FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Arsenal Londra 0 - 1 (0 - 0)

«123457»
forever_STEAUA27.09.2007 13:51

Goian a fost recuperat. Sau cel puțin ãsta e ultimul zvon.

andyro27.09.2007 14:59
Ghinionul "tunarilor" e ca la carma echipei nu mai e Gica Hagi ci Massimo care si-a propus sa primeasca 11-le londonez asa cum se cuvine. Fara respect, fara teama, cu dorinta de victorie. Deja atmosfera din vestiarul Stelei s-a destins, Gigi a intrat in silenzio stampa... adio presiune pe antrenor, pe jucatori...

 

Nu luam bataie. Iar daca nu vom face nici meci egal, atunci in mod sigur vom invinge. Am mai facut-o de atatea ori. De ce nu si impotriva lui Arsenal London. :biggrin:

 

Spune-mi ca erai ironic. Te rog.

weeezer27.09.2007 17:25

Daca au vreun ghinion, ala e faptul ca joaca Goian. Massimo, cu tot respectul pentru el, n-a demonstrat deocamdata ca n-ar fi "supusul" becaliotului.

Virgil28.09.2007 08:59
Spune-mi ca erai ironic. Te rog.

 

 

M-ai prins! 51% persiflam... :biggrin:

West Highland Terrier28.09.2007 09:18

Hmm...deci egal sau victorie. Singurul egal va fi la numarul de jucatori introdusi pe teren. Singura victorie a Stelei va fi la capitolul "numar de suporteri". Vorbim de Arsenal Londra, nu de "Arsenal Pipera"(Gigi, ce zici?!), Juventus Colentina, Inter Gaz Ploiesti...

Virgil30.09.2007 06:35

52280.jpg

 

Arsenal - locul 1 si 19 puncte in Premier League dupa 7 meciuri jucate. 1 meci egal si sase victorii! Cea mai buna echipa a momentului in Anglia. Vorbind serios, va fi foarte greu, daca nu chiar imposibil sa le facem fata. Oricum FORZA Steaua!

 

Priviti cu atentie staff-ul tehnic + medical. Nu mai putin de 14 oameni. Domnul Wenger + secunzi + medici + preparatori fizici + maseuri. Impresionant.

 

O interesanta suita de imagini din meciurile Stelei in Champions League si nu numai pe site-ul UEFA:

 

http://www.UEFA.com/footballeurope/club=50...ashgallery.html

IONUTZ-CIPRIAN30.09.2007 06:43

O sa treaca astia cu tavalugul peste noi!!Daca scapam cu 2-0 e bine!!!

dr.adrian930.09.2007 08:01

in sfarsit vom vedea si noi un fobal adevarat pe Ghencea.

Wally30.09.2007 10:50

Pacat ca acest fotbal adevarat nu va fi practicat decat de o singura echipa...

acab200730.09.2007 12:12

cine vrea un bilet la peluza 1 ?? urgent ca nu vreau sa raman cu el si sa fi dat banii aiurea pe el.. id : acab_ro

White Power30.09.2007 13:46

trecem noi si peste astia :unsure:

IONUTZ-CIPRIAN30.09.2007 13:48

Cum???Tare sunt curios!

**alex**30.09.2007 13:51

Ce teapa si-au luat anul acesta cu biletele de Champions League. Au crezut ca pot pune orice pret ca lumea oricum va veni la stadion. Abia s-au vandut 10 mii de bilete, iar astazi a fost pustiu la case. Vom avea un stadion pe jumatate gol.

Virgil30.09.2007 13:54

Pe jumatate plin! forzateaua

**alex**30.09.2007 14:08

Nu o sa fie aceeasi atmosfera, dar e posibil ca cei care au cumparat bilete sa fie dintre cei mai infocati fani, nu ca anul trecut..

dax4730.09.2007 14:47

Sau de bisnitari, care au mizat sa faca bani. Oierul crede ca poate pune orice pret, ca suporterii se vor sacrifica. Ramane de vazut cat de plin sau gol va fi stadionul.

