 14:55

:evil: >>>STIU de cei de la RAFO,acuma nu ma lua cu viitorul ca nimeni nu stie ce ne rezerva,eu vorbesc de PREZENT!Suporteri bineinteles ca vor fi intotdeauna dar si cei care arunca cu bani si ce trebuie sa facem....sa-i luam in ras?>>> :twisted:

alex ripper14.01.2006 15:11

eu ce sa ii fac daca nu stie sa se poarte,si starneste rasul.in ultima vreme,ce e drept,s-a mai cizelat un pic,dar mai are de lucrat pana sa se prezinte ca un patron de club.degeaba se compara cu abramovici sau cu berlusconi ca e mult sub ei.

IONUTZ-CIPRIAN14.01.2006 15:20

:evil: >>>Da e drept ca e cu mult sub cei doi patroni,dar ar trebui respectat si nu luat la baza mai ales de noi,era mai bine daca era k giovani sau Copos?Fiecare om are si parti rele si bune,daca el nu stie sa se poarte sau sa vorbeasca,stie totusi sa faca ceva sa fie niste oameni fericiti!!>>> :twisted:

Dan_BKL15.01.2006 19:41

Gigi a avut tupeu sa spuna niste lucruri care in mod normal nu se spun la TV.Faza cu Dan Voiculescu este tigan atunci nu inteleg ce are el cu tiganii a fost cea mai belea din toata emisiunea.

La urma urmei chiar daca va primi o amenda pentru unele lucruri care nu trebuiau spuse il doare pe el in P_la.

danielblaze15.01.2006 20:26

peste multi ani.. zece douazeci o sa apara la TV un documentar despre acest Al Capone al Romaniei, cum a prostit aproape o tara intreaga 8O Pentru revolutionari numai bine!!! :o

kira16.01.2006 07:41

daca era mai destept....... era departe!!!!!!!!!!

 

Dar e bine si asa ca are cine sa-i mai traga de capastru ... :o :lol:

armanovici18.01.2006 19:44

Societatea da bani pentru imagine, dar noi vrem sa ramanem murdariti. Rade si judecatorul de ei. Treburile astea sunt intre ei, nu are nimic cu mine. Eu nu pornesc razboaie care nu-si au rostul"

 

" E ca si cum as vrea sa fac cuiva o casa pe banii mei, iar el imi spune ca nu-l lasa nevasta", a spus Becali."

ulivius19.01.2006 10:10

Cica ar fi crescut in sondaje...!

 

Jiji e ca orice om, cu bune si cu rele. Problema e ca spune tot ce-i trece prin cap. In viata dar mai ales in politica trebuie sa fii cu siguranta ipocrit.

IONUTZ-CIPRIAN19.01.2006 12:50

:evil:>>>>Si ce crezi,ca nu spune adevarul despre tara in care traim?E bine,ca are mult tupeu fata de alti care tac malc,si din partea mea sa le spuna in continuare pe sleau! >>>> :twisted:

armanovici20.01.2006 23:37

Bogdane,cred ca un om care critica nu poate fi numit zdreamta,fiecare are dreptul la opinie atata timp cat nu jigneste...numeste tu un sistem normal unde toata lumea lauda???

 

Toti au recunoscut ca situatia actuala a Stelei e una multumitoare,dar nu poti sa nu admiti ca sunt lucruri la care mai trebuie lucrat!

bogdan_p20.01.2006 23:41

Nu am zis "zdreanta"sa jignesc , am folosit o expresie a lui care ma amuza:)ma gandisem la hahalera da am mai folosit-o pe forum

armanovici20.01.2006 23:44

vezi ca iti cere Gigi copyright:))))))..nu inteleg de ce te scandalizezi daca unii vin si se plang ca sunt inghesuiti la intrare,ca ar vrea sa se paveze intrarea in stadion,sa fie mai luminata portiunea respectiva etc..?

 

daca tensionam atmosfera nu putem discuta civilizat..

IONUTZ-CIPRIAN21.01.2006 11:24

:evil: >>>>DA mai dar omul vrea ca Gigi sa aiba mai mult respect din partea unora,asa cum imi doresc si eu,daca lui ii merge gura inaintea minti ce sa-i facem..asa e Gigi al nostru si trebuie respectat nu jignit sau sa se arunce cu noroi in el!!>>>> :twisted:

armanovici25.01.2006 19:26

"Ce sã vorbesc eu cu un om bolnav? Vadim stã mai bine de vorbã cu cîinii și pisicile, poate ele îl ascultã"

 

Gigi despre Vadim!

dbd28.01.2006 22:17

asta e ... asa e stilul lui Jiji de a vorbi... dar macar sa vorbeasca asa cand trebuie !

«123430»