 

Nu poti cita nici un post de 2 randuri. Incredibil.

toc71cc30.09.2007 16:40

Am de vanzare un bilet la tribuna 2 pentru meciul cu Arsenal de marti la pretul oficial,200 RON,cine este interesat sa ma contacteze pe privat fularultras

dr.adrian930.09.2007 18:08
trecem noi si peste astia :unsure:

 

 

trecem peste tine rasistule

 

stergeti-l pe copilul asta ********

 

 

Nu-ti mai jigni partenerii de forum. Scrie, pentru numele lui Dumnezeu, corect gramatical. Ultimul avertisment inainte de ban.

yo_marius_xxx30.09.2007 18:33

mda......se pare ca dupa lazio a venit randul lui arsenal sa refuze efectuarea antrenamentului oficial (cel putin asa au zis pe Pro TV).....

daca e adevarat,atunci chiar ca as vrea o victorie a Stelei care sa scoata "fumurile " astea ale marilor echipe......pana la urma aici e vorba de respect (banuiesc ca la sevilia fac antrenamentul oficial) :angry:

nikk3630.09.2007 20:56
Sau de bisnitari, care au mizat sa faca bani. Oierul crede ca poate pune orice pret, ca suporterii se vor sacrifica. Ramane de vazut cat de plin sau gol va fi stadionul.

 

Nu poti cita nici un post de 2 randuri. Incredibil.

 

 

nu te mai lua de oier caci datorita lui jucam in CL va fi plin stadionul tio garantez eu pentru ca are fani nu gluma

puyol30.09.2007 21:08

deja am intrat in febra meciului... si mai sunt numai vreo 40 de ore de chin pana la meci. Sper sa nu fie si dupa aia... Cam atat putem sa facem, sa speram si sa nu ne intrecem in ''ironii'' proaste in privinta diferentei de valoare, ca de exemplu Calinescu si alti ilustri...

Sa fim alaturi de echipa, asta e datoria noastra.

DanStan30.09.2007 23:59
nu te mai lua de oier caci datorita lui jucam in CL va fi plin stadionul tio garantez eu pentru ca are fani nu gluma

 

Esti sigur ? Io as zice ca nu numai noi ci si Barcelona, Milan, Arsenal, Real, Inter, Manchester, Lyon, Chelsea joaca in CL numai si numai datorita oierului. Doar stim cu totii ca alti investitori nu mai exista. Numai oieru investeste in lumea asta.

 

Fanii ciobanului PRIMESC, nu DAU. Ai vazut vreun fan al lui Jiji care sa zica 'nu-mi da nea Jiji bilete, ca-mi cumpar eu, de ce sa-ti fac paguba matale' ? Nu. Toti stau cu mana intinsa. Sau vreunu care sa-i zica boierului 'decat sa-mi dai mie mai bine baga banii astia la echipa' ? N-ai sa vezi. Aia e diferenta dintre stelisti si oile lu' Jiji.

curtman.samuel01.10.2007 05:13

Daca vine cineva la meci si este din Sibiu, Brasov, Sinaia, Predeal, Ploiesi sau din Rm Valcea sau Pitesti respectiv orasele din drum, sa ma sune pe 0 7 4 2 6 4 1 4 4 5 si va iau si eu si sigur iesiti mai ieftin decat cu alt mijloc de transport.

Virgil01.10.2007 05:21

Arsene Wenger, care a sarbatorit duminica 11 ani pe banca lui Arsenal, nu e impresionat de Champions League: Daca era un Campionat European, cu 38 de meciuri, ar fi fost altceva. Se putea spune ca echipa care cistiga e cea mai buna. A fost Milan numarul unu? Nu sunt convins". Managerul "tunarilor" a dat un verdict dur: "E o competitie supraevaluata". A incheiat apoi spunind ca este mai dificil sa iei titlul in Premier League.

Jony_stelist01.10.2007 05:59

Daca era o competitie in care sa participe numia CAMPIOANELE din tarile europene, era o competitie corecte.Asa asta e o competitite a banilor

«123457»